Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

batim bugundu canim..bende mide bulantisi var bir haftadir asiri derecede usume vardi sol kasigimda ara ara agri goguslerim sisti ve dokununca aciyodu yesil damarlar cikti bide bende yumurtlamadan sonra hic akinti olmadi kupkuruydum bugun sari akintim basladi hatta regl oluyorum sandim ama iste bebismis :-):-)

Yaaa bende de çok üşüme var bu ay her sabah üşüyerek uyanıyorum canım niye oluyo ki bu üşüme ?? hamişlerde sıcaklım artar ateş basar normalde..benim ilk gebeliğimde ateşler basıyodu benii...hamiş değil miyim diye ümitsizlik oluşturuyo bu üşüme ben de :KK43:(( yarın test yacam nşallah bakam anlarız sonucu

Son düzenleme:
harika bi hediye... Içinde test olduğu aklına gelmez bence eşinin :)))) kız kopya çekeyim senden ben de mi öyle yapsam :KK52::KK52::KK52::KK52:

Valla oğlanda bodoslama telde soyledıydım. O hemen geldıgı ıcın bı de ılk oldugundan bıraz esım atreslenmıştı. Bu sefer kendıde ıstıyor ve evlat sevgısını bılıyor ya daha afıllı olsun aslında keseyı gorene kdr soylemıysektım usg resmını vercektım elıne de cok bekleyemem o kadarda ya.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

1 günde bu kadar hamile haberi almak insanı acayip heyecanlandiriyor Rabbim nazarlardan kem gözlerden korusun sizi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1 günde bu kadar hamile haberi almak insanı acayip heyecanlandiriyor Rabbim nazarlardan kem gözlerden korusun sizi

Amın cnm daha cok hamıle haberı alacagımız gunler olacak lıstemız kabarık ınsallah.

O kadar çok istiyorum ki dua et olurmu

Etmez mıyım hayatım hepiniz dualarımdasınız inşallah. Hıdrellezde esımde bende kız bebek dıledık çok şükür bır evladımız olacak. Kız erkek hıc sorun degıl saglıklı olsun tek kı. Gul agacına gommustuk o gece. Gercı hala suya atamadık esıme soylıyım yarın denıze atsın barı.

Yaaa bende de çok üşüme var bu ay her sabah üşüyerek uyanıyorum canım niye oluyo ki bu üşüme ?? hamişlerde sıcaklım artar ateş basar normalde..benim ilk gebeliğimde ateşler basıyodu benii...hamiş değil miyim diye ümitsizlik oluşturuyo bu üşüme ben de :KK43:(( yarın test yacam nşallah bakam anlarız sonucu

canim iste bende oyle okudum heeyerde ates basiyo diye okudum ben usuynce yokmu ki diyodum ama bunye iste mide bulantim oluyodu ona bile erken psikolojiktir dediler ama iste tatlim bunyeden bunyeye degisiyor bide akinti cok olur diyolar ben aksine kuruydum bugun basladi

canim iste bende oyle okudum heeyerde ates basiyo diye okudum ben usuynce yokmu ki diyodum ama bunye iste mide bulantim oluyodu ona bile erken psikolojiktir dediler ama iste tatlim bunyeden bunyeye degisiyor bide akinti cok olur diyolar ben aksine kuruydum bugun basladi

Aynen bende usudum hep pıke az geldı yaa kanımda yerındedır aslında terlerım normalde. Hıc akıntım yoktu hala da yok benım. Bulantım olmadı ama ayakta durunca kasıklarım belım yarılıyor gıbı agrıyo hala oyle ama bana uyku basması olmadı hıc normaldı hep,

$1401901928384.jpg

test buydu kizlar ucuz bisey merak edenlere:-):-)

Ayyy üşüme bendede var millet kisa kollu tişört sortla geziyi ben hirkayla :)) az önce yanlislikla sirtima top geldi bütün organlarim titredi bisey olmaz dimi

Ayyy üşüme bendede var millet kisa kollu tişört sortla geziyi ben hirkayla :)) az önce yanlislikla sirtima top geldi bütün organlarim titredi bisey olmaz dimi

Olmaz cnm endıselenme.

Aynen bende usudum hep pıke az geldı yaa kanımda yerındedır aslında terlerım normalde. Hıc akıntım yoktu hala da yok benım. Bulantım olmadı ama ayakta durunca kasıklarım belım yarılıyor gıbı agrıyo hala oyle ama bana uyku basması olmadı hıc normaldı hep,

bende uyku durumuda cok var 24 saaat uyiyabilirm o derece bide cabuk yoruluyorum

Kızlar bakın bı test sırtustu yatın kasıklarınız sag yada sol tarafta pıt pıt atan bı damar oluyo. O bebısın beslenme damarı oluyor. Damar gıbı atıyor. Hısseden varmı

bende uyku durumuda cok var 24 saaat uyiyabilirm o derece bide cabuk yoruluyorum

Ben normalde de troıt hastası oldugumdan cabuk yorulurum ama 2-3gundur daha enerjıgım. Ben oğluma hamıleykende cok enerjıktım mıdemın bulanmadıgı zamanlarda. 6. Haftadan sonra baslamıstı ınsallah bu sefer bulantım olmaz.

Evet cnm hep uyuyorum bi bugün temizlik yapayim diye uyutmadim kendimi

Kızlar bakın bı test sırtustu yatın kasıklarınız sag yada sol tarafta pıt pıt atan bı damar oluyo. O bebısın beslenme damarı oluyor. Damar gıbı atıyor. Hısseden varmı

Bu kadar cabuk hissedilir mi

X