Burun estetik fiyatları !

kızlar valla ben muhammet dilbeer ve emre ilhan der tek geçerim.ama muhammet dilber aklıma daha çok yatıyor ve ne yazıkki hastalarının ağzından cımbızla laf bile alamıyosun.bilgisi olan varmı acaba kaçtan başlıyo fiyatlarıkii

canm muhammet dilberin sitesine maıl at bırebır kendısı donus yapıyor sana gorusme ıcınn yanlıs hatrlamıyorsam fıyatı 5.500 du. Bnde muhammet dılberı dusunuyorum aslında emre ılhanda cok ıyıymıs ama o bıraz daha pahalı ama bı maıl at bnce muhammet beye

bende en fazla 1,50o tl verebilirim senin burnunu beğendim , çok fazla ücret ödeyenlerden farksız bence :)

ama revizyonsuz da qayet güzeldi :)

cokk uyguna olmussun canımm nerede doktorun ıstanbuldamı ıstek gonderdım sana fotolarına bakmak ıstyrum ıznınlee :)

canım 5.500 du en son ama 6 bin falan olabılr bu sene acıbademde 7 bine yapıo amelytlarını ethicada 5.500 e

Bu sonuçta bir ameliyat tabi ki ortalikta dolasan bazi fiyatlar cok ucuk ama yine de ciddi bir is cok ucuza da yapilmamali

cokk uyguna olmussun canımm nerede doktorun ıstanbuldamı ıstek gonderdım sana fotolarına bakmak ıstyrum ıznınlee :)
ben henüz ameliyat olmadım kasım sonları bu sefer olurum diye tahmin ediyorum... iyi bir sonuç alırım inşaallah .Devlet hastanesinde olucam büyük bir ihtimallee,.. Resimlerimi yüklerim olduktan sonra ..
ve,
hiç kimsenin yüklü paralar ödemesini istemiyorumm ve herkesin gönülden de rahat olmasını istiyorum..

Son düzenleme:
Merhaba kızlar size bir sorum olacak cevap veren olursa sevinirim...benim burnumda hafif içeri doğru çökme var...nasıl anlatım assagi tarafta burun deliğinin üst tarafında normal tedaviyle duzelme imkanı varmı yada ameliyat olmakmi gerekir...bu egrilik burunun uc kisimin sol tarafında umarım nedemek istediğimi anlatabilmisimdir....ameliyat olsa nekadar zamanda olur ameliyat tarihi için...fiyatları ne kadar....yurt dışında yaşadığım için hiçbir fikrim yok....

öncelikle geçmiş olsun,Burun ucunda zannedersem anladıuğuım kadarıyla çökme var onlar için dolgu yapılıyor die biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…