Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kirmizilar geldi...benide yeni listeye eklernisnz? Bat 6 temnuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim cok agrim var sag kasigim bacagim acaba ne bu arkadaslar ya catlatma ignesinden sonraki 13.gunum niye igneden hemen sonra olmadi bir kac gundur var dayanamiyorum artik :KK43: :KK43: :KK43:

canım yat dinlen muhtemel yumurta dollenmiş rahme doğru ilerliyodur bende de bu şekilde ağrı olmuştu. sonrası ağrı ortada toplanıyor. İnşallah bebiş gemiştri.

ERKEK OLMAK;
Hayatina bir sürü kadin girmesi degildir. Önemli olan; kaç kadini
gerçekten sevdigi ve onlara ne kadar dürüst olabildigidir...

ERKEK OLMAK;
Genis omuzlara sahip olmak degildir. Önemli olan; kaç kadina o
omuzlara yaslanacak kadar güven verdigidir...

ERKEK OLMAK;
Kalin bir sese sahip olmak degil.
Önemli olan; nazik ve duygulu cümleler kurabilmektir.

ERKEK OLMAK;
Romantik bir ortamda güzel sözler fisildamak degildir. Önemli olan;
her sözünün kalbinden gelmesidir.

ERKEK OLMAK;
Vurdu mu oturtmak degildir. Önemli olan dokunusundaki yumusakliktir.

ERKEK OLMAK;
Büyük ve agir esyalari kolay kaldirmak degildir. Önemli olan;
hayatin yükünü cesurca tasiyabilmektir...

ERKEK OLMAK;
Güçlü bir vücuda sahip olmak degildir.
Önemli olan; o vücutta nasil bir kalp tasidigidir.....

ERKEK OLMAK;
Yatakta iyi olmak degildir.
Önemli olan; sevilmenin sevismeden öte bir sey oldugunu bilmektir...
Ortada toplanma ne zaman oluyor canım benim bu ay da olmadı galiba :KK43:

Blackberry bnm batim bugundu ama daha olmadim dizlerim tutmuyor sanki ama bir haftadir boyleyip halsizim belim karnim agriyor. Ama diz agrisi kafami karistiriyor. Diz agrisi belirtisi hic duymamistim

Samsung Note 3

ya canım bende kulak çınlaması olmuştu dr gittim sebebi bulunmadı ve dikkat ettim sanırım yerleşme olduktan sonra kesildi. o kadar ilginç belirtiler var ki olabilir canım halsizliktir dizlerinin tutmamasının nedenii hakkında hayırlısı inşallah hamişsindir...:KK49::KK49:

bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesinden sonra çıkabiyomuş bence yinede umudunu kaybetme belki olabilir

Cok degisik bisey once iki taraftaydi sonra sol bugunde sag kasigimda ve bacagimda fena bir sizlama agri batiyor biseyler surekli .acaba yerlesmemiki ayy umutllandim bir anda hayirlisi bebegim

Eki Görüntüle 1116401 eşim Elif adını çok seviyor. Bu ay uğur getirsin diye bu tabloyu yaptırmış dün hediye getirdi. Rabbim onlarında sevincini boşa çıkartmaz inşallah. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ay şimdi geçmişte gezerken gördüm inşallah Elif'im gelmiştir..:KK54:

Kizlar adete 2 gün kala şikayetlerin kabizlik halsizlik kasikta batma hep sağda ama bacakta hafif uyuşmalar yorulunca kasik agrilari( bebek varda dusecekmis hissi) ve şeffaf akinti ates basmasi gogus ucunda yanma bu kadar belirtinin üstüne hamile değilsem daha olmam herhald e

Cok degisik bisey once iki taraftaydi sonra sol bugunde sag kasigimda ve bacagimda fena bir sizlama agri batiyor biseyler surekli .acaba yerlesmemiki ayy umutllandim bir anda hayirlisi bebegim

Bende seni Takip Ediom Canim sen nerde ben orda:))))

Ayni seyler bende de var bide Boyle Batman gibi seyler oluyor sag kasikta
Bide yanma var birazcik

Cnm sen 14. Güne kdr gün asiri ilişki yap. Erken catlasa bile ilişki olmuş olur. Dr dediği günde de gidersin.

cnm sorma yaa dr ilac kullanımının bittiği günden snr ilişki olmasın dedi bide ovulasyon testlerm geldi çift çizgi görürsem dr arayıp sorucm artık

Ben almanya da yasiyorum canim bu klomende 2. Ayim doktor ikisinde de beni 14. Gun cagirdi

Samsung Note 3

yaaa demek çatlamıck o zmna kdr:) peki size de dedi mi ilaç bittikten snr gelene kdr ilişki olmasn diye bn şimdi 9-13 hzrn arası ilac kullancm 18inde gitcm 13ünden snr olmasn ilişki dedi

yaaa demek çatlamıck o zmna kdr:) peki size de dedi mi ilaç bittikten snr gelene kdr ilişki olmasn diye bn şimdi 9-13 hzrn arası ilac kullancm 18inde gitcm 13ünden snr olmasn ilişki dedi

Hic oyle birsey demedi gittigimdede birer gun arayla iliski verdi o kadar. Surekli kan aliyor benden hemen 2 haftada bir kan verdim hep kontrol ediyor heralde degerleri

Samsung Note 3

Hic oyle birsey demedi gittigimdede birer gun arayla iliski verdi o kadar. Surekli kan aliyor benden hemen 2 haftada bir kan verdim hep kontrol ediyor heralde degerleri

Samsung Note 3

hmmm vallai anlamadm her dr farklı çalışıyo niye bizimki yasak koydu yaa:KK43:(( 13ünden 18ine kadr 5 gün var sonuçta dediğim gibi ovulasyon testi çift çizgi olursa arayp soraym belki gel bakalım der

hmmm vallai anlamadm her dr farklı çalışıyo niye bizimki yasak koydu yaa:KK43:(( 13ünden 18ine kadr 5 gün var sonuçta dediğim gibi ovulasyon testi çift çizgi olursa arayp soraym belki gel bakalım der

Evet oyle yap sen bencede. Ben hic ovu testi kullanmadim. Iki gittigimdede birer yumurtam vardi sadece gecen ay olmadi. Bu ayda bugun bat tarihim daha olmadim yarinda olmazsam test yapicam. Insallah bebegim vardir. Allah isteyen herkese saglikli hayirli evlat nasip etsin

Samsung Note 3

X