Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kardeşi yolla kız sabaha.. :KK1::KK1::KK1: valla doğru dıyorsun 3 aydır sadece bebek için bırlıkte oluyoruz. duygu,ask,romantizm kalmadı.. bi de ben yumurtladım falan deyınce eşim sinir oluyor.:KK1::KK1::KK1::KK1:

:) benim eşimde suratıma bakıyo :KK1: en iyisi akışa bırakmak ama yapamıyoruz :KK1::KK1:

Demiştin bacim da gorumcem yeni dogum yaptı ben kaynanarla birlikte oturuyorum ev cok kalabalik gelen giden oluyor bebegi görmek icin zaman bulamadim henüz ama aklimda başlayacağım inşallah saol tatlim düşünüp yazdığın icin:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

rica ederim canım ya görümcendemi sizle oturuyor kuzum ALLAH kolaylık versin o zaman sana :KK16::KK16:

kızlar bir de bir şey sormak istiyorum. bılen varsa cevap lütfeennn.. fortel erkn gebelik testı sıpars etmstm.yarn kargodan alcam. dersim 11 de bitiyor anca o zaman alabıllırım. sabah ilk idrar olması sart mı erken gebelik testlerınde. ya da tutsam mı napsam :KK1::KK1::KK1:

Adet günün gectiyse çıkabilir
Ama ilk idrarla daha garanti oluyo. ..

rica ederim canım ya görümcendemi sizle oturuyor kuzum ALLAH kolaylık versin o zaman sana :KK16::KK16:

Saol canim.Gorumcem ayri evde ama dogum sonrasi bizde 25 gundur sezeryan oldugu icin kendi kaynanasi bakamadi bizimle kalıyor şimdilik ama bekarida var bizimle kalan kalabaligiz yani biz :)

yok yok içini ferah tut. stres yapma.daha koyulaşmamış bile bişeycık olmaz. inşallah bu ay kalırsın.çok zormuş her ay beklemek. benım bu ay pek umudum yok cunku sadece 1 gün calıstık. mantar oldum. doktara gtmıstım bu yüzden. doktor yumurtan cok ii durumda ıstesen gebe kalırsın demıstı.o gun oldu.sonra da yapmadık esıme bulaşır dıye. bakalım artık kısmet. :KK70::KK1::KK1:

gecmıs olsun canım . hıc bellı olmaz kı allahın mucızesı belkı 1 kerede bıle tutar. ınss gonlundekını versın allah canım. ınss allahım nasıp eder bızlere. bu ay umutlıyım ılk defa boyle bır sey hıssettım ıns tutarr

Saol canim.Gorumcem ayri evde ama dogum sonrasi bizde 25 gundur sezeryan oldugu icin kendi kaynanasi bakamadi bizimle kalıyor şimdilik ama bekarida var bizimle kalan kalabaligiz yani biz :)

iyi canim ya gun sayiyorum bata tahmini alti gun var ama bugun cok sancilaniyorm farkli agrilarm var bakalm ne olacak

Cnm batimiz ayniydi galiba senin belirtilerini sormustum ama sayfayi kaybettim cevap verebilir misin

Canlarım nasılsınız anam geçmiş o kadar dolmuş ki okumaya kalksam geceye anca biter diyorum ve geçmişi es geçiyorum denk geldikçe okumaya açlışırım. Sizleri de boş bırakmaya gelmiyor yavaş gidin anacım yaa....

Nasılsınz iyi misiniz?:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Canlarım nasılsınız anam geçmiş o kadar dolmuş ki okumaya kalksam geceye anca biter diyorum ve geçmişi es geçiyorum denk geldikçe okumaya açlışırım. Sizleri de boş bırakmaya gelmiyor yavaş gidin anacım yaa....

Nasılsınz iyi misiniz?:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

iyiz tatlim sen nasilsin msj yazmistim gormedn sanirim gecmis sayfalard kaldi zaten degerin guzel cikmis masallah tekrar hayirli ugurlu olsun

X