Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Yine test yap emin olmak icin varsa cikar zaten en azindan aklinda suphe kalmasin

Samsung Note 3

Kızlar gebelik testi yaptim negatif çıktı ama adete 4 gün var daha

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar bekleyeyim dedim ama dayanamiyorum meraktan.Bir de size sorayim.Adetime 1 hafta var Laboquick erken gebelik testi var yapsam cikar mi acaba?

ben kendi dr ma gitmedim acile gittim testebakıp bu değer düşebilir dedi bi kaç gün zaten nlacak siye sıyırdım ondan sonra da değerin düşüklüğü beni tam delirtti. bugün kahverengi lekeler geliyor sanırım adet oluyorum ya da şu an adetin birinci günü olarak mı saymalıyım ? sana da çok geçmiş olsun canım bi dahakinde golümüzü atacaz :)

Selam kizlarrr herkes bir umutla bekliyor allah hepimize gonlumudekini versin..benimde kasikta batma oluyor sk idrara xikiyorum..adetime 1 hafta var

şöyle bak en azından hamile kalabiliosun .. öyle deilmi.. iyi düşün kuzummm benim çok üzüldüm.. ya sağlıksız olup tutunmaya devam etseydi ilerisini düşünnn lütfennn

saol canım ben de kendimi öyle teselli ediyrum belki iyisi buydu sağlıksız olursa düşer diye duymuştum bi kere. umarım bi daha ki sefer güldürecek beni

kızlar merhaba geçmişi takip edemiyorum güncelleme yapıcam listede bekleyen çok. adet olanlar yeni bat tairihini özel mesaj olarak atarlarsa bilg açtığımda sadece liste güncellemek ile uğraşmama sizle de vakit geçiririm minnoşllaaaaa.rrrrrrr...

merhaba canım evet olmuştu hatta nasıl ağrı kıvrandım resmen çok şükür ağrılar geçti.

Benim cok agrim var sag kasigim bacagim acaba ne bu arkadaslar ya catlatma ignesinden sonraki 13.gunum niye igneden hemen sonra olmadi bir kac gundur var dayanamiyorum artik

slm kizlar az once test yaptim negatif cikti batada iki gun var olsa cikardi bu ayi kapattim ben obur aya bakicaz artik hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…