Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Uzulme canim ya Rabbim vermiyosa da vardir bi hayir ne zamandir istiyosunuz bebis

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

öyle tabi Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin zamanında inşallah diyorum hep ama işte beklemek çok yoruyor etrafımdaki hamileler üstüme üstüme geliyorlar sanki asabım bozuluyor yani.. bu 9. aymız bekliyoruz bakalım..

Kızlar benim adet tarihim dündü. Ama hala olmadım. Cumartesi günü evde test yapmıştım ama negatifti ; ( sizce akşam tekrar test yapsam bu sefer varsa çıkar mı ???

Bende ayaklari dikmiyomda bir iki saat kalkmiyom iste. Dedigin gibi nasib olacaksa oylede olur. Ama bende kuruluk cok var. Preseedi siparis ettim gelince onunla da denicem bakalim

7 haftalık hamileyim canım.
Dua ediyorum tabi hepinize inşallah burada herkese kismet olur.
2. Ay denememizde çok şükür geldi bebiş. Ilk ay tahmini ovulasyon zamanımda çalışmıştık sadece. Diğer ay hiç ovulasyon beklemeden 2 güne bir çalıştık rabbim nasip etti.

Sende aynı şekilde benim gibi yapmışsın. Tutar inşallah.

Bende ayaklari dikmiyomda bir iki saat kalkmiyom iste. Dedigin gibi nasib olacaksa oylede olur. Ama bende kuruluk cok var. Preseedi siparis ettim gelince onunla da denicem bakalim
valla insan yoruluyo ..... artık her yaptığın ekstra şey daha çok umutlandırıyo sonrası malum....o yüzden macunla yolumuza devam ediyoz :)

bayanlar ben eşime babalar günü sürprizi yapmak istiyorum 19 mayıstı son adetimin ilk günü 14 haziranda hcg yaptırsam çıkar mı sizce? :44::44::44:

Ayyy kızlarrr ben heyecanlanıyorummm :) 14 haziran regl olacagım ve bıtınce calısmalara baslayacagız peki ben neyapayım şimdi neler önerirsiniz banaaa =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…