Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canim inşallah saglikli bir bebegin olacak ferah tut içini. Rabbim büyüktür.

Yok cnm dostinex çoğu ark kullanıyor zaten burada. Endiselenme ama Dr sor bakalim daha iyi bilir onlar bi de iki gün sonra tekrarla kani iki kati ve ustu artarsa saglikli bi gebeliktir. İnşallah Rabbim yüzünü guldursun bitanem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saol canım yaaa şimdi çıkmam lazım öpüyorummmm

çok geçmiş olsun canım ama ne mutlu hamile kalabiliyorsun en azından demek ki zamanı var :KK43: bende nisanda düşük yaptım kimyasal gebelik yaşadım benimde bu ilk ayım çalışmaya başladığımız bakalım çarşamba çatlatma iğnesi oldum ama ne bir akıntı var ne ağrı sanırım benimde yumurtalar çatlamadı bende ona üzülüyorum :KK43: herkesin problemi ayrı ya rabbim hepimize şifalar versin...

Aminn canım allah büyük keşke yumurtlama testide kullansaydin hem emin olurdun nezaman catladigina ama sende kimyasal gebelik gecirmissn canim sende hamile kalabiliyosun bunu takma kafana

Aminn canım allah büyük keşke yumurtlama testide kullansaydin hem emin olurdun nezaman catladigina ama sende kimyasal gebelik gecirmissn canim sende hamile kalabiliyosun bunu takma kafana

dün evde son ovulasyon testim vardı yaptım ikisi aynı anda kopkuyu çıktı canım dün zaten iğnenin 36.saatiydi çalışma oldu...artık iğnenin etkisinden mi bilmiyorum hemen belirdi çift çizgi ama ne akıntı ne ağrı halen bişi yok

dün evde son ovulasyon testim vardı yaptım ikisi aynı anda kopkuyu çıktı canım dün zaten iğnenin 36.saatiydi çalışma oldu...artık iğnenin etkisinden mi bilmiyorum hemen belirdi çift çizgi ama ne akıntı ne ağrı halen bişi yok

Anladm canim hayırlısı inşallah olur içimizi ferah tutmamiz lazım bende hemen moral Bozuyorum inşallah herşey gönlümuzce olcak

Canim ilişki günleri de güzel inşallah tutmustur. Takvimin mi kullaniyorsun ?

Inşallah canim benim evet bir takvim indirdim ama onda yumurtlamam 22si yaziyodu ben ovulasyon testiyle baktm 24u oldu yumurtlamam yani güvenilir deil bu takvimler sadece iliskileri takip etmek için tutuyorum :))

dün bat tı ama bugün kahverengi leke gelmeye başladı normalde direk pembe kırmızı gelir ama şimdi kahverengi ümitlenip hayal kırıklıgınada ugramak ıstemıyorum yine olmadı sanırım :KK43:

Hoscakal canimm

topik kızı hayırlısı olsun..çok sevındımm ...açtın topiği uğurlu geldi sana valaa:) bizlerdemi açsak napsakk:) şaka bi yana Allah hayırlısıyla ,sağlıkla kucagına almayı nasıp etsınn cnm bnm..çektiğin sıkıntıların bıttı sayılır.şimdi kendıne dıkkat etme zamanı..

benım 3 ay yattı kuzumm 2 tane çikolata kıstım var bırı 4 dıgerı 5 cm olmuss.amelıyat dedı dr.istemedım.d.k verdı erıme yöntemıyle biras kuculsun ilaçla baskılama yontemıyle asılama yapıcaz dedı.vucudumun kıs yapmaya yatkın oldunu soyledı..3 ay bole strese gırsem 3 ayım gıttı dıye gırcemm..3 ay bebek stresı yasamıcam oldumu olmadımı dıyee... Allahım bu zor gunlerımızı tez vakıtte gerıde bıraktırsınnn inş..

Dun ufak kuzen aradi adete 3 gün var ve yumurtluyor akintidan anlamis. Hemen ilişki tabi. Bu durumda ne zaman cikar geç cikar anca 10 güne kanda cikar. Umarim sende geç yumurtladin ve o yüzden geç cikacak canim.

Canm beenm hala gelen giden yok akinti falanda yok araara cokaz oluyo kasik agrimvar sadece benm de olduysa adetten 1 gun once olduolursa hamileysem mucizem olur pzrtesi kan vercem gelmezse iliskiden 10 gun geciyo

X