Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar benim adetime 4 gun var adetime yakin goguslerim popom siserdi ama bu kez siskinlik yok ve sanki suan adet oluyormusum gibi belim dizlerim agriyo kasigima ara ara agri saplaniyor anlamadim. Ama beklemek istiyorum adetim gecene kadar. :KK43: umitlenince cok kotu oluyor

Samsung Note 3

Kızlar ya eğer bendeki mantarsa kaşınması gerekmez mi. Bide yumurtlama 2 gün önceydi bu koku bugün başladı acaba bebek oluşmasına engel midir. Huff :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ben doktora akıntı sıkayetyle gıttım bebekte ıstıyorum dedım. Bebek ıcın smear testi yaptı. Kultur yapıldı aynı anda mantar ıcın.

Benım akıntı sıkayetım ve bazen koku ve kasıntı sıkayetım vardı. Doktor bebeğe engel falan demedı, çeşit çeşit mantarlar, bendekı sadece kadın vajınasında cogalabılıyomus bundan sanırım engel degıl, ama ben surece saglıklı baslamak ıcın fıtıl kullandım, regl bıtınce 2 fıtıl daha kullanıcam. Ve sırke ıle bakım yapıcam, geçmezse leylanın bır karısımı var onu denıycem. Bakalım ınsallah atlatırız. Gıdıp doktora tanıyı koydur canım ıcın rahat etsın:KK31:

Hastanedeyim oglandan bana sora gelmedi kan ve idrar verdirdik. Birazdan USG te girecek. Sonra bana sora gelecek inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar ya benim evimin yolları çok bozuk minibüs gelirken çukurun içine girdi çok feci hoplatti simdi karnim acayip kasiliyo hamileysem bile bisey oldu galiba:KK43:

KıZZZ Leylaaaaaaaaa bişi sorcam..... hani henüz regle 4 gün var ya sence olabilme ihtimali var mı ? yoksa olsaydı çıkar mıydı ?

aa canım öyle düşünme lüften hepimiz zaman zaman imtihan oluruz sabır ve tevekkül ile bu imtihandan geçersek Rabbimin mükafatı büyük olur..

dayak mı istiyosun sen :KK20::KK20::KK20:
Allahtan gelene itirazim yo tabi ama kuldan gelene katlanmak zor....

canım hiç üzülme..benimde eltim benden önce hamile kaldı.o 22 yaşında ben 29..çok istedim büyük gelin olarak ilk heyecanı ben yaşatayım eşimin ailesine..ilk torunu ben vereyim diye ama olmadı.o kadar üzüldüm ki..şimdi görümcem kayınpeder kayınvalide hepsi ayrı ayrı eltimle çok ilgililer.benle o kadr samimi değiller çünkü çok konuşacak konum yok.eltim doğum yaptı ben bi köşeye itilmiş hisettim kendimi.tamam çok hissettirmediler ama canım çok yandı..varsa yoksa şimdi torunları..ben kendimi çok kötü hissediyorum.belli etmiyolar ama kayınvalidem laf sokuşturup duruyo..halimi bilse...
Benim eltimde kucuk benden ustelik sekiz ay oldu evleneli
Benim koca dort sene bittiiii.

peteğim ne alaka niye hamile kalamayasın bak bir daha duymayayım( meyraaaaa nerdesin bu ayarı bozmuş )böyle düşünceleri kafandan çıkar ne var benim eltimde 3 tane doğurdu takdir Allahtan napalım elimizdede bizmi istemiyoz rabbim büyük gözlere aldırma sen konsantre ol bu ay iyi hazırlık görecez eşlere de kürler sonra gelsin bebeler:)

Kuzum bu ay yum. Donemimde herif olmayacak yanimda. Temmuz da bitti benim icin:KK43:((((

kızlar naber nasılsınsınız kacıncı bebıslerınızı ıstıyorsunuz :KK23::KK23::KK23::KK23:
iyiyiz canım 2.bebişi istiyorumm ben senin kaçıncı
Hiçbişi yapasım yok pofff
benim de aynen kahvaltı sofrası duruyor kızımın kreşten almama az kaldı onu alana kadar toplamam :KK52:
Hastanedeyim oglandan bana sora gelmedi kan ve idrar verdirdik. Birazdan USG te girecek. Sonra bana sora gelecek inşallah.

hadi canım güzel haberlerle inşaaallah

Mrb bayanlar.bnm adetim 16 19 haziran arasi ama sag yumurtaligim cok fena agriyo hafif migde bulantisida var test icin erkn ama bunlar belirti olabilir mi?

kızzz leylaaaaaaaaa bişi sorcam..... Hani henüz regle 4 gün var ya sence olabilme ihtimali var mı ? Yoksa olsaydı çıkar mıydı ?
anacığım bence bununda çok değişken olduğunu söylemem lazım oğlumda 10 gün sonra çıktı düşüğümde 3 gün önce arkadaşın gazıyla baktım silikti yani hiç belli olmuyo ama en yakın adet gününü düşünürsen geç döllenme 10 gün sonra çıkar bence içini ferah tut

mrb bayanlar.bnm adetim 16 19 haziran arasi ama sag yumurtaligim cok fena agriyo hafif migde bulantisida var test icin erkn ama bunlar belirti olabilir mi?

cnm daha erken sanki ama üstüne gördüysen ya da erken döllenmeyse belki olabilir yinede kendini fazla yorma cnm.....

Etrafimdaki on kisiden dokuzu kazayla hamile kaliyor. Nasil bu kaza ya bizde ondan yapalim

X