Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

oo canım okadar erken yaparsan hem uzulur hem kafanı karıstırırsın daha yapma bence benım bugun reglı gunum bakalım nasıl olacak ınsallah olmam sende bebıs varsada zaten bu kadar erken cıkmaz canım benım.

haklisin canim da iste yapmiycam diyorm ama sabirsz oldugumdan duramiyorum zaten testte bozuk cikti kafa karistirmaya hacet vermedi adet gunune kadar insallh bekleyebilirma

Kizlar regli gunum geceli 12 13 gun oldu fakat sanki hala adet olcakmissim hissi war kasık agrisi ve arada bel agrim war genelde reglime yakın zamanlarda olurdu sebebini bilen warmi

samsung Galaxy s3mini

kardelencım batın yarınmı yoksa bugunmu benımkısıde bugun ama test almadım yarın yaparım dıye ama suan cok pısmanım keske alsaymısım cok merak edıyorum ınsallah hamısızdır bızde yarın hayırlı haberler verırır ıns bırbırımıze:KK1:
Canım batim cuma günü ama erken yumurtldigimi düşünüyorum black gibi...hamiş haberlerini alınca gaza geldim evde var test ama sabahı ilk idrarımı beklemek zorundayım...inşallah canım inşallah Hayırlı haberler veririz :)))

Canım batim cuma günü ama erken yumurtldigimi düşünüyorum black gibi...hamiş haberlerini alınca gaza geldim evde var test ama sabahı ilk idrarımı beklemek zorundayım...inşallah canım inşallah Hayırlı haberler veririz :)))

hayırlısı bebısım artık :) yarını beklıcez

Bebek o damarlardan besleniyor bir sağ bir solda genelde biri daha aktif olur. Benim sağdaki aktif oglanda soldakiydi. Damardan kanla besleniyor cnm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde var o iki tarafta da atiyorr ayyyy keskee bende hamis olsammm Allah'imm insallah hayirlisiyla verirrr

Saol bitanem farisi basina inşallah. Yok cnm normal test yaptim erken yumurtlamistim erken cikti hic tahmin etmiyorum valla 4-5 test yaptim.

Blaaacckkkk ayyy nasil sevindim hayirli olsun canim Allah kucagina da almayi nasip etsin:thumbup:

Kizlar hicbir belirti yasamazken hatta atesim de artik 37.1den 36.5e dusmusken hattaaa her an adet olurum diue ped koyup gezerken bugun kasiklarim catlayacak gibiydi ates basti atesimi olctum 37.4 e yukselmis aksama dogru da mide bulantisi yasadim. Test aldim yaptim negatif cikti 2 saat sonra pembe bir cizgi cikti muhtemelen 8 haziran adet tarihim yumurtlamadan 14 gun sonraya denk geliyor 3 gun falab kaldi ama icime tekrar bir umut dogdu yine de.. adet gununden 2 gun once veya adet gunu ates dusermis gebelik yoksa ates olcmeye devam

Bebek o damarlardan besleniyor bir sağ bir solda genelde biri daha aktif olur. Benim sağdaki aktif oglanda soldakiydi. Damardan kanla besleniyor cnm.

Canım utanarak söylüyorum ama o damar tam olarak nerde ben kasıkların aşağısında pit pit hisseder gibi oldum ama tam da emin olamadım:KK50:

Kizlar hicbir belirti yasamazken hatta atesim de artik 37.1den 36.5e dusmusken hattaaa her an adet olurum diue ped koyup gezerken bugun kasiklarim catlayacak gibiydi ates basti atesimi olctum 37.4 e yukselmis aksama dogru da mide bulantisi yasadim. Test aldim yaptim negatif cikti 2 saat sonra pembe bir cizgi cikti muhtemelen 8 haziran adet tarihim yumurtlamadan 14 gun sonraya denk geliyor 3 gun falab kaldi ama icime tekrar bir umut dogdu yine de.. adet gununden 2 gun once veya adet gunu ates dusermis gebelik yoksa ates olcmeye devam

Cnm inşavllah hamilesindir sevindim senın adına valla olmayınca o kdr bekletsen cıkmazdı testın markası ne cnm?

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

Guzel haberını beklıyoruz cnm

Cnm yazi yok..

Canım yazı senin yazının hemen altına eklenmiş. Bişi sorucaktım biraz bunalttım ama cevaplarsan sevinirim 😊
Sen çörekotu kürünü yaparken ilk zamanlarda kasık ağrın oldu mu? Benim 5. Gün oldu ve sağ kasıkta ağrı var. Sağdan yumurtluycam ama yumurtlama için daha erken. Neden ağrıyo anlamadım acaba çörekotu kürünün etkisi mi? 😳

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ayy inşallah canım ama ayın 2sinde testte koyu rengi gördüm bugün 4ü 2 günde olmuş mudur. Yoksa yumurtlama mı şimdi oluyor acaba.

Yumurtlama degıl cnm bana dr dedıkı dollenme olunca yumurta rahme yola cıkar. Kımısı bunun agrısını ceker. Ben dıyorum kı dollenme olduysa yola cıkmıştır rahhme dogru onun agrısıdır bende oyle oldu dene bakalım sonrası belıne gececek mı agrı.

X