Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Evt katiliyorum bende ayni...

Tesekku r ederim cnm benimde 9 mayisti canim adet günü ilk idrarla tekrarla ben iki gün erken yumurtladim adetten iki gün önce cikti. İnşallah sende hamilesindir tatlim.

inşallah canım.İnan senin için çok sevindim.Tekrar tekrar testine baktım. Allah sağlıklı bir şekilde doğurmayı nasip etsin...Rabbim kimseye evlat yokluğu göstermesin

canim iste bende oyle okudum heeyerde ates basiyo diye okudum ben usuynce yokmu ki diyodum ama bunye iste mide bulantim oluyodu ona bile erken psikolojiktir dediler ama iste tatlim bunyeden bunyeye degisiyor bide akinti cok olur diyolar ben aksine kuruydum bugun basladi

Canim ya benimde bugün sabahtan beri midem bulanıyor bide arada ayağa kalktikca gözüm karariyor. Adetime 6 gün var erken mi psikolojik değildir çünkü ilk aşılama ve tutma oranı yüzde 12 pek umutlu degilim

canim iste bende oyle okudum heeyerde ates basiyo diye okudum ben usuynce yokmu ki diyodum ama bunye iste mide bulantim oluyodu ona bile erken psikolojiktir dediler ama iste tatlim bunyeden bunyeye degisiyor bide akinti cok olur diyolar ben aksine kuruydum bugun basladi
Belirtiler kişide kişiye degisiyo yaa..benim yumurtlama zamanından sonra günden güne azalarak akıntım geldi 21.gunume kadar..sonra bi dört gün falan kuruydum dün tekrar gelmeye başladı bakam yarını iple çekiyorum test sonucum ne olacak ???

Canim bide bisi sorcam kasiklarina kramp girdimi egilip kalkarken falan ani bıçak saplanıyo gibi oldumu ben ilk.hamile kaldigmda oyle oluyodu simdi yokta anlamaya çalışıyorum belirtimi diye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok olmadi canim ama ara ara hissettigim solda bi agri.var bide sislik var

yaa keşke eve gelırken test alsaydım bugun bat gunumn ama hala olmadım varsa eger cıkarmıydı kızlar cevap verırmısınız bana

bat gununse ve gebelik varsa buyuk ihtimal cikardi yarin mutlaka yap derim

bugun aldıgım hamıs haberlerı benı cok mutlu ettı ınsan hemen havaya kapılıyo ınsallah dahada cok cok olacak guzel haber verenlerımız bakalım benden yarın ne cevap gelecek olumlumu olmusuzmu hayırlısı:)

Belirtiler kişide kişiye degisiyo yaa..benim yumurtlama zamanından sonra günden güne azalarak akıntım geldi 21.gunume kadar..sonra bi dört gün falan kuruydum dün tekrar gelmeye başladı bakam yarını iple çekiyorum test sonucum ne olacak ???

ins cift cizgiyi gorursun canim allah gonlune gore versin..

Canim ya benimde bugün sabahtan beri midem bulanıyor bide arada ayağa kalktikca gözüm karariyor. Adetime 6 gün var erken mi psikolojik değildir çünkü ilk aşılama ve tutma oranı yüzde 12 pek umutlu degilim

umudunu kesme canim regl olmadigin surece umit var kendin hissesiyorsundur zaten.canim yaa ins bebisin seninledir..

Saol bitanem farisi sizlere insallaahhhj

Cnm benim yumurtlama gunumde n sonra hep agrim oldu bi sağda sonra bele geçti sonra sola geçti simdi her yani agriyor inşallah döllenmiş yola cikmis olabilir bana Dr um öyle dedi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy inşallah canım ama ayın 2sinde testte koyu rengi gördüm bugün 4ü 2 günde olmuş mudur. Yoksa yumurtlama mı şimdi oluyor acaba.

aynen canim bende isten gelirken almistm guya sabah yapacktim ama dayanamadm aksam aksam yaptim bu arada batada yedi gun var ne kadar sabirsz bir insanim ben yaa:KK43:

oo canım okadar erken yaparsan hem uzulur hem kafanı karıstırırsın daha yapma bence benım bugun reglı gunum bakalım nasıl olacak ınsallah olmam sende bebıs varsada zaten bu kadar erken cıkmaz canım benım.

kardelencım batın yarınmı yoksa bugunmu benımkısıde bugun ama test almadım yarın yaparım dıye ama suan cok pısmanım keske alsaymısım cok merak edıyorum ınsallah hamısızdır bızde yarın hayırlı haberler verırır ıns bırbırımıze:KK1:

X