Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canmbenmde hayatimda ilk defa 7 gun gecti ama idrarda negatif cikiyor noluyo ki bize :what::what::what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde bir keresinde 7 gun gecmisti negatif cikti doktora gittim muayene etti kotu birsey yok adetin gelecek gozukuyor demisti. Sanirim cok stres yapiyoruz oyle dusundum ben ondan olabilir. Insallah kotu bisi yokturdur. Bi doktora gorun acil

Samsung Note 3

anladım canım peki genel bir kontrol için dr a gittinmi ?

anladım canım peki genel bir kontrol için dr a gittinmi ?

Canım ben kadın dogum uzmanına su nıyetle gıttım. Akıntım vardı ve bebek ıstıyodum, akıntı bır soruna delaletse onu halledeyım ve hamılelık ıcın benı yonlendırsın.

Doktor smear testi ve kultur yaptı. Smear cok sukur temız cıktı, kulturde mantarım cıktı, fıtıl verdı onu kullandım. Daha ıyıyım ama 2 fıtıl daha kullanıcam sımdı ve sırke ıle temızleme yapıyorum.

Sureç ıle ılgılı folık asıt verdı. Smear testı yapılırken yumurtalıklara da baktı problem yok dedı. Bakalım sımdı ovulasyon takıbı ile inşallah tutturabılırız. Senın durumun ne canım?

Canım prl ne demek bende kimyasal gebelik yaşadım adet dönemin de şaşıo

tatlım prl prolaktın demek. senın adetın kac gun gecıkmıstı ? benım normalde 30 32 gunde bır olurdu.prolaktın ıcın hap kullanınca 28 gune dustu. sonra zaten kımyasal gebelık yasadım. sımdı ıse ne olacak bılmıyorum.

geçmiş olsun mantar işi kötü bendede vardı eskiden ama ilacı kullandığım zaman hemen geçti birde bi hapı vardı haftada bir içilen oda çok etkiliydi.. benim durumum görünürde sıkıntısız ben 1 yıla yaklaştığı için smear da hormonda sperm testide hepsini yaptırdım bi sıkıntı çıkmadı allaha şükür fakat yumurtlamayı yakalayamıyordum sanırım geçen ay ilk kez kullandım ovulasyon testini 12. gündü çift çizgi oluşmuştu o gün dr da yumurtan çok güzel 4 gün ilişki dedi ama biz sadece 2 gününe uyabildik velhasıl tutmadı :) bu ay daha sıkı tutayım dedim işi zaten erken yumurtlıcam görüntüdede artık nasip kısmet..

merhaba herkese ben danışmak istediğim birşey var ben 31 mayıs da adet olmam gerekiyordu hala olmadım fakat 1 haziran günü kahveli ve kırmızılı akıntım oldu çok az ve bir gün sürdü daha öncede böyle birşey başıma gelmemişti 3 yıllık evliyim yurt dışında olduğumdan dolayıda doktora gidemiyorum fikri olan varmı acaba

yerleşme kanaması olabilir gibi gebelik testi yaptınmı

yerleşme kanaması olabilir gibi gebelik testi yaptınmı

yok daha yapmadım kasım ve aralık ayında aşılama yaptırmıştım fakat ocak ayında yurt dışına yerleştim burda pek bilmiyorum doktor falan da olmazsa bugun test alıyım diyorum oda olmazsa haftaya istanbula giderim kafam çok karışık hiç böyle bişey başıma gelmemişti birazda korkuttu inş dediğin gibidir

canım sakın ol hc korkma yerlesme kanaması olabılır. dr gıdene kadar kendını fazla yorma bol bol su ıc we dınlen.egılmek we uzanmakta yasak :) hadı ınsallah guzel haberlerını alırız. ewde ıdrar testı yap ıstersen :) bıze de haber wer emı :)

Canım bende test aldım, adet bıtımınden her gun teste baslıycam, yumurtlama donemını dogru kullanmak ve değerlendirmek cok onemlı. İnşallah yuzumuzu guldurur rabbım

Canım yerleşme kanaması adete yakın zamanda olur hatta adetle karıstırılırmıs. Ama ben leke gıbı koyu olmayan seyrek bır akıntı oldugunu bılıyorum. Kımısınde ara ara 1 2 gun kımısınde 2 3 gun surebılıyormus.Eger kan testi yaptıramıyorsan 3 4 gun daha bekle, yerleşme kanamasıyla yerleşmeden kanda çıkmaz sanıyorum. Benımde benzer bırsey oldu bır ıkı gune adet başladı, kısmet belkı de hamılesındır

inş ya bugun gidip alıp da yapayım inş olumlu sonuç alırım :)) sizde dua edin :))

cnm akıntıntın devamlı geldiyese adettir bence ama yerleşme kanamasının çok yoğun olmadığını biliyorum bence idrar testi yap......

muhtemelen yerleşme kanaması olabilir. inşallah öyledir. test yapmalısın.

Kizlar bat tan 2gun önce hamile olduğunu öğrenen varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…