Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ohh cok iyi kuzum calismalar tam gaz devam o zaman insallah tutar Yarabbimmm sana bu harika.duyguyu nasip.etsn insallah bu ay mubarek aylarda dualarmz kabul olsun.insallahh evet yauu uc canim.ama tek canlik bile yiemiorm tatlim ben 7.200 gr kilo verdm resmen evet yaa ne zman belli olcak cok merak ediorm isim bulcaz daha teyzesii o zman sende aramzda olcan.insallahhh

inşallah hayırlısı ile canımmm bir belli olsun bebişlerimize isim bulcaz kıyafet bulcaz ohohoooo....benim kız kardeşte snein gibiydi canım hiçbirşey yiyemiyor yediğini de çıkarıyordu...ama şükür bebişimiz sağlıklı normal oldu...üzülme kuzucum sen sakın rabbim bebişlerine ve sana yardım eder onlar doyuyorlardır elbet...hamişlerin duası kabul olurmuş inşallah sıra özlem ile bana :):)

Kizlar bugun yogundu sabah :) Cay ocaginda incir kuru yaparak tarihe gecmismiyimdir hihi. Kilitledik sabah kapiyi 8 kuru inciri bolduk ortadan yarim lt kaynamis su da orta ateste 15 dk kaynattik suzduk. Dogru mu yapmisiz?

Simdi sogusun icicem ama incirden nefret ederim bakalim nasil olcak 😐

Yee bizii ham yappp teyzosskoo alintila yapamadm te bole yazdim ozlenmicek gibi degiliz vesselam bnim bebikolar yaramaz col masallahlari var dogsunar insallah saglikla.isircam.onlari senim nasil gidioo guzeller guzeli minnos kizin nasil calismalara artik kesn baslama yaptnz mi bakimm

Buluruzz ben iki gundr sikntidan hep susler yataklar.bakiom ikizlerde gariban sanki hic cesit yok ufss insallah kuzum bi yemeye baslasam rahatlicamm dualarim konusamasakta hep sizinle aklimdasinz ozlemde sende kuzum hatta Rabbim sayfadaki tum haziran.umutlularina bebislerini bu mubarek ayda nasip etsin insallahhhh Aminnn aramiza beklioruz sizleri iyi calisin haaaaa

Iyiyim cok sukur canm benm bat 7 gun gecti hala idrar da negatif 10 gun olsun kanda baktircam gec.döllenme olmustur belki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ooo baya da geçmiş kuzum kanda şimdi baktırsan da çıkar aslında ayyy inşallah hamişsindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…