Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

al benden de o kadar sabahtan beri işte boş boş oturuyorum :KK43::26:

Canm adet olmafm 3gn gcti. Bat pembe bi iki dmlam oldu kanamam. Ardindanda 2gn gcti. Hala kanamam yok. Betam pembe kan gelmeden once 0.09du kanamadan snra 0.5 di. Bakalm noluck. Adet olucksam kanama nedn gldi hc glmezdi. Sasrtici bsy. Ne dusunyosunz sizce nolur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay inşallah ya. Bide olur olmadık yerlerimde kocaman sivilce gbi şeyler çıkıyo. Ben kendimce hormon değişikliğine yordum hemen :)
hahahaha varya yazını okuyunca ben geldim aklıma nisanda benimde genetik bölgede sivilce çıktı normalde çıkmaz ilk kez öle birşeyle karşılaşmıştım...acaba dedim bebeişten dolayı mı belki benim tesadüftü ama o ay hamileymişim...ama ben ilk kez öle sivilce görmüştm ıyyyyy iğrenç yaaaa midem kalktı yine:KK36::KK36:

hamile kalıyolar üstüne bi de karizma yapmaya çalışıyolar dimi insanda kendini salak gibi hissediyo biz uğraşıyoz olmuyo millet kazayla hamile kalıyo diye
bizler bu hisleri tattığımız için bize çok anormal geliyo aslında düşünerek konuşmaları lazım ama işte herkes düşünceli ve hassas olamaz ......milletle dalga geçer gibi algılanıyorlar keşke onlarda bunun farkına varsalar .......

Canm adet olmafm 3gn gcti. Bat pembe bi iki dmlam oldu kanamam. Ardindanda 2gn gcti. Hala kanamam yok. Betam pembe kan gelmeden once 0.09du kanamadan snra 0.5 di. Bakalm noluck. Adet olucksam kanama nedn gldi hc glmezdi. Sasrtici bsy. Ne dusunyosunz sizce nolur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım normalde pembe kanamayı yerleşme kanaması olarak algılıyoruz hepimiz ama senin hcg çok düşük çıkmış en son ne zaman yaptırdın hcg yi aradan 3 gün falan geçtiyse tekrar et eğer yine hamilelik yok ise mutlaka doktora görün kanama enfeksiyondan da kaynaklanıyor olabilir

Canım ben doktora akıntı sıkayetyle gıttım bebekte ıstıyorum dedım. Bebek ıcın smear testi yaptı. Kultur yapıldı aynı anda mantar ıcın.

Benım akıntı sıkayetım ve bazen koku ve kasıntı sıkayetım vardı. Doktor bebeğe engel falan demedı, çeşit çeşit mantarlar, bendekı sadece kadın vajınasında cogalabılıyomus bundan sanırım engel degıl, ama ben surece saglıklı baslamak ıcın fıtıl kullandım, regl bıtınce 2 fıtıl daha kullanıcam. Ve sırke ıle bakım yapıcam, geçmezse leylanın bır karısımı var onu denıycem. Bakalım ınsallah atlatırız. Gıdıp doktora tanıyı koydur canım ıcın rahat etsın:KK31:

Canım bana simir yapılmıştı zaten bişey çıkmamıştı rahim ağzında yara var ondan akıntı oluyor demişti. Şimdi bugün başladı böyle bişey yarını bekleyeyim de olmazsa gideyim. İlişki sobrası nemli kalıyor ya ayakları dikip beklicez derken acaba ondan mı oldu diyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hahahaha varya yazını okuyunca ben geldim aklıma nisanda benimde genetik bölgede sivilce çıktı normalde çıkmaz ilk kez öle birşeyle karşılaşmıştım...acaba dedim bebeişten dolayı mı belki benim tesadüftü ama o ay hamileymişim...ama ben ilk kez öle sivilce görmüştm ıyyyyy iğrenç yaaaa midem kalktı yine:KK36::KK36:

Ay hadi yaaaaaa :) :) umutlar umutlar. Çok istiyorum bu ay daha çok istiyorum.

cnm öncelikle bir doktora gittinmi bir sorun yoksa;kürlere başlayabilirsin baş sayfada oku istersen ayaklar yukarıya ilişki sonrası ve hayırlı haberlerini alırız:)

Canım doktora gıttım, smear testi yaptı ve yumurtalıklara rahme baktı kamerayla :26: temız raporu verdı, basks bırsey ıstemedı, rısk gorse ısterdı sanırım. Bebek ıstedıgımı söyledım cunku. Dongum de her ay 30 gunde bır oluyor. yanı nadiren 31 oluyor, duzenlıdır genelde. Bakalım bu ay ovulasyon testiyle yumurtlama zamanımı ogrenıcem. Bırde corekotu macununu denıycem.Kurlere bırkaç ay denedıkten sonra mı baslasam, gerek var mı emın de degılım.

aynenn canım doktora gıdıyorum ilaç kullanıyorum ama kimse bilmio bide bunu daha erken, neden acele edıyosun, olur.. bu lafları duymak istemiyorum kimseyle paylaşamadığım içinde daha çok canım sıkılıo bekliyorum yine bakalım bugün olmam gerekiodu aslnda ama bişe yok henüz bakalm

kaç aydır deniyorsunuz. ? umarım hamılesındır. bekliyorum güzel haberlerini.
bizim daha 3.ay. eşim varikosal amelıyatı oldu 3 ay once.olur olmaz başladık bakalım. :KK70: bana da sureklı daha yok mu bişey dıyorlar. ben de sankı ıstemıyormuşuz gibi davranıyorum.

Ay hadi yaaaaaa :) :) umutlar umutlar. Çok istiyorum bu ay daha çok istiyorum.
yaaa insan herşeyi bebeğe yoruyor nedense hepimiz aynıyız benim dudaklarım kurumuştu birde sadece ara ara kasıklarımda batma vardı dudaklarım kurudu diyorum bebekten dolayı yani insan pisişik oluyor resmen:KK1::KK1:

yaaa insan herşeyi bebeğe yoruyor nedense hepimiz aynıyız benim dudaklarım kurumuştu birde sadece ara ara kasıklarımda batma vardı dudaklarım kurudu diyorum bebekten dolayı yani insan pisişik oluyor resmen:KK1::KK1:

Ağır kaldırırsam vicdan azabı çekiyorum acaba bebek vardır da düşürürmüyüm diye

Canım doktora gıttım, smear testi yaptı ve yumurtalıklara rahme baktı kamerayla :26: temız raporu verdı, basks bırsey ıstemedı, rısk gorse ısterdı sanırım. Bebek ıstedıgımı söyledım cunku. Dongum de her ay 30 gunde bır oluyor. yanı nadiren 31 oluyor, duzenlıdır genelde. Bakalım bu ay ovulasyon testiyle yumurtlama zamanımı ogrenıcem. Bırde corekotu macununu denıycem.Kurlere bırkaç ay denedıkten sonra mı baslasam, gerek var mı emın de degılım.
hemen başla abla tavsiyesi..................

Canım bana simir yapılmıştı zaten bişey çıkmamıştı rahim ağzında yara var ondan akıntı oluyor demişti. Şimdi bugün başladı böyle bişey yarını bekleyeyim de olmazsa gideyim. İlişki sobrası nemli kalıyor ya ayakları dikip beklicez derken acaba ondan mı oldu diyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canım zaten nemli kalınca mantar da cogalıyor baska rahatsızlıklar da:KK31:

Ağır kaldırırsam vicdan azabı çekiyorum acaba bebek vardır da düşürürmüyüm diye
valla canım benim bebek o ay düştü ben ev taşıdım...doktor bana bu ay zor olur yumurtaların büyümemiş gelme demişti ama umut dünyası ya aklımda hep hamilemiyim diye yer etti...ama malesef dikkatsizliğim mi diyeyim kısmetsizliğim mi diyeyim rabbimim takdiri mi diyeyim bebeğim düştü :KK43: o yüzden bence fazla ağır kaldırma yine herşey rabbimim takdiri ama biz dikkat ederlim bende :KK43:

hemen başla abla tavsiyesi..................

ablacım cok sağol ya peki sunu sorayım sana. Sımdı corekotu bal tarcın kuru var, sogan kuru var bır de ıncır ve havuc kuru.

Bugun adetımın 3.gunu ya, çörekotunu yapayım dıyodum, hepsne birden baslarsam altust olur mıdem nasıl devam edeyım? :26:

valla canım benim bebek o ay düştü ben ev taşıdım...doktor bana bu ay zor olur yumurtaların büyümemiş gelme demişti ama umut dünyası ya aklımda hep hamilemiyim diye yer etti...ama malesef dikkatsizliğim mi diyeyim kısmetsizliğim mi diyeyim rabbimim takdiri mi diyeyim bebeğim düştü :KK43: o yüzden bence fazla ağır kaldırma yine herşey rabbimim takdiri ama biz dikkat ederlim bende :KK43:

Dikkat etmeye çalışıyorum canım. Sanada geçmiş olsun canım. Daha dikkatli ol şimdi. Kötü bi tecrübe olmuş. Umarım çabuk gelir bebeğin

kaç aydır deniyorsunuz. ? umarım hamılesındır. bekliyorum güzel haberlerini.
bizim daha 3.ay. eşim varikosal amelıyatı oldu 3 ay once.olur olmaz başladık bakalım. :KK70: bana da sureklı daha yok mu bişey dıyorlar. ben de sankı ıstemıyormuşuz gibi davranıyorum.

4 ay falan oldu canım 2 ay olmayınca panik oldum hemen :) doktora gittim işte klomen kullandım bu ayda bekliyorum inşallah yakın zamanda öğrenip yazarım burayada canım

Dikkat etmeye çalışıyorum canım. Sanada geçmiş olsun canım. Daha dikkatli ol şimdi. Kötü bi tecrübe olmuş. Umarım çabuk gelir bebeğin
amin canım sağol malesef üzüldüm ama elden bişi gelmiyor bu ay umutluyum ama ne kasık ağrısı ne bişi hiçbişi yok ama yinede dikkat edicem umarım en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize

X