Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

25 yasindayim 19 haziranda 26 olcam :) dort aydir bebs istiyoruz ama bu kadar zor olacagini bilsem valla ilk gunden baslardim bebs calismalarina :beer::):) dogum gunu hediyesi olur belki bebis ins vardir..ins.ins. ins. enerjiniz cok yuksek bu arada masallahhhhh :beer::)

ayy cnm bnde yarın 26 olucm eşim hiç korunmak istemediydi olursa olsn ilk günden dediydi bn inat ettm olmaz öyle diye şimdi sn gibi düşünüyorm ne zormuş ya

kızlar slm bn geldm bikaç gündür giremiyorm kardeşim bizde kaldıydı da var mı yeni hamişlerimiz:) bnm 2-3 gün önce hafif kasık ağrım oldu geçti şimdi de gözle görülmese de günlük pedde farketiğim akıntılar oluyo ara ara bekliyorm bakalm bi an önce bitsn belirsizlikkk

yavyum senin gibi karamsar arkadaşlara meyra bir zılgıt çekiyo sonra siz birden iyimserleşiyosunuz...meyra topiğin eli sopalısı ona göre:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52:

hahha anladım bende daha bugun gelmiş hemen lafa karışmış azarı mı yıyorum dedım:KK8::KK16:

Canım aslında çok umutsuz degılımdır zaten 1 aydır dusunuyoruz ılk denememızdı, belirtlilerim vardı son ana kadar hatta yerleşme kanaması yaşadım adeta, ardından şiddetli adet, kafam bı mılyon oldu :KK53:

2. denemede olmazsa ramazan ayında zaten ımkansız gıbı bısey, nolucak bakalım rabbım kısmet etsın ınsallah bu yıl :KK49:

Senın durumun ne acaba :26:

kızlar kader yoldaslarım nasılsınız moraller nasıl batı yaklasanlar nasılll ??? konusalm brazzz.

hahha anladım bende daha bugun gelmiş hemen lafa karışmış azarı mı yıyorum dedım:KK8::KK16:

Canım aslında çok umutsuz degılımdır zaten 1 aydır dusunuyoruz ılk denememızdı, belirtlilerim vardı son ana kadar hatta yerleşme kanaması yaşadım adeta, ardından şiddetli adet, kafam bı mılyon oldu :KK53:

2. denemede olmazsa ramazan ayında zaten ımkansız gıbı bısey, nolucak bakalım rabbım kısmet etsın ınsallah bu yıl :KK49:

Senın durumun ne acaba :26:
offf offf yaramı deşme cnm benim durum vahim 15 yaşında bir oğlum var 2. gebeliğim dışgebelikti 2 yıl önce düşürdüm yumurtalığım tek eşimin morfolojisi düşük uğraşıyoz işte Allah başka dert vermesin inşallah hayırlı günlerde bebişinin haberlerinide alırsın ....yok peteğim hiç azarlarmıyım seni o işi meyra yapıyo:)

Napayım yaa kaç gündür halay çekiyoruz bu akşam kolumu bile kıpırdatmadan dinlenmenin hayalini kuruyorum :) sen nasılsın aplam :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
aplan valla kırmızılarla boğuşuyo bu ay sonuna yetiştirdim batı sırf sizin için .....dinlen peteğim yazık bize yav:)

X