Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Hilalcim testi tekrarla silik bile olmadan cikmiyo canim. İnşallah güzel haberler bende adet olcam gibi agriyo ama normal yani.

Canim beta HCG mi 126 cikti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bilmiyorumki canım ya çok erken yaptım testi tekrar yapmaya korkuyorum ya çıkmazsa
Bat yarın bakalım kırmızıları görmezsem olmuştur herhalde
eşimde kaptırıyor kendini ona daha çok üzülüyorum inşllh olmuştur

ayh konu açan hamiş kalıyor bendemı açsam ne :KK1: canım allah saglıkla kucagına almayı nasıb etsın yavrunu darısı başımıza ınsallah :emir_bebek:

Aynen canım ya şeker pembe de açmıştı o da hamile vall aherkese bi topik lazım demek ki :)
Saol bitanem Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

kecı boynuzu özü ne pekmez olmazmı
Özü eczanede satılıyor hunnap markası pekmez de olur ama organık olsun.

blacberry canım çift çizgi görünmüş yaa çok sevindim:KK52::KK52::KK52::KK52:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.:KK49::KK49::KK49:
Sen dün de test yapmıştın dimi negatif mi çıktı onda.
benim netten sipariş ettiğim 10 lu test geldi az önce yaptım negatifi gördüm.
3 gün reglime galiba yok yine öyle düşünüyorum

anım dün yapmadım dün temizliğe verdim kendimi bugün sabah yaptım ilk idrarla. İnşallah vardır canım bata 4 gün kala yaptığımda bende de çıkmadı ki. İnşallah senden de güzel haberler alırız bitanemm

bilmiyorumki canım ya çok erken yaptım testi tekrar yapmaya korkuyorum ya çıkmazsa
Bat yarın bakalım kırmızıları görmezsem olmuştur herhalde
eşimde kaptırıyor kendini ona daha çok üzülüyorum inşllh olmuştur

Ay canım benim de bat 6 haziran ama çıktı silik de olsa çıkar yada erken gebelik testi al onda daha net çıkar. valla ben sabahtan beri 4 test yaptım hepsi silik ama sabah ilk idrarla yağtığım pembe yani bariz.

Kizlar sanirim bende hamileyim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Canımm tebrik ederim ay ne güzel bir gün bugün :) darısı başımıza
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben geldim ben geldim.. bugun gunum bu saate kadr hic bisey yok regl olmadim sari akintim basladi kasiklarim ara ara agriyor ve gobegime igne batar gibi oluyor..kocis merkeze gitti bugun ilk siparisim test oldu hemen yapsammi ki gelince varsa cikarmi? kucucuk bi dogu ilcesinde yasiyoruz eczane iki tane ve artik ikiside neredeyse bizi taniyor :beer: tm gunmde regl olacagimi dusunerek nettende almadim ayyyyyy ins bebis vardir ya heyecanim ceneme vurdu kusura bakmayin..

Ay tamam daha sakinim şu anda. Hepinize çok teşekkür ederim. 9 aydır hep ne zaman görecem pembe bile olmadı derdim hep. Sabah ilk idrarla yaptım ama çıkmaz olsa bile dedim yaptım bıraktım. 10-15 dk sonra bi gittim pembeleşmiş baya resimde çok belli olmuyor ama gözle görülür bir pembe. Zaten idrar giderken de hani pembeleşiyor ya o zman bi değişik oldu aman bu testler de bozuk galiba dedim. He bu arada netten aldığım bütün erken gebelik testlerinde çıkmadı o da cabası. Allahım inşallah hamileyimdir. Kan vermeye gitmeye cesaretim yok adet günüm gelsin bi kendi dr uma giderim diyorum. hastane baya uzak bana ya hiç halim yok oraya kadar gitmeye.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hepinizi çok seviyorum. Bu sizlerin sayesinde oldu aslında dualarınız güzel dileklerinizle oldu. Hepinizi hamiş yapmadan hiçbiryere gitmiyorum. İnşallah butun yüreği güzel topik arkadaşlarımı hamiş yapacam ve bebeklerimizle olan bi topik kurucaz hep birlikte.

Canım benim şimdi gördüm inan gözlerim dolarak okudum Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :) hamiş hamiş bizlerede dua edersin değilmi :)

bizdede o bir gerçek canım eşim gürcü zaten onlara oyun düğün olsun her türlü coşarlar :))) bu arada hamileymişsin sanırım allahım hayırla dünyaya gelmesini nasip etsin minnağının :) bu arada bir arkadaşa yazmışsın enjektorle spermlerin gönderilmesiyle ilgili sen böylemi hamile kaldın ama ben eşime bunu söylesem garip karşılarmı acaba ya :KK14:

:) saol bitanem evet ben söyledim yok ben normal yolla hamile kaldım da kuzenin olmuyodu eşi çok içeri giremiyormuş içerde boşalamıyor yastıkta koysam dışarı çıkıyorlarmış o da bu yontemle ilk ayda hamile kaldı. Ondan tavsiye ettim bir nevi aşılama gibi aşılamada da aynı durum soz konusu oluyo eşin yapmazsa sen yap canım kaldır ayakları bas içeri sonra da ayaklar foraaa

Canım benim şimdi gördüm inan gözlerim dolarak okudum Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :) hamiş hamiş bizlerede dua edersin değilmi :)

Saol tatlım inşallah Rabbim hepinizi hamiş görmeyi nasip etsin bana da. Tabi ki ederim tatlım etmez miyim Rabbim kabul etsin inşallah...

ben geldim ben geldim.. bugun gunum bu saate kadr hic bisey yok regl olmadim sari akintim basladi kasiklarim ara ara agriyor ve gobegime igne batar gibi oluyor..kocis merkeze gitti bugun ilk siparisim test oldu hemen yapsammi ki gelince varsa cikarmi? kucucuk bi dogu ilcesinde yasiyoruz eczane iki tane ve artik ikiside neredeyse bizi taniyor :beer: tm gunmde regl olacagimi dusunerek nettende almadim ayyyyyy ins bebis vardir ya heyecanim ceneme vurdu kusura bakmayin..

Canım inşallah vardır bebeğin senledir inşallah varsa da çıkar zaten ama sen 2-3 saat sıvı tüketme ve wc ye gitme idrarını biraz tut ki hcg daha çok karışıyor idrara o zaman. Güzel haberler ver tatlım.

X