Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Çok güzel anlattın sagol ablacım. Samimiyetimden abla diyorum yasım yirmi iki henüz. Ben yastk altı denememiştim bu ayda onu deneyeyim ama çalışıyorum enerjim biraz düşüyo geceye kadar yani hergün ilişkiye giremiyorum iki günde bir falan yetmezmi. Artk bu ayda olmazsa doktora görüneyim diyorum adetten bugün çıktım. 8 haziranda olmam gerek bakalım:KK1: çok var yani

Yaaa daha cok var dıyordun bak yrn bat gunun sabah ılk ıdrarla bı test ıster..

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

5 gün geçti arkadaşlar artık test yapabilirim sanırım. Bugün test alıp yarın sabah yapcam inşaallah. İlaç kullanıyorum teste etki eder mi sizce ? Ve 11 gün önce hcg 0.1 di değişebilir mi ? İlaç kullandığım için mi adetim gecikmiştir ? Saygılar sevgiler teşekkürler :KK9:

Cnm ne durumsan bılgı verır mısın

benım yumurtam geç çatladıgı ıcın gec adet oluyordm ama buay erken catladı tam vaktınde doktorda muayenede yumurtan çatlamış 15-16 gun sonra adet olursn dedı bende saymaya başladm tabı sınırlerım zıpladı valla olmayınca bebek var sandım gögus haassasıyetım çok erken basladı sag kasıgımda hayla batmalar var karın alt bölgem bır gun boyunca sureklı segırdı ama ne gelen var ne gıden ne bebek var ne adet ay sınırlerım bozuldu gülmeye başladım iice :KK1::KK1::KK14:

Cnm yenı bat alabılır mıyım

canım ben dün eşime yakı aldırdım aksam yakıyı yaptık sabaha kadar acı çektim ne kötü şey o öyle... Sonra yakının arkadaşında maksimum 2 gün kullanılmalı ve bir sonraki yakı 14 gün sonra yapılmalıdır yazıyor. Sürekli yakı kullanılmaması gerekiyormuş.. Sabah ben çok rahatsız oldum çıkardım yakıyı. Sende dikkatli kullan bence.

Cnm son durum nedır bılgı verır mısın

Bi kaç gündür girmemiştim liste yeşillenmiş maşallahhh :KK9: ben hamile kalmışım gibi sevindim valla isteyen herkese nasip etsin rabbim hamile kalan arkadaşlarada hayırlısıyla sağlıcakla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin:nazar:

Cnm son durum nedır

kızlar içim çok ama çok acıyor... haberleri izleyemedim ancak akşam bakabildim ağlamaktan anlayamadım bile. bir yandan sinirlendim ihmaller zincirine bir yandan kendimi o ailelerin yerine koydum çıldıracağımı sandım... çok vebal aldı sorumlular çok....

bende bir değişiklik yok oğlum biraz rahatsız evdeyiz birkaç gün...
reglimin 3. günündeyim.
bu ay acaba incir kürü yapsam mı diyorum ama içimden hiçbir şey gelmiyor.

ben hsg çektirdim cnm hani muayene olurken katater mi ne takıyorlar ya onun rahatsızlığını hissediyorsun bir de bir tür sıvı veriliyor onun basıncını duyuyorsun ağrı filan yok yani ben ağrı kesici bile almamıştım anestezi de kullanmamıştım çok korkmuştum ama bir şey olmuyor aslında birkaç saniyelik bir film çekme işi işte. o kadar. dayanılıyor yani. ben hep içimden çocuk için çocuk için diye sayıklamıştım:)))))

aynen cnm katılıyorum sana.

benm eşim de onlardan... utanıyor diye örnek bile vermedi bir kez üroloğa gitti o kadar. hep ben gittim ilk çocukta Dr.a, muayeneler, hsg çekimi, yumurtlama takipleri... yeter dedim artık ben de gitmek istemiyorum. olacağı varsa olur modundayım. sonra ben soğan suyunu içtim aç aç ama beyefendi keçiboynuzu kürünü yarım yamalak uyguladı Allahtan o ay hamile kaldım da dilime düşmedi:)
her adet oluşumda bir ağlamak tuttururdum ilk bebek istediğim zamanlar, olsun cnm olur bir dahaki ay deyip döner yatar uyurdu bir güzel. çıldıracağımı sanırdım. üzülsen ne olacak der geçerdi. erkekler gerçekten çok rahat

aaa ben de bu lafı nerden tanıyorum diyorum:)))) eşim de fazla girme internete orda da çok şey okuyup kafanı sürekli bebekle meşgul ediyosun sonra da stresten olmuyor diyordu yaaaa :))))

kızlar olacağı varsa oluyor

Huuu huu nerelerdesın kacakkk

öncelikle merhaba birşey sormak istiyorum hsg çektirdim demişsiniz benimde çektirmem lazım ama çok korkuyorum ağrısından bayılanlar bile olmuş ama eski yeni die adlandırıolar eskiden rahmi dışarı çıkarıomuş şimdi öle deilmiş sanırm sizde yeni çektirenlerdensiniz gerçektn bayılcak kadar ağrı oluormu

Huuu nerelerdesın bacımm

alıntılayamadm bırturlu blackberry canım yenı batım kısmetse 35 gunde bır hesaplıyorm gecen ay 35. gunde oldm 6 temmuz ınsallah olmamda bebiş gelır buay :KK16:

Son düzenleme:
X