Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

merhaba arkadaslar bat 8 hazirandi bugun aksam test yaptim negatifti. olsaydi zaten cikardi degil mi tekrar test yapmama gerek yok degil mi

Bende 5 gün ustuste oldu dayadim adama keciboynuzunu şuan 6+2 hamileyim farisi sana

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya biz fena yorgun oluyruz is donusu ardarda 3 gunu birak gun asiri bile hayal. Keciboynuzundan nefret ediyo esim nasil bisey ki anlamadim yahu ( Ne ise yariyo nasil ne zaman uygulamali acaba

Bende 5 gün ustuste oldu dayadim adama keciboynuzunu şuan 6+2 hamileyim farisi sana

ayyy neguzelll canımm allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın. ayyy ınss yaa ard arda calısıyoruz bugunde olucak ıns tutarr valla duydukca boyle umıtlenıyorum bu ay cok sıkı calıstık halada calısıyoruz:):) bugunde yaparsak 3 gun ust uste ya dıger 2 gunara verıp sonra gunasırı devm edelım degılmı

Valla benim yumurtlamadan 2 gün sonra Esim şehir dişina cikti ondan sonraki yok zaten

Valla ust uste gunlerce gunasiri haftalarca devam edenleri tebrik ediyorum ben yorgunluktan oluyorum ve vazife bilip ugrasicam ama esime laf anlatamiyorum bilmem ki napmaliyim ya

Ya biz fena yorgun oluyruz is donusu ardarda 3 gunu birak gun asiri bile hayal. Keciboynuzundan nefret ediyo esim nasil bisey ki anlamadim yahu ( Ne ise yariyo nasil ne zaman uygulamali acaba

Keçi boynuzu spermleri guclendiriyomus

Valla benim yumurtlamadan 2 gün sonra Esim şehir dişina cikti ondan sonraki yok zaten

canım sılıklesıncede yaptınız degılmı ayy allah bagıslasın canım demekkı yumurtlama zamanında tutmus. ıns benımde tutar.bu ay acayıp bır sevınc var ıcımde neyın nesı anlamadım dıger aylar hıc boyle degıldım. kendıme kızıyorum valla sonra husrana ugrıcam dıye. bunu yazarken bıle ınanasım gelmıyorben kafayımı yedımkı yaa bugun test sılıklesmeye basladı bugunde yapıcaz allahım ne olur tutsunn ınss bu guzel duyguyu bızlerede yasatsın rabbım amınnnnnnnnnn burdakı herkesın gobekler bebıs dolsun amınnn

merhaba arkadaslar bat 8 hazirandi bugun aksam test yaptim negatifti. olsaydi zaten cikardi degil mi tekrar test yapmama gerek yok degil mi

canım adet gectıgının 1 hafta sonrasında hamıle oldugunu ogrenenler var bızzat sahıt oldum burda yazılanlara:):) hasta olmadıkca umıt kesılmezz ıns hamıssındır

Valla ust uste gunlerce gunasiri haftalarca devam edenleri tebrik ediyorum ben yorgunluktan oluyorum ve vazife bilip ugrasicam ama esime laf anlatamiyorum bilmem ki napmaliyim ya

canım bende yogunum cocuklarla ugrasmaktan kafam kazan oluyor ama bebıs ıcın yapıyoruz ne yapalım yorulsakta halımız kalmasada devamm:)) kuzum ovulasyon testınde baktın koyulastı 3 gun ard arda deneyın. bende 1ay hazırladım esımı bu duruma:):) yok ıste nette arastırdım bız yanlıs yapıyormusuz sık yapmamaız lazımmız tutması ıcın bılmem ne hergun ısledım adamı kafaya yer ettım sımdı o bana soruyorbır dene sende:belkım sende de tutar

sagol canım ellerine saglık bu topik ugurlu belki bizlerede uguru gelir.cok sagol

canim temmuzda burdaysan bende burda olurum bu ayi kapattm sayilir zaten yarin obur gun adet olurum

Temmuza gitmek isteyen pek yok o tipik dursun yine isteyenleri burada agirlamaya devam ederiz. Burasi benim uğurlu topigim. İnşallah hepinize de uğur getirsin canlarimmmm. Hepinizi çok seviyorum..
oyy canımm inşaallah Elifin gelmiştir

İnşallah tatlim Babannem arazi bugün o da inşallah kiz olur diye dua ediyordu. Rabbim hayirli saglikli evlat versin.

Hic oyle birsey demedi gittigimdede birer gun arayla iliski verdi o kadar. Surekli kan aliyor benden hemen 2 haftada bir kan verdim hep kontrol ediyor heralde degerleri

Samsung Note 3

Canım bişi sorcam ben de almanyadayım ama burda yeniyim. Şimdi herkes hamilelikten şüphelenirken gidip kan testi yaptırıyo ya, almanyada nasıl yaptırmak lazım o testi? Kadın doğum doktorları yani frauenarzt yapıyo mu gidince? Benim doktorum idrar testinde pozitif görürsen bekle bir hafta sonra gel diyo.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bence seninki kız black :)

Vallahi aynıyız biz senle! Biz de önceki aylarda günaşırı yapmadık, eşim yoruluyodu, ben de çok bilmiyodum önemsemedim. Geçen aydan beri bak bu ay sana bağlı, daha sık yapmamız lazımmış ona göre, yorulmak yok falan dedim. Bu ay şehir dışına gidecek planı ona göre yapıyo, arada gelmem lazım diyo :) canım benim yaa 😍

Canim bnm bildigim burdaki testler cok guvenilir hic aldin mi digital kesin sonuc veriyo yani ben bikez adetim geciktiginde gittim dr um idrar aldi tr deki gibi kan almadi. Demek idrardanda buluyorlar kesin. Onun disinda benden surekli kan aliyor ama deger icin kontrol ediyor hep bilmiyorum o kanda bakma olayini valla burda degisik. Sen gidiyor mzsun dr a tedavi icin. Birde nerdesin almanyada

Samsung Note 3

Hmm demek doktor da idrardan bakıyo. Ben birsürü test aldım burda:) her markayı denedim neredeyse :) galiba en iyisi clearblue. Ben ilk düşnmeye başladığımızda gittim. Kontrol etti alttan ultrasonla, problem yok dedi. 4 tane aşı yaptı çünkü o aşıları daha önce oldum mu bilmiyordum, aşı kartım da yoktu. 1 ay korun dedi. Hamile olunca yine gel dedi. 4 ay oldu tekrar gitmedim. Şu an bir tedavi görmüyorum. Kendi çapımızda deniyoruz :)

Bana asi yapmadi hic .ben iki aydir gidiyorum once cok test yapti kanda bakti falan yumurtam gelismiyodu galiba klomen verdi bu ikinci ayim bu ay birbucuktane kullan dedi. Kullandim bugun adet gunumdu ama daha olmadim gelen yok bakalim yarinda gelmezse test yapicam. Bende clearblue aliyorum en iyisi o canim. Doktorun alman mi turk mu. Bnmki alman esim konusuyo bana soyluyo :) cok tatli yasli bi kadin

Samsung Note 3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…