Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar bakın bı test sırtustu yatın kasıklarınız sag yada sol tarafta pıt pıt atan bı damar oluyo. O bebısın beslenme damarı oluyor. Damar gıbı atıyor. Hısseden varmı

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

bebek olmasada orası kanmı pompalıyo yanı anlayamadım canım:26::26:

Ben normalde de troıt hastası oldugumdan cabuk yorulurum ama 2-3gundur daha enerjıgım. Ben oğluma hamıleykende cok enerjıktım mıdemın bulanmadıgı zamanlarda. 6. Haftadan sonra baslamıstı ınsallah bu sefer bulantım olmaz.

benim daha simdiden basladi zor gecicek galiba ama rabbim herseyin hayirlisini biliyo tatile denk geliyor en azindan bol bol dinlenirim bide bu agri solda olursa erkek olurmus sagdaysa kiz olurmus boyle bisey duydunuzmu benim hep solda

bebek olmasada orası kanmı pompalıyo yanı anlayamadım canım:26::26:

Bebek o damarlardan besleniyor bir sağ bir solda genelde biri daha aktif olur. Benim sağdaki aktif oglanda soldakiydi. Damardan kanla besleniyor cnm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu kadar cabuk hissedilir mi

Cnm hissettiğim damar bebek değil yerleştikten sonra hissedilir. Hemen damardan beslenmeye basliyir uç ay kanuni emiyo sonra yediklerinden besleniyor.

Cnm hissettiğim damar bebek değil yerleştikten sonra hissedilir. Hemen damardan beslenmeye basliyir uç ay kanuni emiyo sonra yediklerinden besleniyor.

doktor bana sag yumurtan buyumus demıstı ozaman sagamı bakmam gerekıyo saçma oldu bılıyorum ama orayı daha bı dıdıklıcem sımdı)))

bu arada reglı gunum bugun ama hala reglı olmadım testde yapmadım uzulmemek ıcın yarında olmazsam belkı aksam ıs cıkısı test alırım o belkı deıl aslında reglı olmazsam kesın:KK9::KK9::KK9:

kizlar kizlar kizlar HAMİLEYİMMMM allahima binlercebkez sukurler olsun yarim saattr foruma girmeye calisiyorum allahim en kisa surede isteyen herkese nasip etsin nasil mutluyum anlatamam esimle havalara uctuk resmen daha simdden yavas hareket et egilme uzanma ayyy meger oda ne cok istiyomus hala ellerim titriyo buda resmi..yarin kan testi yaptircam insallah..
Eki Görüntüle 1144810

:nazar::nazar::nazar::nazar: gözün aydın cnm rabbim gönlüne göre vermiş darısı sagsalim doguna inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:

benim daha simdiden basladi zor gecicek galiba ama rabbim herseyin hayirlisini biliyo tatile denk geliyor en azindan bol bol dinlenirim bide bu agri solda olursa erkek olurmus sagdaysa kiz olurmus boyle bisey duydunuzmu benim hep solda

Canim bide bisi sorcam kasiklarina kramp girdimi egilip kalkarken falan ani bıçak saplanıyo gibi oldumu ben ilk.hamile kaldigmda oyle oluyodu simdi yokta anlamaya çalışıyorum belirtimi diye

Canım tebrik ederimm :nazar: ne bereketli gün maşallah
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Hamile olan butun arkadaslarin gozleri aydin olsun...Allah hayirla saglikla kucaklarina almayi nasip etsin... darisi bekleyen herkesin basina insallah

Benim hem sol hem sağ anamm ikiz mi :) hayirlisi cnm.

Aaaaaa canim sen hamilemisinnn ayyy cokk sevindim ne zaman ogrendin canim sik sik giremiyorum ama cok sevindim Allah saglikli bir sekilde kucagin almayi nasip etsin insallahhh:)

HTC ChaCha A810e cihazımdan gönderildi

Kızlar bişey sorucam, benim sol kasığımda ağrı var yumurtlamadan sonraki 2. günüm. Acaba yumurtlama ile mi ilgili yeniden mi yumurtluyorum neden olabilir

Valla oğlanda bodoslama telde soyledıydım. O hemen geldıgı ıcın bı de ılk oldugundan bıraz esım atreslenmıştı. Bu sefer kendıde ıstıyor ve evlat sevgısını bılıyor ya daha afıllı olsun aslında keseyı gorene kdr soylemıysektım usg resmını vercektım elıne de cok bekleyemem o kadarda ya.

Ben doktordan telden öğrendim. Odada oturuyordu. Gelip direk söyledim :) park romantik olmadı ama diğerlerine haber verisim çok güzel oldu

Minik renkli kagitlara ayrı ayrı notlar yazdım

HALACIGIM BEN YOLA CIKTIM GELIYORUM. OCAK AYİNDA YANİNİZDA OLACAGIM. O ZAMANA KADAR BATTANIYEMI OR KI USUMEYEYIM. ELLERINDEN OPERIM

Bunun gibi mesajlar yazdım el yazımda fotosunu çektim gönderdim herkese. Oylar haberleri oldu :KK49:

kızlar selam ay çok sevindim 4 hamişmi var şimdi bugün allah nazardan korusun hadi bakim darısı olmanlara inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

hayırlı olsun canııımmmm ALLAH tamamına erdırsın ınsallah saglıkla gecır hamılelıgını darısı bızım basımıza bakalım bızden nasıl haberler gelecek benımde bat bugun ama hala olmadım ınsallahda olmam:KK1::KK1:

X