Burun estetik fiyatları !

Merhaba bende yurtdisindayim...Doktorumu sabit kildim ve izne gitmeden 2 Hafta öncesinden aradim kesin ona olacagimi söyledim...istedigim tarihlerde oldu 4 Ekimde randevu 5 Ekimde ameliyat oldum...Fiyat olarak bana 3.750 Tl'ye geldi biraz düstü ve birde burnun durumunada bagli sanirim fiyatlar.. :) Sizde bu sekilde bir doktorda sabit kalip ayarlayabilriseniz iyi olur sanirsam...Genelde Muayeneden 2 Hafta sonra veya 1 ay 1aya atanlarda oluyo o sIKINTI oluyor yurtdisindakiler icin.

kızlar benım sorunum burnumda kemik var ve ucu düşük .. ben kemiği törpülettirip ucunu toplattırmak ıstıyorum ama okudugum kadarıyla hıcbır saglık problemım olmadıgı ıcın devlette amleıyat olamıyorum öyle mı ? bır de Ersın Ülküre amelıyat olan ya da amelıyat olmus yakını olan var mı ? =)

osman latifoğlu gazi ünivde yaptıranlar var mı..fiyat nedir? fotoğraflarınız var mıı yardımm

emre ilhan'ın facebook fan sayfasında yaptığı burunları gördüm. bir de yaptırdığı hastaların emre ilhan'ı tagleyerek paylaştığı fotolarını gördüm. değiştirdiğim her fotoğrafta biri inanılmaz güzelken diğeri korkunç.. artık fiyatı da geçtik çünkü ucuz olsun deyip yaptırdığımız ameliyatlar revizyonn diye bağırıyor. doktorların proje yapmamasını da anlamıyorum sene olmuş neredeyse 2013 artık insan klonlanacak hala daha burnumuz ameliyat sonrasında göreceğimiz bir şey. aşağı yukarı bir tasarım yapmaları gerekiyor ki görüştüğüm tüm doktorlar tasarım yapmıyoruz diye yakınıyor. allah'tan photoshop kullanmayı biliyorum da kendi tasarımlarımı yapıyorum. yoksa öyle anlatmakla olmuyor yol tarifiymiş gibi..

ben de tuğrul beye ameliyat olacam ona olan varsa resim koyabilir mi lütfennnnn

Kızlar dr muhammet dilber fiyatını bilen var mı?

ben istanbuldayım burda ssk da olamıyırsun yapmıyorlar benim burnumda kemik eğriliği var sadece onu düzeltiriz okadar dediler valla

Dr.muhammet 5000 falan; büyük bi ihtimallae okadar fiyat aldım ki karışyo bide dr.ergin kılıç var istinye devlet hastanesi neb onunla konuşmaya gideceğim gerçi ameliyatları özel hastanede yapıyormuş benim bi arkadaşa 2000 tl vermiş fiyat ve kbb 'cı

Merhaba dr. muhammet dilber bana emailde revizyon fiyatinin 4400 euro oldugunu söyledi. neden böyle yapti? Ben ethicada 7500 TL ve acibadimde 9000TL istedigini okumustum. lütfen yardimci olun?

Ben 2007'de 3500'e olmuştum şimdiki fiyatlar hakkında bi bilgim yok,merakda ediyordum iyi olmuş bu konu

ama 3500 euro yada 3500 TL mi mu vermistin? cok yüksek degilmi. Hem forumda yazan fiyatla hic ilgisi yok . 7500TL nerde 4400 Euro nerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…