Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar yardim lutfen!!!dun regl oldm incir kurune baslamak istiyorum.nezamn basliyim? Bu kurle hamile kalan arkadaslar nezaman basladiniz? Ve nasil yaptnz yazarsanz egrr cok mutlu olurum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kurban olduqum Allahıma dua et hiç bir zaman ümütsizliqe kapılma, we yüce Allahım bir duayı kabul ediyorsa weya etmiyorsa, elbet bildiqi wardır. Hayırlı huzurlu qünaydınlar :))))

Bat 15 i ve 4 un de yapti test olsaydi cikardi mi dedi? O doktorun hipokrat yeminini yiyiyim.ben emi... Cikar mi tatlim ya geç döllenme olabilir. Adet günü kan testinde cikmayip bir hafta gecikince kanda gören insanlar var ya. Sen umutsuz olma ve çok yorma kendini. Sabret sabrin sonu selamet inşallah..

Denisee cnm adetin ikinci günü basliyorsun. Nasip yapildigi en basta yaziyor. Her bi de kaynattigin cevizleri atma içine ceviz koy tatli yap eşine yedir :)))

Kurban olduqum Allahıma dua et hiç bir zaman ümütsizliqe kapılma, we yüce Allahım bir duayı kabul ediyorsa weya etmiyorsa, elbet bildiqi wardır. Hayırlı huzurlu qünaydınlar :))))
Leyla gunaydin nasilsin tatlim. Calismalar basladi mi?

kızlar herkese günaydın bu ay ki çalışmalarımızı da yaptık taktir Allah'ın..Bekleme dönemine geçtim sayılır artık bundan sonra free

inş. canım ama doktor öyle deyince pek umudum yok hayırlısı artık. ya aslında banada tuhaf geldi benim yumurtlama günüm ayın 1i 3 gün sonra nası çıkıyo anlamadım ama sonuçta kadın doğum doktoru biliyodur heralde

Son düzenleme:

Aman cnm ya valla ben bilmem döllenmeden 10 gün sonra ancak yükselir değer. Sen kafani rahat tut bi de bu ay inşallah hamileyken götür o Dr un gosune sok. Allah allah ya.

inş. canım ya tek duam doktorun yanılmış olması inş. yanılmıştırda bebişim gelir. gelmezsede napalım demekki daha zamanı varmış derim çalışmalara devam ederim(tabi baya bi ağladıktan sonra)

Son düzenleme:
Mrv06_srkn28 Haziran1.Beklemede
Dandinidandini28 Haziran1.Beklemede
Kaeder29 Haziran1.???????
Leylaup29 Haziran372.Beklemede
Patriyn29 Haziran1.Beklemede
Esra_the_teacher29 Haziran1.Beklemede
Eakgul29 Haziran1.Beklemede
Flower8830 Haziran1.Beklemede
Shimmy30 Haziran1.Beklemede
Haoz30 Haziran1.Beklemede
Megabitli30 Haziran1.Beklemede
MEYRAAAAA30 Haziran1.Beklemede
Benimaşkpastam30 Haziran1.Beklemede
Paytipo2 Temmuz1.Beklemede
ACDEFCD2 Temmuz1.Beklemede
kızlar yumurtlamalar yaklaşıyo son bi kaç gün başlıyozruz artık miniklerimizin çalışmalarına ovulasyon testi alıp başlayalım hadiiiiiiii

Hunaydin burçak bulantilarin başladı mi?

Ben hamile olduğumu öğrendiğim donem ve öncesi oldu oda hormonların yükselmesinden oluyomus şuan hazimsizlik daha çok var yemezsem daha iyiyim yediğinde onu sindirene kadar agzima iniyi cikiyo yediklerim

İnşallah güzel sonuç alirsin tatlim

Canim beni bu topige eklermisin rica etsem bat 3 temmuz burayla basladim ugurlu gelir bakarsin:)

Ben testlere erken basladim ama dogru mu degerlendiriyorum emin degilim ablacim ya :)

Günaydın kızlar bugün sabah eşimi yollamaya kalktım lavaboya gittim ağzıma acı bir su geldi midem bulandı bi de iki gün önce kırmızı leke gelmişti bata 4 gün kaldı eğer o kanama yerleşme kanaması ise ne zaman belli olur

Benim bat 28 haziran 30 değil.ben testlere başladım bile😊 bu ay gelir inş bebişlerimiz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…