Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

sat 3 hazirandı.akşam kırmızı kart gördümm:KK14:

Günaydın kızlar 2 gün gecikme ile geldi benim kırmızılar bugün:KK50: sağlık olsun bakalım yeni bat yeni umutlar :) yeni bat 30 haziran. Bu ay da yumyum gunlerimde eşim muhtemelen yurtdışında olucak çok beklentim yok yani. Umarım sizden güzel haberler alırız merakla bekliyorum:)

Ben de kırmızı kartı yedim bugün canlar...
Temmuz topigine terfi ettim :)
Hayırlısı boyleymis ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK43:(((((( yaa kizlaaar cok uzuldum . Insaallah Rabbim temmuz ayinda bebekle mujdelesin sizi.
Benimde gelecek gelwmwdi bi turlu ne zormus yaa:KK43:

Gunaydın dun geceden berı şiddetli kasık ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum. Ayaklarıma ve kasıklarıma sıcak su koydum butun gece ve ılık duş aldım çabuk çözulur dıye ama akıntım bıle yok hala. Bat 6 hazıran bu ay erkende yumurtladım. Adetim 12. Gunu akıntım geldı. Bugun kan testı yaptırsam mı? Sabah yıne gaz sancısına uyandım. Yataktan çıkasım yok cok fenayım yaaa :KK43:((

iPad- bir çaresi bulunur çıkmazların, bir uyuyup uyanalım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunaydın dun geceden berı şiddetli kasık ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum. Ayaklarıma ve kasıklarıma sıcak su koydum butun gece ve ılık duş aldım çabuk çözulur dıye ama akıntım bıle yok hala. Bat 6 hazıran bu ay erkende yumurtladım. Adetim 12. Gunu akıntım geldı. Bugun kan testı yaptırsam mı? Sabah yıne gaz sancısına uyandım. Yataktan çıkasım yok cok fenayım yaaa :KK43:((

Niye boyle oldun sen kuzum yaa:KK43:

ayyy inşallah hayırlı olsun şimdi 18 haziran adet günüm bakalım 2 hafta var çok heyecanlıyım çok :)

Canım beraber bekleyeceğiz benimde bat 18 Haziran :) bu sabah daha da koyuydu test ama akşam ilişki oldu zaten. Bakalım gerisi Allah'tan :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Niye boyle oldun sen kuzum yaa:KK43:

Cnm bı anlasam valla sinirimden ağlıyorum ya kırmızı da gelmıyo kasık agrım gecmıyo hiç bu kdr acı çekmemiştim eşimi bile uyutmadım yaa. Kıyamam adam uykusuz işe gitti.

Ne yapicam bilmiyorum hsg mi rahmi mi cevirtsem daha beklesem mi ne kimse bilmiyor bebek istediğimizi. Kime danisiyim kime ne sorayim ne diyim hic bilmiyorum ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm sakin olmaya çalış strese girme iyice.Bendede kimse bilmiyo çocuk istediğimizi güya süpriz yapacaktım yaza kadar evdeki hesap çarşıya uymadı şimdi niye olmuyoki diye kendi derdime düştüm kimseye bişeyde demiyorum eşim destekçi.dün adetimi görünce bende çok kötü oldum sanki yıllardır çocuk istiyorumda olmamış gibi bir sürü ağladım ,bugün daha iyiyim olacak inş ama zamanı var demekki.

Cnm bı anlasam valla sinirimden ağlıyorum ya kırmızı da gelmıyo kasık agrım gecmıyo hiç bu kdr acı çekmemiştim eşimi bile uyutmadım yaa. Kıyamam adam uykusuz işe gitti.

Fırsatın varsa bi doktora gitsen ya acı çekeceğine

Cnm sakin olmaya çalış strese girme iyice.Bendede kimse bilmiyo çocuk istediğimizi güya süpriz yapacaktım yaza kadar evdeki hesap çarşıya uymadı şimdi niye olmuyoki diye kendi derdime düştüm kimseye bişeyde demiyorum eşim destekçi.dün adetimi görünce bende çok kötü oldum sanki yıllardır çocuk istiyorumda olmamış gibi bir sürü ağladım ,bugün daha iyiyim olacak inş ama zamanı var demekki.

Her adet gunumde bende zaten aglama delisi olurum sonra yeni bi yol çizerim bu ay da bunu yapıcam dıye. Adet gelse ok derım gelmeyınce daha fenaymış gercı daha zamanına var ama iki gun erken olursam şaşmam yani erken yumurtladım.

Canım beraber bekleyeceğiz benimde bat 18 Haziran :) bu sabah daha da koyuydu test ama akşam ilişki oldu zaten. Bakalım gerisi Allah'tan :)

aaaa süperr inşallah hepimiz için hayırlısı olur çok heyecan verici mutlaka sonucu paylaşalım :)

Fırsatın varsa bi doktora gitsen ya acı çekeceğine

Gidicem cnm oğlanı doyurayım da kasık ağrım fena en azından ne oldugunu bılırım kistten korkuyorum.

Canım bence kan testi yaptır bebiş varsa sıkıntılı bir durum varsa geç kalmamış olursun. Adetin geçmişmiydi

Canım zaten çoğu dr diyor ki adet bitiminden başlayarak adet olana kadar düzenli gün aşrı ilişki bu yüzden adamlara boş boş keçiboynuzu özü veya eline keçiboynuzu veriyoruz. bi zaman sonra yeter demeye başlıyorlar çünkü :):KK34:
Canim ya ben yumurtlama günlerini hesap edip daha sonra akışına bırakıyordum :-)

X