Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Etrafimdaki on kisiden dokuzu kazayla hamile kaliyor. Nasil bu kaza ya bizde ondan yapalim
CNM O HERİFLE ÇARPIŞINCA OLUYO :)YEMESİNLER BİZİ KAZAYMIŞ ÇOK NADİR İNANIYOM BU HİKAYEYE ELTİMDE KAZA DEMİŞTİ SONRA KAYNIM GÜLDÜ SEN DEMEDİNMİ YAŞIM GEÇECEK DİYE DEDİ ÖNÜMÜZDE ........yani :KK19::KK19::KK19:

dün dayanamadım bir test yapayım dedim akşam işten gelirken almıştım o da bozuk çıktı testte çizgi dışında bütün geometrik şekiller belirdi:KK9::KK9:

Cnm bizim bat ayniydi değil mi ya ben çok kötüyüm karnim sis gibi ama bastiriyolarmis gibi göğüsleri. Aciyo akinti var gibi ama yok eve gelirken minibüs çukura girdi simdi daha çok agriyo aglicm nerdeyse bebek vardida bisey mi oldu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

CNM O HERİFLE ÇARPIŞINCA OLUYO :)YEMESİNLER BİZİ KAZAYMIŞ ÇOK NADİR İNANIYOM BU HİKAYEYE ELTİMDE KAZA DEMİŞTİ SONRA KAYNIM GÜLDÜ SEN DEMEDİNMİ YAŞIM GEÇECEK DİYE DEDİ ÖNÜMÜZDE ........yani :KK19::KK19::KK19:

Kazayla hamıle kalmak guzel bıseymıs gıbı sankı, korunmuyosan zaten kaza olamaz ıster ıste ıster ısteme :KK16:

Herhalde ıstıycez hamıle kalmayı ayıp mı, aynen canım neden oyle rol yapıyor ınsanlar anlamıyorum ya :KK31:
Ben kımseye suan demedım hamılelık ıstedıgımı ama olursa apacık söylerım ıstıyodum dıye, bundan guzel ıstek mı var :KK49:
Ya kocama sınır oluyorum bazen ama ona mecburum :KK1:

Cnm bizim bat ayniydi değil mi ya ben çok kötüyüm karnim sis gibi ama bastiriyolarmis gibi göğüsleri. Aciyo akinti var gibi ama yok eve gelirken minibüs çukura girdi simdi daha çok agriyo aglicm nerdeyse bebek vardida bisey mi oldu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet batlar aynı canım benimde göğüslerim de ağrı var birde orama ara ara bıçak gibi ağrı saplanıyor birde ağzımda acı bir tat hissi var ama yinede gebeliğe bağlamak istemiyorum senin ağrın korkunun etkisiyle falanda olmuş olabilir yada çarpmanın etkisiyle olmuş olabilir hemen aklına kötüyü getirme hamiş olsan bile öle şeylerden bişey olmaz ben hamişken kaç kere düştüm allah nasip ettikten sonra tepeden aşağı yuvarlansan birşey olmuyor

Kazayla hamıle kalmak guzel bıseymıs gıbı sankı, korunmuyosan zaten kaza olamaz ıster ıste ıster ısteme :KK16:

Herhalde ıstıycez hamıle kalmayı ayıp mı, aynen canım neden oyle rol yapıyor ınsanlar anlamıyorum ya :KK31:
Ben kımseye suan demedım hamılelık ıstedıgımı ama olursa apacık söylerım ıstıyodum dıye, bundan guzel ıstek mı var :KK49:
Ya kocama sınır oluyorum bazen ama ona mecburum :KK1:
valla şimdi kim sorsa eşim dgs ye hazırlanıyo onu bahane ediyom .....olsa hiçte istemedim kazayla demem istiyorduk oldu derim:)

valla şimdi kim sorsa eşim dgs ye hazırlanıyo onu bahane ediyom .....olsa hiçte istemedim kazayla demem istiyorduk oldu derim:)

Benımde esım erken dıyo soranlara, ben nasip var daha vaktı dıyorum ama ıcımden ah ah oluyorum. Gunaha gırmıyım daha 1 kez denedım korunmasız bıseye de dıkkat etmedım, bakalım bu ay ınsallah vesıle olur ya :KK31:

anamda pek hamile kalırdı kazayla derdi babamda bizim hanım ceket atsan kalır derdi o zamanlar çok anlamazdımda şimdi kafa basıyor anam kadar olamadım:KK43:

hamiş kalda inşallah görürüm ben cigara içmeyi :KK20: zaten içemezsinde gönlün elvermez

yok canım bırakmak için istiyorum zaten... ilk hamileliğimde de içiyordum öğrendikten sonra hiç içmedim tam 1.5 sene boyunca sonra yine başladım şimdi de içiyorum azaltmaya çalışıyorum ama napiim

X