Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Allah sabir versin canim yaa buyuklermiste ...bnde 3 yumurtam var eger tutarsa 3ude belli bi haftaya kadar beklemeyidusunuyorum belki biri kendiiliginden soner diye yoksa 1ini ilacla dondurmayi dusunuyorum dier 2 sinin yasama ve sakatkalmama ihtimalini arttirmak icin... tabi suan yokken boyle dusunmek kolay olurda tutarsa ve kalp atisini duyarsam naparim bilmiyorum :KK43:(

sagol canim benim.Allahim senin hakkinsa ne hayirli ve saglikliysa onu nasip etsin.

kızlar tahlıl sonucuma baktım. prolaktınım 12 ye dusmus hahayt :) ust sınır 23 ıdı benım 12 cıkmıs :) son 6 tane olan hapımı da ıcıcem ıyıcene dussun oohhh :) salı gunu de adetım bıtmıs olur :) Allahım yarabbım ınsallah adetımde bı aksaklık olmaz da bu ay 28 weya 30 gunde olurum ooohhh :) keyfım yerıne geldı. ınsallah o zaman yumurtam da saglıklı olarak tutunur bana keseyı de gorurum kalp atısını da duyarım :)

kızlar tahlıl sonucuma baktım. prolaktınım 12 ye dusmus hahayt :) ust sınır 23 ıdı benım 12 cıkmıs :) son 6 tane olan hapımı da ıcıcem ıyıcene dussun oohhh :) salı gunu de adetım bıtmıs olur :) Allahım yarabbım ınsallah adetımde bı aksaklık olmaz da bu ay 28 weya 30 gunde olurum ooohhh :) keyfım yerıne geldı. ınsallah o zaman yumurtam da saglıklı olarak tutunur bana keseyı de gorurum kalp atısını da duyarım :)

Hadi insallahh canimm hayirli hayirliii olur bebisler inşallah

samsung Galaxy s3mini

Kızlar Merhaba hormon testlerim ve esimin testleri çok şükür iyi çıktı. Benim prolaktin 20 çıkmış Dr ilaç falan vermedi normal dedi ama yüksek mi sizce bi fikri olan var mı?

Tatlım benım yasımda 27 :) 1 yıldır korunuyoduk, 1 ay once bıraktık ama yumurtlama donemınde 1 deneme oldu sadece, bu ay bakalım denıycez fırsat yaratabılırsek:26:

Ben corekotu bal tarçın karısımını kullanıcam bu ay, yumurtaları buyutuyormus. bırde ovulasyon takıbı yapıcam. Doktora gıttım smear testi yaptırdım. Şimdi ugrasıp allaha tevekkul etme zamanı, rabbım nasip etsin hepımıze:nazar:

amin cnm inşallah bnde ovulasyn testi siparişi verdm gelir bgn yarın,bal çörek otuda yapıcm zaten yrn dra da gidicm ama bu ay yumurtamın tam gelişmediğinden mi ndn bilmiyorm her aya göre daha az adet oluyorm bnm çok çok asırı olurdu 1/3 orannda azalmıs gibi oluyo ndn ki

Kızlar Merhaba hormon testlerim ve esimin testleri çok şükür iyi çıktı. Benim prolaktin 20 çıkmış Dr ilaç falan vermedi normal dedi ama yüksek mi sizce bi fikri olan var mı?

Mrb tatlim 10-25arasi normal degerler prolaktinin.Normal degerin ama dikkat et yinede ust sinira yakin yukselmesin .Sonra cok usrasiyoruz bu hormonlari indirmek icin.:) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm ya bnm prolaktn 35 cıktıydı dr göğsünden süt filan geliyo mu diye sordu hyr deyince problem diil dedi senn kaçtı

amin cnm inşallah bnde ovulasyn testi siparişi verdm gelir bgn yarın,bal çörek otuda yapıcm zaten yrn dra da gidicm ama bu ay yumurtamın tam gelişmediğinden mi ndn bilmiyorm her aya göre daha az adet oluyorm bnm çok çok asırı olurdu 1/3 orannda azalmıs gibi oluyo ndn ki

Canım benımde 4 gun surerdı bugun 4.gunum pek gelmedi, bılemıyorum tam olarak neden. Benım testlerim bugun geldi, hatta test ettım 2.sılık cıktı bırkaç gun sonra duzenlı aynı saatte yapmaya devam edıcem. Bakalım. Yumurta geliştirme için incir kurune başladım bende, bır sıkayetım yok allaha sukur ama ıncırın ne zararı olabılır kı, tabı 21 gun yapmam sanırım ovulasyon donemımın sonuna kadar devam edıcem, vesile olur ınşallah.

Canım benımde 4 gun surerdı bugun 4.gunum pek gelmedi, bılemıyorum tam olarak neden. Benım testlerim bugun geldi, hatta test ettım 2.sılık cıktı bırkaç gun sonra duzenlı aynı saatte yapmaya devam edıcem. Bakalım. Yumurta geliştirme için incir kurune başladım bende, bır sıkayetım yok allaha sukur ama ıncırın ne zararı olabılır kı, tabı 21 gun yapmam sanırım ovulasyon donemımın sonuna kadar devam edıcem, vesile olur ınşallah.

hmmm cnm tam bilmiyorm kk da hangi konuda hatırlamıyorm da incir prolaktni yükseltiyo filan yazmışlar ama bn sabahları 3-4 fındık badem 1 de incir yiyorm bilmiyorm yani yükseltr mi gerci bn yemezkende prolaktn 35 cıktı dr önemli diil dedi

kızlarrr yaaaaaa bugun temızlık yaptım kıslıklar yazlıklar falan camasır vs. ya kasıklarım cok agrımaya basladı agırlastım bırden sag ve sol kasıgım alla alaa hayır olsun ıns

hmmm cnm tam bilmiyorm kk da hangi konuda hatırlamıyorm da incir prolaktni yükseltiyo filan yazmışlar ama bn sabahları 3-4 fındık badem 1 de incir yiyorm bilmiyorm yani yükseltr mi gerci bn yemezkende prolaktn 35 cıktı dr önemli diil dedi

Canım o yuksek degerlere sahıpler ıcındır sanırım. Çunku ben pek bu şikayeti olana rastlamadım. Zaten bu ay deneme sonrası sonuc elde etmezsem devam etmem olmadı. 2 çay bardağı falan içiyorum her gün sanmam etkileyeceğini.

selam kızlar nasılsınız ? ara ara kasıklarım ağrıyo ya bata 13 gün kaldı sizce neden olabilir :26:

X