Burun estetik fiyatları !

Diğer doktorlara göre çok fazla aslında.

Ameliyat sonrası veya öncesi herhangi bir masraf varmı? Ödeme kredi kartıyla oluyormu bilginiz var mı ?

Diğer doktorlara göre çok fazla aslında.

Ameliyat sonrası veya öncesi herhangi bir masraf varmı? Ödeme kredi kartıyla oluyormu bilginiz var mı ?

toplam da bu fiyat muhtemelen ... ama ödeme şekli hakkında bir bilgim yok ne yazık ki

Son düzenleme:
mrb. geçmiş olsun.siz memnun musunuz yeni burnunuzdan?

daha yeni atelim çıktı. yarın 2 haftam bitecek. henüz bir şey anlayamadım açıkçası şiş ve ödemler var. fakat ben Serdar beye gerçekten güvenerek gittim. bi çok araştrma netcesinde onda karar kıldım. umarım şişliklerim indikçe daha net bir şeyler söyleyebilirm...

İstanbulda oturuyorum ve Trabzonda ameliyat oldum. .Dr Ercan Yavuz Aya Klinik hem uygun hemde çok memnun kalacaksınız.

halamın kızı geçen yıl 6 bin tl ye amelyat olmuştu. ama hüsranla sonuçlandı. istediği sonucu alamadı doktrda kötüydü doktor seçiminide yapamamıştı. ona rağmen doktorunu değiştirmedi. büyük bir cesaretle 2. kez ameliyat oldu. bu sefer memnun..

İlk sefer neden memnun değildi ikinci seferde neden memnun oldu bu bilgi bizi çok mutlu eder...

İlk sefer neden memnun değildi ikinci seferde neden memnun oldu bu bilgi bizi çok mutlu eder...

burun yapısı kemerliydi. alınması gereken kemik mi ne kalmıştı tam olarak hatırlamıyorum nedenini. ilk ameliyattan sonra birde küçük bir eğrilik vardı ama gözle görülen birşeydi. halamın kızı görüntüsünden rahatsız oldu. o yüzden 2. kez ameliyat oldu. 2.sinde hafif kalkık kemersz istediği gibi bir buruna kavuştu.

2 ameliyat tedirgin edici.

Neyseki sorunsuz olarak mutlu olmuş 2 aşamadada olsa.

2. ameliyat için herhangi bir ücret ödedimi ?

hayır ödemedi. umarım herkes ilk ameliyattan istediği sonucu alır. 2. kez ameliyat olmak zor konuşmuştuk ilk ameliyatından sonra.. 2. kez ameliyat olacağını söylediğinde ağlıordu psikolojisinide etkilemişti. ya olmazsa ya kötü sonuçlanırsa die devamlı kuşkulanıordu. ama şu an gayet memnun.

herkes yaptirabilir biz direk gidip gun aldik ve ameliyat olduk ustelik cok profesyonel ve cabuk oldu hersey... Gazi Universitesi gercekten cok ilerde bu konuda.

ne kadara mal oldu? doktorunuz kımdı? dırekt plastık cerrahı bolumune mı gıttınız:) cok sordumaffedın ama kafam cok karısık :))
:18:

Burnunda kemik olanların ameliyatına 2 doktor birden giriyor herhalde yanılıyor muyum biri kbb doktoru biri de estetiği yapacak olan doktor değil mi?

ben de 1600 liraya oldum hastane de para aldı.Trabzonda devlet hastanesine oldum..herkes doğal bi burnun olmuş diyor..ameliyat olalı cok olması 18gun suan memnunum ya da degılım dıyemem ama cevrem memnun..kbbcıye oldum...

ben de 1600 liraya oldum hastane de para aldı.Trabzonda devlet hastanesine oldum..herkes doğal bi burnun olmuş diyor..ameliyat olalı cok olması 18gun suan memnunum ya da degılım dıyemem ama cevrem memnun..kbbcıye oldum...

doktor ismi ve hastanenin ismini paylaşırsan çok sevinirim geçmiş olsun

merhabalar arkadaşlar daha önce deniz küçükkaya ya ameliyat olan var mı? kendisi benden 5 bin istedi nasıl sizce

Burnunda kemik olanların ameliyatına 2 doktor birden giriyor herhalde yanılıyor muyum biri kbb doktoru biri de estetiği yapacak olan doktor değil mi?

egerki burunda yamukluk kemikte bi sorun varsa kbb giriyor ameliyata aynı zamanda bende öyle olmuştu içte kemikte yamukluk vardı.

ben de 1600 liraya oldum hastane de para aldı.trabzonda devlet hastanesine oldum..herkes doğal bi burnun olmuş diyor..ameliyat olalı cok olması 18gun suan memnunum ya da degılım dıyemem ama cevrem memnun..kbbcıye oldum...

doktorun adı ne?

Hastanede oldun ve biraz fazla senden gibime geldii.. 6 ay sonra kesin birşeyler bellii olur..
Dilerim memnun olursun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…