Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hiiiii ne kovulması başımızın üstünde yeriniz var hele bizde hamiş kalak soru sora sora bıktıracaz uleynnnnn :)))

Allah bu mubarek gunde senden razi.olsun dualarini kabul etsin maymusss seniiiii yerim.oglum senii hayat isigisn insana ne mutlu haziran topigndekilereee genel sayfa actik zten kosarak gelin bizee hamile.kalin bu ay aaaaa yeter amaaa gelsn gobslere bebislerrrr yeterr ninjalastrmayn biziiii

ooo baya da geçmiş kuzum kanda şimdi baktırsan da çıkar aslında ayyy inşallah hamişsindir

Canm ben adtten 1 gun once yumurtladigimi dusunuyorumo zaman akinti oldu bizde calistik o gun olduysa daha erken cikmaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

keşkeee hamiş kalsak ama bizde o potansiyel yok canımmm çok sağol bebğim inş olur bu ay :)

beni listeden çıkarabilirsiniz canım.bugün hastalandım adetimin 29.günü

:))) canımsın yaaa inş bu ay tutunur bebişler inşşş iki yumurtan olması şart değil beee tek yumurta ikizinede razıyım bennnn :)))

Bende ikiz bebeklere bayiliyorum bi kiz bi oglan oluyolar ya hele of ki ne of. Ama rabbim versin bir de olsun iki de kiz da olsunn erkekte duam yeterki saglikla versin bana da hepimizede 😊

Testte yari silik yari belirgin 2. Cizgi cikti adetim gecen mayisin 6 siydi pkom var 2. Ay bu ay yasmin d kntrolu birakali . ???

Bende ikiz bebeklere bayiliyorum bi kiz bi oglan oluyolar ya hele of ki ne of. Ama rabbim versin bir de olsun iki de kiz da olsunn erkekte duam yeterki saglikla versin bana da hepimizede 😊

inş bizlerinde olur canımm allah kerim belli olmaz ben ikiz bebişleri çok seviyorum ama zorda kuzum yaa çok akıllı olmaları lazım yoksa benden çekecekleri var ben kızımdan çok çektiğim için :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…