Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Hmm olabilir canım benim de kızken kaçtı diyorlar bizde dağılıyor o pıtlama. Babannem öyle olunca sarımsak sürerdi göbek deliğimi sarımsakla bastırırdı toplardı sonra da sol kol üzerine yaatrdım ki tekrar düşmesin diye. ama tabi doktora da sormak lazım bi de bel açıklığında da olmazmış bugün okudum. onun içinde bardak ek yakı yak iki günde bir tekrarla diyolar ama ne derece doğru bilmiyorum tabi. Benim tahminim yumurta rezervlerin iyiyse canım eşinden kaynaklanıyor sen bu ay dediğim gibi eşine çalış hep bence ve iki günde ilişki kur mutlaka şhmal etmeden allem et kallem et yaptır yani

kızlar kaplıca suyu da iyi geliyormuş ya hamile kalmayı kolaylaştıyormuş 10 gün önce biz de Afyona gittik 5 gün kaldık termal otelde.Bakalım faydası
olursa Afyon hatırası olur bebişimiz.

Ay canım çok sevinir eminim ama yine de o da daha çocuk dikkatli olmak lazım.

nasilsiniz kizlar.durumlar nasil

Biz iyiyiz canım sen nasılsın?

sorun olmaz peteğim benim için ....çift taraflı olunca istek dahada güzel oluyo tabi sorun olmamasına sevindim bence eşinde gitmeli biz eşimle ilk evlendiğimizde her ikimizde düşükten önce kontrol olduk mesela o zaman eşimin bazı tahlilleri eksikti doktor kalite ve hıza bakılmamış dedi sonraki ay hamile kalınca umursamadık ama şimdi tam 2 yıl oldu benim yumurtalığım tek ve hep benden kaynaklandığını düşündük sonra eşimin içine kurt düştü gitti tekrar test yaptırdı meğer kalitede(morfoloji)düşükmüş anlayacağın 2 sene kaybettirdi bize bu durum bence bir an önce o da kontrol olmalı en azından kafanız rahat olur....en kısa zamanda güzel haberlerini alırız inşallah......

Ya leylam benimde eşim yaptırmadı hiç. Ben ona randevu almıştım devletten ama gitmem bende sorun yok dedi kestirdi attı. Tamam oğlanda hemen oldu sıkıntı yoktu ama sonrası eşim iki kere zatürre geçirdi bi tanesinde çok ağırdı vereme dönecekti evde tedaviyle ayağa kalktı hem 1 g igne hem 1 g hap şeklinde antibiyotik kullandı. Onda da acaba bir sorun olmuş mudur diye düşünmüyor değilim sence olmuş mudur?

dün içirdim tatlım adam hiç üstüne alınmıyo bana dün diyoki ağlamıştım regl olunca sen hiç takmıyosun sanki dedim bana ben belli etmiyom ama istersen takim takarsam valla hiç iyi olmaz ben daha çok üzüldüğümü belli edersem sen daha kötü olursun diyo haktaverdim ama bu ay onun üzerine yoğunlaşacağım......

Hepimiz inşallah güzel haberlerimizi paylaşırız ablacım... Ya aslında bişi sorcam ama biraz çekiniyorum... Pek bilmediğim için... Oda mı kadın doğum doktoruna gidicek

cnm valla benimkinin sperm sayısı çok yüksekti ve hiç ihtimal vermedik bu zamana kadar ama benimkide hasta olsa yataktan kalkamaz yani çok da zayıftır ama şimdi araştırdığım zaman daha net oluyo kafam çünkü bendeki belirtilerle hamile kalmam imkansız gibi ve sonuç yani morfolojinin düşük olması hislerimin doğru olduğunu gösterdi cnm bence zaten bir çocuk var adama şu an böyle bişey pekgurur yaptırmaz zorla ve gönder üroloğa cnm en azından zaman kaybetmezsiniz.......

Hepimiz inşallah güzel haberlerimizi paylaşırız ablacım... Ya aslında bişi sorcam ama biraz çekiniyorum... Pek bilmediğim için... Oda mı kadın doğum doktoruna gidicek
o üroloğa gidecek utanma tatlım araştır internetten sperm testi verecek 3 günlük cinsel perhiz sonrası ve tahlillerine bakacak doktor şu an çoğu erkekte varikosel diye bir rahatsızlık var ve günümüz gıda şartları elverişli spermleri çok etkiliyo kadın ne kadar uğraşırsa boş oluyo umarım böyle sııntıları yoktur doğru zamanda rabbim kucağımıza almayı nasip etsin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…