Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Can ignenin etkisidir igne ile lh hormonu veriliyor yumurtayi catlatmasi icin sen calismalarini yap catlamak icin yeteri kadar buyumeyi beklemistir belki yumurtacik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende iğnenin etkisinden hemen belirdi diye düşündüm...ama iğneden sonra neredeyse 50 saat geçti halen ne bir akıntı ne bir ağrı...ben dün başladım çalışmalara bakalım

bende iğnenin etkisinden hemen belirdi diye düşündüm...ama iğneden sonra neredeyse 50 saat geçti halen ne bir akıntı ne bir ağrı...ben dün başladım çalışmalara bakalım

Calis sen canm belliolmaz catlarsa hazir spermler beklesin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok canım yerleşme kanaması hakkında bilgim var ama bu üstüne görme varmış...hamileliklerini 1-2 ay sonra öğrenenler filan okumuştum.başına gelen duyan bilen varmı diye şeettim..:44:

oda olabilir tabi ama işte ben ondan dedim hani emin değilsen kan testi yaptır için rahatlasın hamilelik varsa eğer en azından dr progestan vs verir kuzum

kuzucum bende seni özledim...ben geçen sana özel mesaj attım sanırım gelmedi okuyamadın nasılsın canım bebişlerimiz nasıl anneyi yoruyorlar mı?

Aaa gelmedi kii gelse yanitlamazmiyim hicc iyiym cok sukur ooo yormazlar mi teyzesii cok yaramazlar kendileri bulantilarimz eksik olmuor sen nasilsin napiorsn nasl.gidio igne mi oldun cok okuyamadm sayfalardan ama

Aaa gelmedi kii gelse yanitlamazmiyim hicc iyiym cok sukur ooo yormazlar mi teyzesii cok yaramazlar kendileri bulantilarimz eksik olmuor sen nasilsin napiorsn nasl.gidio igne mi oldun cok okuyamadm sayfalardan ama

kız duble manyakkk gitsene sen hamiş sayfasına niye dolanıyon buralarda heheheeee

evet tatlım yumurta 17 mm ken çarşamba vurdu doktor.... annesi normal mide bulantıların seni yormaları sen şuan 3 canlısın birde cinsiyetleri belli olsa da isim arasak bebişlerine...bende hamile kalayım engin bilgilerinizden yararlanıcam inşallah

kuzucum bende seni özledim...ben geçen sana özel mesaj attım sanırım gelmedi okuyamadın nasılsın canım bebişlerimiz nasıl anneyi yoruyorlar mı?

ben hiç birinizi özlmedim hepiniz delisiniz manyaksınız işteee :))))) hadi kaşınıyom ben bugün saldırın bana hurraaaa :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…