Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

:KK43: hamileyim sanmıştım değilmişim.Dün kan tahlili yaptırdım.kocaman bir 0.255.sat 4 mayıstı.25 mayısta bir kaç damla kanamam olmuştu.yerleşme kanaması sandım.değilmiş demek ki.bu işin niye olmadısı yok iyi biliyorum ama tekrar nasıl motive olacam bilmiyorum.kendimi aptal gibi hissediyorum.güya yoruluyordum ayakta durunca hamileydim çünkü.pffff beni ne teselli eder.olacak inşallah.ama bilmiyorum ama....:KK43:

o kanama geç yumurtladıysan yumurtlama kanaması olabilir. ve 21. gün yumurtladıysan, umarım çalışma olmuştur o dönem:)) üstüne 14 gün koy. 7 haziran olması gerkiyo batın. tabi bunlar sadece varsayım. adet döngünü bilmiyorum sonuçta.

:KK43: hamileyim sanmıştım değilmişim.Dün kan tahlili yaptırdım.kocaman bir 0.255.sat 4 mayıstı.25 mayısta bir kaç damla kanamam olmuştu.yerleşme kanaması sandım.değilmiş demek ki.bu işin niye olmadısı yok iyi biliyorum ama tekrar nasıl motive olacam bilmiyorum.kendimi aptal gibi hissediyorum.güya yoruluyordum ayakta durunca hamileydim çünkü.pffff beni ne teselli eder.olacak inşallah.ama bilmiyorum ama....:KK43:

üzme canım kendini pes etmek yok inanmak var.Hayırlı zaman bu değil demek ki.

evt biraz absurt oldu kabul ediyorum nereye kaçıyon benimkide laf ha ha daha çok oturman gerekiyo:KK52::KK52:

evet oturmam gerekiyo benim niden çünkü hamileyim ben :KK52::KK52::KK52:

Kızlar dua edin içli köfte yapıyom yetişsin yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yahu açım açlıktan ölüyom diyom sen içli köfte diyon olucak işmi :KK19::KK19::KK20::KK20:

dün doktorda bi hasta vardı karnında ölmüş bebek allahım kimseye göstermesin kadın nasıl aglıyodu bende agladım geçmiş aklıma geldi çok zor ya rabbim kimseye göstermesin rabbim cümlemize saglıklı bebişler nasip etsin

Allah korusun canım Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah.

hb canım iyiyim çok şükür.2 gün kaldı regle bekliyorum bnde 1 yılı geçtik bakalım ne olucak.hayırlısı hepimiz için :)
Amin canım inşallah.

Adet sancisi gibi sancim var . Daha hafif ama gerci benimki geldikten sonra artiyor. Beklemedeyim

Gelin kizlar yapim sizede ooohhh miss:)
İnşallah gelmesin kırmızı da nşallah hamilesindir canım..

Mayıs çalışmalarım 2 gündü, tutmadı, haziran ovulasyon donemımı beklıyorum bende kızlar. Bat 3 temmuz.

Ovulasyon testi mı alıp denesem? 2. denememiz olucak bu. Önerilerinize açığım.

Benımde bat 3 hazırandı tutmadı canım :emir_bebek:
İnşallah çok bekletmez canım bebişin. Ovulasyon testini tavsiye ederim.

kizlar mrb benide alirmisiniz aranza..batim yarin uc dort gundur sol kasigimda batma var ve ozellikle sol gogsum sisti ve agriyor dokununcada boyle ates gibi regl oncesi hep sivilcen cikardi bu sefer hala bisey bu ay dorduncu denememiz sizce umit varmi bide boyle 24 saat uyu desler uyucam kizlar psikolojik olabilirmiki cok heyecanliyim test yapmak istedim ama tek cizgiyi gorursem daha cok uzulucem sanki bana var gibi geliyo cok istememden belki birde iki gundur mide bulantisi ile uyaniyorum sabahlari erken oldugunu biliyorum mide bulantisi icin ama bu kadar erken mide bulantisi olurmu?
Canım biraz bekle bencede ate gününde yap istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
bak seni ne teselli eder henüz kırmızılar gelmedi ve hala umut var bence çabuk bayrağı bıraktın dur bakalım hayırlısı hem bu ay olmazsa gelecek ay olacak o kadar......

Inanilmaz sancim var sarindim yatiyorum kızlar :KK43: size bişey sorcam adetin 3.Günü hormon testi yaptirayim diyorum da devlet hastanesine gidicem Dr adet iken alttan muayene etmeye kalkmaz dimi?

Yok canım yapmaz direk testleri ister canım korkma. Yaptır bence de bende yaptırcam bu ay.:KK54:

Allah korusun canım Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah.

Amin canım inşallah.

İnşallah gelmesin kırmızı da nşallah hamilesindir canım..

İnşallah çok bekletmez canım bebişin. Ovulasyon testini tavsiye ederim.

Canım biraz bekle bencede ate gününde yap istersen.

Canım medismart testlerini duydum ama eczane yok yakınımda, ınternetten de bı kac yerde gordum stok yok yazıyo nereden alabılırım bılgın var mı canım:KK31:

yaş kaç aşkım ne zamandır bebe istiyon bi anlatıver:)

25 yasindayim 19 haziranda 26 olcam :) dort aydir bebs istiyoruz ama bu kadar zor olacagini bilsem valla ilk gunden baslardim bebs calismalarina :beer::):) dogum gunu hediyesi olur belki bebis ins vardir..ins.ins. ins. enerjiniz cok yuksek bu arada masallahhhhh :beer::)

25 yasindayim 19 haziranda 26 olcam :) dort aydir bebs istiyoruz ama bu kadar zor olacagini bilsem valla ilk gunden baslardim bebs calismalarina :beer::):) dogum gunu hediyesi olur belki bebis ins vardir..ins.ins. ins. enerjiniz cok yuksek bu arada masallahhhhh :beer::)
cnm kız daha küçüksün annem olur inşallah tam verimli yaşların bak biz kartlaştık umut sizinkinin yarısı RABBİM tez zamanda hayırlı sağlıklı evklatlar versin bizlere inşallah.....

Canım benim geçmiş olsun seni böyle üzgün görmek istemezdim Rabbim şifa versinn üzülmek yok canım :KK16::KK16:

onu ben de yaşadım 4 aylık bebeğim öldü karnımda ne ağlamıştım eşimle her şeyde vardır bir hayır Rabbim kızımı sağlıklı verdi 5 yaşına geldi şimdi kardeşini bekliyoruz 4. ayımız inşaallah gelir bu ay

Üzülmüorum da belirsizlik deli ediyor bitanem ya. aman saldım çayıra valla 10 gün yapmıycam testte kan testi de ah ettim.

netten surelab diye 10 lu gebelik testi sipariş ettim bata 4 gün var heycanlıyımmm inşaallah gelmiştir bebişim.
Regl olanlar hayırlısı Rabbim saatini biliyor o yüzden üzmeyin kendinizi.
:KK16::KK16:
Ohhh ne güzel inşallah güzel haberler verirsin canım bize o testlerle...
2009 şubat ayında kızıma hamile iken foruma üye oldum temmuz anneleri topiğinde öyle güzel muhabbetimiz oldu ki sonra dağıldık ama bazılarıyla face de görüşüyoruz.Bu Topikte neşeli bir topik inşaallah bebeklerimize kavuşur tatlı muhabbetler ederiz:KK16::KK16:
Bende 2010 ağustos valla görüştüğüm arkadaşlarım hala var hatta biri iki sokak üstüme taşındı :)

Canım medismart testlerini duydum ama eczane yok yakınımda, ınternetten de bı kac yerde gordum stok yok yazıyo nereden alabılırım bılgın var mı canım:KK31:
Canım o testi ilk defa duydum inan bir fikrim yok iyi bir testmi?

o kanama geç yumurtladıysan yumurtlama kanaması olabilir. ve 21. gün yumurtladıysan, umarım çalışma olmuştur o dönem:)) üstüne 14 gün koy. 7 haziran olması gerkiyo batın. tabi bunlar sadece varsayım. adet döngünü bilmiyorum sonuçta.[/QUOTEzen

ben düzensiz adet görüyorum.geçen ay 34 gün sonra oldum adet.ben bU ay içinde 7 haziranı bekliyodum.hislerin kuvvetliymiş.ama ben tam aksi bebek rahme tutunuyor zannedip bi zarar gelmesin sarsmayalım die 4 gün ara verdik 25 nden sonra.ama 24 gecesi bir çalışma oldu .ağlasam mı gülsem mi bilemedim şimdi.ama benden ilk kez böyle kan geldi.sonuçta ilk kez yumurtlamadım ya.kanı görünce aklıma tek gelen şey tutunma kanaması oldu.çünkü ilk kez böyle bir şey yaşadım.

ya bende merak ediyorum ama yine 0,01 görmek istemiyorum daha adete de var bekleyesim var ya ne bilim.

Ya bende hormon testlerimi yaptırmadım guart nodul yok çok şükür. usg yaptırdım ama prolaktin ve lh e2 felan onlar biraz ürkütüyor. adet olursam bu ay hemen yaptırcam onları eğer fırsat bulursam iyi bir yer ayarlarsam da rahim filmi çektirmek istiyorum. dışarıda da çok pahalı ya 350 tl acıyorum o kadar da verilir mi birkaç ay daha denesem mi ne bilim.

İnşallah hamişsindir de bebişin acıkıyodur tatlım.

Vallaha girdim bile :KK1::KK1::KK1: neyse daha girmem bari dicem ama hastalık bizde yaa. oğlan bile sıkılınca atıyo kendini küvete :KK1::KK1::KK1:valla bana su faturası 120-130 geliyo hep eşim çok dertli ama kendi de günde 3 kere duşa girer üşenmeden.:KK53:

testler temiz çıkmış benim bi arkadaşım var onu bekliyom zavallım onunda olmuyo rahimi ters o 4 yıldır ugraşıyo ama canım sıkıldı temizde niye olmuyo bebiş gene rahim filmine gidecez öyle gözüküyo kuzum benim arkadaş 150 ye yaptımıştı ama bilmiyom cnm ya

bende sık banyo yaparım hayırlısı cnm inşallah saglıklı bir hamiş olursun gururumuz olursun :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

o kanama geç yumurtladıysan yumurtlama kanaması olabilir. ve 21. gün yumurtladıysan, umarım çalışma olmuştur o dönem:)) üstüne 14 gün koy. 7 haziran olması gerkiyo batın. tabi bunlar sadece varsayım. adet döngünü bilmiyorum sonuçta.[/QUOTEzen

ben düzensiz adet görüyorum.geçen ay 34 gün sonra oldum adet.ben bU ay içinde 7 haziranı bekliyodum.hislerin kuvvetliymiş.ama ben tam aksi bebek rahme tutunuyor zannedip bi zarar gelmesin sarsmayalım die 4 gün ara verdik 25 nden sonra.ama 24 gecesi bir çalışma oldu .ağlasam mı gülsem mi bilemedim şimdi.ama benden ilk kez böyle kan geldi.sonuçta ilk kez yumurtlamadım ya.kanı görünce aklıma tek gelen şey tutunma kanaması oldu.çünkü ilk kez böyle bir şey yaşadım.

İnşallah tutunma kanamasıdır canım. Rabbim tez akit göndersin minnakını sana.:KK49:

cnm kız daha küçüksün annem olur inşallah tam verimli yaşların bak biz kartlaştık umut sizinkinin yarısı RABBİM tez zamanda hayırlı sağlıklı evklatlar versin bizlere inşallah.....

amin insallahhh... nasip olursa ilk bebis olacak ama bn cok stres yapiyorum doktorada gitmedim daha once bu ay da olmazsa gidicem artik..sizin yas kac? rabbim saglikli bbisler nasip etsin hepimze ins hayirli zamnda

Üzülmüorum da belirsizlik deli ediyor bitanem ya. aman saldım çayıra valla 10 gün yapmıycam testte kan testi de ah ettim.

Ohhh ne güzel inşallah güzel haberler verirsin canım bize o testlerle...
Bende 2010 ağustos valla görüştüğüm arkadaşlarım hala var hatta biri iki sokak üstüme taşındı :)

Canım o testi ilk defa duydum inan bir fikrim yok iyi bir testmi?

sal çayıra canım o zaman kafan rahat olur ya sanki sen bu ay hamile olacan gibi geliyor ama bakalım doğru mu hissediyorum.inşaallah canım güzel haberler veririm 3 gün içinde gelcek kargonuz diyor bakalım bekliyecem:))Benim kız senin oğlandan 1 yaş büyük :KK16:

amin insallahhh... nasip olursa ilk bebis olacak ama bn cok stres yapiyorum doktorada gitmedim daha once bu ay da olmazsa gidicem artik..sizin yas kac? rabbim saglikli bbisler nasip etsin hepimze ins hayirli zamnda
bencede bu ay olmazsa doktora git bir sorun varsa zaman kaybetmezsiniz cnm....benim yaş seninkinin 10 fazlası :)bir oğlum var teyzesi 15 yaşında ona kardeş getirecez inşallah:)

öyle düşünmekte haklısın tabi canım ama, yumurtlama kanaması herzaman olcak diye bişi yokmuş zaten. nadir de görülebiliyormuş. neyse en azından 24ünde bi çalışma olmuş:)))eğer 25 inde çatladıysa spermler karşılamıştır. ve bugün daha 10.gün oluyo. yani betahcg anca salınmaya başlar. bebek olsa bile. bence reglin 7 haziranda gelmezse idrar testi yaparsın:KK34: üzülmek için daha erken. bence beklemeye devam :21:

X