Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Adetim 4 gun gecikti ama hala tek cizgi kafayiyiyecegim adetim 1 gun bile gecmezdi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde 21gun gecti mayista ilk defa hep negatif cikti 21gun sonra adet oldum.Mayis 28de catlatma yaptim insALLAH sen hamilesindir canim cok strese girme sabirla sakin bekle belki gec dollenmedir insALLAH RABBim bu gecikmenin sebebini bebek icin yapmistir :) :)

Adetim 4 gun gecikti ama hala tek cizgi kafayiyiyecegim adetim 1 gun bile gecmezdi :KK43:

canim benimde nisan ayinda sekiz gun gecikmem oldu hic olmazken kan testide yaptirmistm hatta. buyuk ihtimal stresten kaynakli gecikme oluyor kafaya cok takmamak lazim

Benimde 21gun gecti mayista ilk defa hep negatif cikti 21gun sonra adet oldum.Mayis 28de catlatma yaptim insALLAH sen hamilesindir canim cok strese girme sabirla sakin bekle belki gec dollenmedir insALLAH RABBim bu gecikmenin sebebini bebek icin yapmistir :) :)

Insallah bebek geciktiriyodur ben kendimi hamile hissediyorum her gecen gun psikolojik heralde daha da artiyobu his :-(

canim benimde nisan ayinda sekiz gun gecikmem oldu hic olmazken kan testide yaptirmistm hatta. buyuk ihtimal stresten kaynakli gecikme oluyor kafaya cok takmamak lazim

Canm bu ay her ay dan daha rahattim hic takmadim cok gebeliktesti yapmadim bilmiyorum noluyosa bana adetten 1 gun once.ayni yumurtluyo gibi akintim oldu birliktelik oldu eger o gun yumurtladiysam bilmiyorum yaaa pffff :-\

Canm bu ay her ay dan daha rahattim hic takmadim cok gebeliktesti yapmadim bilmiyorum noluyosa bana adetten 1 gun once.ayni yumurtluyo gibi akintim oldu birliktelik oldu eger o gun yumurtladiysam bilmiyorum yaaa pffff :-\

canim bide hassas testlerdn yap istersen eger yapmadiysan predictor early fena degil gec dollenmede olabilir tabi benim batada 8 gun kaldi hakkimzda hayirlsi bakalm

Merhaba ben geldim. Eşim geç gelicek onca da yemek yaptım yahu :KK15:
Ne var ne yok canlar?
Valla evi süpürdüm sildim yemek yaptım akşama tatlı yaptım. Bi de marmelat yaptım şeftalı elma karışık. Keklerde tatlılarda güzel oluyor.
Sizde ne var ne yok?:KK51:
eşimde geç gelecek bu akşam kaynatalım çaylarla:)

hosgeldn canim nelerde yapmisin ole eline saglik valla bende evde olmayi isterdim yildim calisma hayatindan ama yapack biseyde yok

Ayy ben de çok isterdim evde olup tatlılar falan yapayım. Ben tüm gün işteydim 😒 şimdi daha yoldayım ee varamadım. Kocam benden erken gidiyo eve 😃

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Insallah bebek geciktiriyodur ben kendimi hamile hissediyorum her gecen gun psikolojik heralde daha da artiyobu his :-(

Sakin kaptirma kendini belirtilere falan bos ver bitak surpriz olsun gelsin tatlim yoksa insan kendini depresif bir durumda buluyor .Rahat ol bir kac gun daha bekle canim sonra kab testi yaptirirsin:) :)

canim bide hassas testlerdn yap istersen eger yapmadiysan predictor early fena degil gec dollenmede olabilir tabi benim batada 8 gun kaldi hakkimzda hayirlsi bakalm

Canm ben kucuk bi ilcede yasiyorum yok oyle testler burda eger adetten once hamilelik olduysa 5 gun oldu daha cikmaz zaten :-(

X