Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Peki kac zamandir cocul istiyorsun doktor ilac vermiyorum dogal olmasinimi bekle dedi?Kac aylik evlisin?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim Allaha çok şükür bir sorunum yok sadece enfeksiyon vardı kremle temizlendi tamamen 1 haftalık tedavide 2 senelik evliyim ilaca ihtiyacım yok çok şükür bugüne kadar düşünmedik çocuk bu ay düşünüyoruz bakalım hayırlısı artık kasıklarımda ağrılar olmaya başlayınca bende sevindim :):44:

Cnm bence hamilesin

gecen ay18. gun koyulasmıstı. bu ay ovulasyon testı 15. gun dun koyuydu bugunde 16. gun koyu sanırsam erken yumurtladım :) 14. gun calısma olmustu bugunde olucak ıns tutarr bebıs gelır amınnnn

mrb kizlar dun test yapacagmi yazmistim ve bu sabah yaptim cok silik ince bir cizgi cikti ama hemen umitlenmiyorm bata dort gun var cunku yarin sabah tkrar yapicam insallah bebism benimledir

Ay umutlanmak ne güzel bende sabah yaptim yine yok bata 4 gün var ama adet olucm belli etti kendini

Yaaa kzlar ben bu çörek otunu yaptımda ama yiyilcek gibi değil simsiyah tadıda berbat midemi kötü yapmaz dimi işede gidiyorum yolda falan bişey olmaz demi nasıl yicem ya:26:

Sbl cim erken gebelik testi mi yapmistin ben normal test yaptim

INSALLAH bebisin gelir canim benim :) :) :)

Gobegim kasinmaya başladı gecen ayda kasinmisti hamileyim sandim farklı olduğu için ama adet olmuştum düşük mu yapmistim acaba çünkü bi gün kahverengi lekelenme oldu 2 gün sonra asidi kanamam oldu basit düsuk boyle mi olur

Merhaba arkadaşlar bende bu pazartesi aşıla yaptırdım. Bende pco var yumurtlayamıyorum ve yumurta çatlamıyor. Eşimde bir sorun yok şükürler olsun 5 gün oldu hiç bir belirti yok bende aşılama olduğum gün çok hafifi lekelenme tarzında bir kanamam oldu 3 gün falan da şişlik başka hiçbir şeyim olmadı. Kendim de belirti arıyorum ama yok çok umutsuzum. Sizde ne gibi belirtiler var acil yardım.

Çörekotu kürü yapıyo musun sen?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

1.ve 2.günü bir cay kasığı dolusu yedim de dr bgn klomen verdi ikisi bi arada olur mu ki klomeni 9-13 hazirn arası kullancm klomen kullanmadığım zmnlar bal çörekotu yiyim diyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…