Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

:) gecen ay aynı seyi düşünmüştüm. düğüne gitmiştik eşimin burnundan getirmıstım yumurtam gecıo dıe. :) bence fazla stres yapıyoruz. bu da engellermiş gebeliği. ovulasyon testi yapıyor musun? spermler 3 gün canlı kalabılıyormus.sanmam sorun olacağını.

AYNEN ya bugün kardeşim bizde kaldı yumurlAma günümdü yapamadık içiç içimi yedi ama artık okadar dikkat etmiyorum sırf o yüzden ilişkiye girmek de doğru değil aslında

canımm ovulasyon testıde yapıyorum daha koyulasmadı normalde 18. gun yumurtlamam oluyor. beklıyorum. ama ben adetımın bıttıkten hemen sonra 1 gun arayla calısma yapıyoruz. suan 14.gundeyım 5 hazıran bugun. gece 2 de olması bır sorun olmaz degılmııı sonuctaa 2 3 saat gecmıs olıyor:):):) :) offf nebıleyımm valla aklıma takıilıyor sacma sapan bu ay bır gelse ıns bebeıslerımız. allahın ıznıyle.

Kizlar sona doğru yaklasiyorum artik son 6 gün yerleşme kanamasi yasayanlar adetten kaç gün önce yasadiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar adetım cok agır gecıyo dun gun boyu sancım oldu. hastaneye gıtmemek ıcın dırendım resmne. kasıklarımı kesıyolardı kum dokuyo gıbıydı sancım. akıntım cok yogun gelıyodu.

yarın prolaktını olcturmeye gıdıcem.umarım dusmustur. kımyasal gebelıkten sonra tekrar hamıle kalırmıyım bılmıyorum adet surecım degısır muhtemelen.. Allahım hakkımızda hayırlısını wersın. esıme kecı boynuzu pekmezı yedırıcem,bende yıcem.Insallah ıkımızde de ıse yarar. arkadasım arı sutu polen gıbı bısy onerdı ama sanırım pahalıymıs bıraz.

Kizlar sona doğru yaklasiyorum artik son 6 gün yerleşme kanamasi yasayanlar adetten kaç gün önce yasadiniz

canım ben adetten 3 gun sonra yerlesme kanaması yasadım. ondan 2 gun sonra da kahwerengı leke geldı we 2 gun ardından da dusurdum kımyasal gebelık yasadım. ınsan o an hıssedıyo ıcınde bısey oldugunu. eger kı hıssedıyosan ıhtımal werıyosan hamıleyım dıye sakın agır ıs yapma egılme ya da uzanma.. ınsallah hamılesındır canım.

Adet günüm yarın kızlar çok heyecanlıyım adet e 13 gün kala şiddetli göğüs ağrısı ve yumurta sancısı çekmeye başladım hala da devam ediyor.son 3 gündür de akıntım var sarımsı gibi. Inşallah hamisimdir

black Maşallah bacım değer güzelmiş.........Allahım ay daha minicik kan pıhtısı şimdi ölemi kurban olurum yaradana bize darısı inşallah......

yok yok içini ferah tut. stres yapma.daha koyulaşmamış bile bişeycık olmaz. inşallah bu ay kalırsın.çok zormuş her ay beklemek. benım bu ay pek umudum yok cunku sadece 1 gün calıstık. mantar oldum. doktara gtmıstım bu yüzden. doktor yumurtan cok ii durumda ıstesen gebe kalırsın demıstı.o gun oldu.sonra da yapmadık esıme bulaşır dıye. bakalım artık kısmet.

İnşallah canım güzel düşün bayadır listeye bakmıyorum hamişler çoğalmış çok sevindim inşallah bizede uğur grtiririler

AYNEN ya bugün kardeşim bizde kaldı yumurlAma günümdü yapamadık içiç içimi yedi ama artık okadar dikkat etmiyorum sırf o yüzden ilişkiye girmek de doğru değil aslında

kardeşi yolla kız sabaha.. valla doğru dıyorsun 3 aydır sadece bebek için bırlıkte oluyoruz. duygu,ask,romantizm kalmadı.. bi de ben yumurtladım falan deyınce eşim sinir oluyor.

adaşım :) ben sana demiştim demi Meryem suresini oku diye okuyo musun ?

Demiştin bacim da gorumcem yeni dogum yaptı ben kaynanarla birlikte oturuyorum ev cok kalabalik gelen giden oluyor bebegi görmek icin zaman bulamadim henüz ama aklimda başlayacağım inşallah saol tatlim düşünüp yazdığın icin:)

kızlar bir de bir şey sormak istiyorum. bılen varsa cevap lütfeennn.. fortel erkn gebelik testı sıpars etmstm.yarn kargodan alcam. dersim 11 de bitiyor anca o zaman alabıllırım. sabah ilk idrar olması sart mı erken gebelik testlerınde. ya da tutsam mı napsam

Ah cnm çok hissediyorum adet bile olsam düştü bebek diyeceğim çokta dikkat etmiyorum kendimi kaptırmamak için ama yollarimiz çok bozuk bugün minibüs çukura düştü o zamandan beri karnim agrimaya basladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…