Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ablam ilk bebeğini raftan tencere alıyım derken düşük yaptı korkuyorum hareket etmeye bunları eşimede anlatıyorum hiç bir işe dokundurmuyor sağolsun :)

İnşllh bir olsa başka bişey istemiyorum. Seninde ilk bebeğinmi olacak

evet canım ya ilk bi bucuk yıllık evliyim çok istiyoruzzz ama işte nasippp:26:

birsey yapmak istiyo insan ama ya hamileysemdiye hep erteliyo ama sonuçda hep hüsran işe giricem her ay ya hamileysem deyip erteliyorum amaaaan amaaan gelse bi şu küçük melekler :KK1::KK1::KK1:

aynen canım ya diş tedavisini hamileyimdir belki diye 2 aydır erteledim yakında dişler dökülecek hamilelik bekliycem diye

aynen canım ya diş tedavisini hamileyimdir belki diye 2 aydır erteledim yakında dişler dökülecek hamilelik bekliycem diye

:KK53::KK53::KK53::KK53: heheheh ahh ahhhh yaaaainşallah bu ayy yüzümüz güler ya sanki hiç oçift çizgiyi görüp hamileyim diye bağıramıcam gibi ...

bizimde birbuçuk yıl oldu evliliğimiz. eşim ilk zamanlar çocuk için erken dedi uzun süre korunduk şimdi pişman tabi keşke bıraksaydık diyor uğraşıyoruz.

biz iki üç ay korunduk canım sonra bırakdık hemen olcak sandık ama meğer olmuyomuşşş :KK43::KK43:

biz iki üç ay korunduk canım sonra bırakdık hemen olcak sandık ama meğer olmuyomuşşş :KK43::KK43:

hiç doktora gittinmi bu konu ile ilgili kontrole felan ?
ben bu ay olmazsa hem iyi bir ovulasyon takibi yapıcam hemde doktora görünücem artık bir yol göstersin zaman kaybetmek istemiyorum yaş artık 30 :KK43:

geçen ay benimde öle olmuştu canım adetim ilk defa 5 gün geçti dedim kesin hamleyim eşimde sevindi falan sonra kan testi yaptırdım negatif çok üzülmüştük ama inşallah sen hamilesindir :KK49: :KK9:

Insallah canm hayirlisi olsun hakkimizda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ya eğer bendeki mantarsa kaşınması gerekmez mi. Bide yumurtlama 2 gün önceydi bu koku bugün başladı acaba bebek oluşmasına engel midir. Huff :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X