Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canim dun cift cizgi silindi mi yani ben cift cizgide yumurtlama yaklasti silinince de yumurtladin saniyorum dogru mu

yok dün çift çizgi vardı bugün yapmadım ama yumurtladığımı hissediyorum ben eve gidince bakarım test var silinince yumurtlamış oluyosun doğru canım çift çizgi senin 24 saat içinde yumurtlayacağını gösteriyo ben yumurtlama olmadan çalışıyorum yani bugünde çalışıcam ve free sonra kız konuşturma benii aaaaa :26:

Hehehehe tamam cok aciklayici oldu ama iyi oldu kafamda soru kalmadi sagol cnm:)) Bakalim cift cizgiyi insallah gorurum degerlendiririm ya :)

Kizlar vucut isisini olcen varmii ben bu yontemi hic denemedim ama isisini olcup yumurtlama gununu bulan varmii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar vucut isisini olcen varmii ben bu yontemi hic denemedim ama isisini olcup yumurtlama gununu bulan varmii

ateş ölçme topiği var canım oradakilerin hepsi bu yöntemi kullanıyo ayrıntılı bilgi alırsın nacizane tavsiyem ama ben hiç denemedim.

Cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim inşallah darısı başımıza:)

Canim ben adetin ilk gunu basladim bugun 7.gunum min. 36.4 max. 36.7 oldu. Bakalim ovulasyonda ne cikacak :) Test yapiyorm bide karsilastiricam sanirim yarim derece artis oluyomus eger adet olursan dusuyomus tutarsa yani gebe kalirsan yuksek devam ediyo ve dusmuyomus.

hiç bi fikrim yok cnm ya bilmiyorm bende de söyle bişi var yeşilçayı çok seviyorm internette arastırdm stresi azaltır ii gelir diyo bazıları da zararlı diyo yeşilçayla ilgili fikri olan var mı ki

canım bazı yeşil çaylar zararlı evet. hatta gebelikte erken doğuma neden oluyor. hamılelıkte zararlı/yararlı çaylar dıye yaz çıkar. mesela ben adaçayı cok ıcerım zararsızmış o.

Adet günüm yaklastikca klasik agrilarim son buldu hamile kalmaya calisti basaramadi sanirim bunyem ve şöyle anlaticam hani elinize uhu yapistirirsiniz yuvarlatirsiniz yumuşak bisey olur ya öyle bir akintim olmuş kozlar çok mu acik oldu

Bende 5 gün ustuste oldu dayadim adama keciboynuzunu şuan 6+2 hamileyim farisi sana

slm canım benide 30 haziran diye yazarmısın ilaç alıyorum tahminen 30 una denk geliyor.1temmuz degil canım 30 haziran hatta dahada erken olabilir.

Ovu testinde zaten koyulastikdan 12-36 saat sonra catliyomus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…