Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar benim gogusumden.sut geliyor prl baktik ama regli doneminde diildi 1yili gecti belkide bu olabilirmi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Hayy ağzın bal yesin Rabbim sanada güzel habeler versin demekki ümidimi bitirmeyeim gelmedik adetten ümit kesilmez demi? Sen ne durumdasin canim seni sormadim ben kusura bakma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen güzel düşünelim güzel olsun:) ben beklemedeyim bat 13 haziran ilk denememiz bakalım bekliyorum heyecanla:emir_bebek:

hakkimizda hayirlisi cnm lusteye ekledim insallah ugurlu gelir bu ay bize. Benden de hsg istedi ama firsatim olmadi bu ay da deniyim bakalim. Sogan kuru cok iyiymis ama acaba tsh ye yan etki yapar mi diye endiseliyim acikcasi biraz. Masallah oglun kocaman olmus ne guzel. Rabbim uzun omur versin insallah. Kardes istiyor mu? Benim oglum hala bebek gelmedi diyor bana. Bir de calisiyordum simdi evdeyim olsun o da buyusun diyorum ama rabbim ol diyecek ki vardir bir bildigi diyirum hayirlisi.

abla hala ekelememısın benı lısteye buaradtopık actım beklerım bırde adetıme 1 hafta var bel ve kasık agrısından ölüyorum nedendır

Hosgeldin canim bu ay olur ins. Benimde 7 gunum kaldi ama kasik agrilarim ve gogus agrilarim yavastan basliyor adet olcam galiba yaa :KK43:

Canm tesekkur ederm hosbuldmm..insaallah olmazsn adet.oyle dusunme belli olmaz biliosn gebelik belirtileri benzermis adet belirtilerine

💕✨

hiç doktora gittinmi bu konu ile ilgili kontrole felan ?
ben bu ay olmazsa hem iyi bir ovulasyon takibi yapıcam hemde doktora görünücem artık bir yol göstersin zaman kaybetmek istemiyorum yaş artık 30 :KK43:

gittim canım yumurtalıklarım kist varmış tembellik yapıyormuş :KK14: bencede git bende bu ay olmazsa tekrar gidicem :KK4:

Canım sen duyma dr un dediğini ilk haftalarda hep olumsuz konusurlar benim ilk gebeligimde adetim dört gün geçince 620 çıktı acilde yaptırmıştım testi..dr demesin mi gebelik var da diyemem yok da diyemem diye eşim donakaldı Allah tan ben bu kk da dr larin ilk haftalarda olumsuz konuştuğunu öğrendim de hiç umursamadim eşimi de konuşarak rahatlatmistim
Ben de çok arkadas var canım burda tanıştığım iki arkadaşi örnek vereyim adeti beş gün gecen bi arkadaşin değeri 29 du maşallah şimdi çok sağlıklı bi hamilelik geçiriyor diğer arkadasin da 5 gün gecikmeyle 45 çıktı onun da sağlıklı bi gebeligi var :))) sen sıkma o güzel canını. .Geç döllenme olmuştur bebişini üzme balım

canım ya çok saol terapi gibi geldi valla :KK52: belki de sabırsız davrandım bi kaç gün bekleyip test yapsaydım bu can sıkıntısına gerek kalmayacaktı. durun komik bi şey de anlatayım :KK52: eşim hemşire benim, onun çalıştığı hastane en yakın bize. ondan gizli gittim dedim koca hastanede nerden görecek beni hem acilde ne işi var canım dedim. damar ylu açıldı acilde kan alındı. 1 saat sonra çıkar dediler. bahçeye bile çıkmadım ki benimki sigara içmeye falan gider de karşılarız diye. acilden çıkmadım kitap götürdüm onu okudum. bi saat sonra gittim sonuç yok laboratuara sorun dediler. ora da makinada hata vardı tekrar yolluyorum 10 dak sonra alın danışmadan dedi. 10 dak sonra gittim aldım dra gösterdim. damar yolunu çıkartmaya giderken bi baktım benimki karşıda gülmeye başladı bana. :)) yani ne sürpriz yapma fırsatım kaldı ne de gizli iş çevirebildim :KK52: artık pzt test tekrarlanınca sürpriz yapabilirim umarım şu değer yükselir de

merhaba kızlar ancak eve geldik. Çok şükür 122 çıktı hcg. 4. haftada dedi ve iki gün sonra tekrarlayacağız. tsh de 5 e düşmüş 15 gün sonra hapım bitiyo o zaman yine test yapacağız. ona göre dahiliyeye gideceğiz. oğlanda böbrekte 3 mm taş vardı 6 ay önce de olmuştu bünye yapıyor bende 6 ayda bir kum dökerim bunyem bapıyor.. buna da şukur Rabbim dermansız dert vermesin inşallah. Çok yorgunum biraz uzanıcam akşam uğrarım. Hepinizi öpüyorumm

Hyrlsi olsun cok sevndmmmm ya alllah nasipyle sagligyla dgurmani nasp eylesn ins

merhaba kizlar sibos geldi :KK70: blackim degerin guzel cikmis cok sevindm tekrar hayirli ugurlu olsun darisi hepimzin basina insallh

canım ya çok saol terapi gibi geldi valla :KK52: belki de sabırsız davrandım bi kaç gün bekleyip test yapsaydım bu can sıkıntısına gerek kalmayacaktı. durun komik bi şey de anlatayım :KK52: eşim hemşire benim, onun çalıştığı hastane en yakın bize. ondan gizli gittim dedim koca hastanede nerden görecek beni hem acilde ne işi var canım dedim. damar ylu açıldı acilde kan alındı. 1 saat sonra çıkar dediler. bahçeye bile çıkmadım ki benimki sigara içmeye falan gider de karşılarız diye. acilden çıkmadım kitap götürdüm onu okudum. bi saat sonra gittim sonuç yok laboratuara sorun dediler. ora da makinada hata vardı tekrar yolluyorum 10 dak sonra alın danışmadan dedi. 10 dak sonra gittim aldım dra gösterdim. damar yolunu çıkartmaya giderken bi baktım benimki karşıda gülmeye başladı bana. :)) yani ne sürpriz yapma fırsatım kaldı ne de gizli iş çevirebildim :KK52: artık pzt test tekrarlanınca sürpriz yapabilirim umarım şu değer yükselir de
Ne demek canım benim kadın kadının halinden anlar burda eslerimizin bile bizi anlamadığı durumları anlatip destek aliyoruz birbirimize destek oluyoruz
Eşinle durumun komik olmuş ama seni orsa görmesi bile süpriz olmuş bence :))))

Selam kızlar,
Tekrar Dr a gittim, bana metformin yazdı. 3-6 bu ilacı kullan dedi. Bununla ilgili bi bilgisi olan varmı?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kızlar ancak eve geldik. Çok şükür 122 çıktı hcg. 4. haftada dedi ve iki gün sonra tekrarlayacağız. tsh de 5 e düşmüş 15 gün sonra hapım bitiyo o zaman yine test yapacağız. ona göre dahiliyeye gideceğiz. oğlanda böbrekte 3 mm taş vardı 6 ay önce de olmuştu bünye yapıyor bende 6 ayda bir kum dökerim bunyem bapıyor.. buna da şukur Rabbim dermansız dert vermesin inşallah. Çok yorgunum biraz uzanıcam akşam uğrarım. Hepinizi öpüyorumm

Çok sevindim canm..Allah sağlıklı bi şekilde kucağına versin..ve geçmiş olsun canm ..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne demek canım benim kadın kadının halinden anlar burda eslerimizin bile bizi anlamadığı durumları anlatip destek aliyoruz birbirimize destek oluyoruz
Eşinle durumun komik olmuş ama seni orsa görmesi bile süpriz olmuş bence :))))

zaten şaşırmıştı epey bakalım bi de sevinebilsek doğru düzgün iyi olurdu o da pzt ye :KK52:

Canım çok sevindim Allah hayirli ve sağlıklı evlat eylesin:))))) oğluşuna da Rabbim şifalar versin minik kuzum yaa Kıyamam

kızlar bırsey sorucam acayıp takmıs durumdayım bu konuya:KK43::KK43: sımdı 1 gun arayla calısma yapıyoruz. dıyelımkı 3 hazıran ılıskı oldu 4 hazıran bos gun 5 hazıran yanı bugun calısma yapıcaz pekı gece saat 2 de olması sorun olurmu yanı 6 hazırana gecmıs oluyoruz. pufff yada sacma bır dusuncemı kendı kendıme gunu gecırıyorum dıye yıyıp bıtırıyorum

X