Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlaaaaaar corek otu bal tarcin kurunu anlatabilecek olan var mii ¿¿¿ miktarlari nasil hazirlandigi ve nasil kullanıldığını ogrenmek istiyoruumm

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Tatlim ilk sayfada yaziyor hersey var orda:)

Ya ben geçirdiğimden şüpheleniyorum. Kesin değil. Ovulasyondan 10 gün sonra aşırı halsizlik bel ağrısı ateş falan olmuştu. Hep belim ağrıyordu. Sonra adetim 6 gün gecikti. Normalde periyodum maksimum 32 gündü o ay 36 gün oldu. Geciktiği zamanlarda yaptığım testler negatifti ama biri silikti. Bu nedenlerden dolayı ben de şüpheleniyorum.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

soyle soylım sana. ben o ay oyle bı agrı cektım kı 2 gun boyunca gun boyu cektım.ılk gun cok fenaydı. kasıklarımı kesıyolardı. agrıdan oluyorum sandım. hayatımda hıc o kadar agır bı adet agrısı cekmedım. kum dokmek gıbıydı :KK43: we kanaman cok yogun oluyo.yogun sekılde olu yumurtalık atıyosun. eger kı boyleyse kanaman kımyasaldır canım. cunkı kımyasalın agrısı cok agır gecıyo

soyle soylım sana. ben o ay oyle bı agrı cektım kı 2 gun boyunca gun boyu cektım.ılk gun cok fenaydı. kasıklarımı kesıyolardı. agrıdan oluyorum sandım. hayatımda hıc o kadar agır bı adet agrısı cekmedım. kum dokmek gıbıydı :KK43: we kanaman cok yogun oluyo.yogun sekılde olu yumurtalık atıyosun. eger kı boyleyse kanaman kımyasaldır canım. cunkı kımyasalın agrısı cok agır gecıyo

Canım valla benim hep ağrılı geçer, o ay da ağrılı oldu baya. Ama kanama çok yoğun olmadı. Belki de değildir

kızlar yazılarınızı okuyunca acaba mı dedim size yazmaya karar verdim ben 13 ocakta açık miyom ameliyatı oldum dr um 3 ay bekle öyle hamile kal dedi bende bu ay soğan kürünü denedim 18 haziranda hastalanmam lazım ama yumurtlama günümde bel ve kasık ağrısı yaşadım şuan karnımda şişlik var gece karnımın üstüne yatınca rahatsız oluyorum bunlar belirti olabilirmi yoksa çokmu erken bana cevap yazarsanız çok mutlu olurum :44::44::44::44::44:

belırtın hamılelık belırtısı gıbı canım.adetın gecıkınce test yapmalısın yıne de..

Mrk etme tatlim bu ay gelecek bebislerimis Allahin izni ile. Sen simdi pozitif dusun adet bitimine kadar sitressiz olmaya calis bende adet oldugumda okadar uzuldumku simdi ayni heyecan ve umutla calismalara start verdim:))

Canim senin ne zamndi adetin? Yeni calismlra basladim dedinya ins baklm bi gecsinde bnm adette basliyim:KK66: en azindan duzene girdigimi gordum adet gunum belli avutuom iste kndimi:KK66:

Valla 3 ay sadece ovulasyonda denedik olmadı. Artık o da istiyor o yüzden napsın kabul etti 😃

[/B]

Bizimki kabul edecekmi bilmiyorum ama en kesin yol bu. Yada ona konudan hiç bahsetmeden iki günde bir aklını çelmem lazım :KK1:

İnternette karbonat testi gordum canim uyguladim ne kopurme oldu ne bisey umudum kirildi sizce dogrulugu varmi yoksa gunum gecince testemi inanmaliyim :KK43:

hahahahah :) kız ınanma oyle testlere olur mu oyle sey :) adetın gecıkınce testyapman gerekıyor. doktorlar 10 gun gecıkınce test yapın ya da tahlıl. o zaman sonuc garantı cıkıyor dıyor. testı erken yapıp ogrenebılıyosun elbette. ama bu seferde erken gebelık ıse bhcg degerının yukelmesını beklıyosun. o daha da stres yapıyo.

canım bugün bat günüm en son pazartesi test yapmıştım bugün yapmadım yapasımda yok hiç bilmiyorum:KK50:

canım bence bıraz bekle tekrar test yapmak ıcın. cunkı negatıfı gorusumuzde test yapmaya cesaret kalmıyo.. 3 4 gun gecmesını bekle bence. hatta garanı olsun dersen 10gun bekle :)

Canim senin ne zamndi adetin? Yeni calismlra basladim dedinya ins baklm bi gecsinde bnm adette basliyim:KK66: en azindan duzene girdigimi gordum adet gunum belli avutuom iste kndimi:KK66:
Tatlim . Benim iki gun oldu biteli dun calisma oldu bugun dinlences gun asiri devam yani. Gecen aylarda sadece ovu testine gore uc gun yapip biraktik ama olmadi. Bende kurulukta var bu ay preseed aldim sperm omrunu uzatip yumurtaya erismesini kolaylastiriyormus. Insaallah vesile olur. Biz sebeplere yapisalim takdir Allahin. Sende elinden geleni yap eksik olani tespit etmeye calis sonrasi nasip canim

X