Burun estetik fiyatları !

ben de 1600 liraya oldum hastane de para aldı.trabzonda devlet hastanesine oldum..herkes doğal bi burnun olmuş diyor..ameliyat olalı cok olması 18gun suan memnunum ya da degılım dıyemem ama cevrem memnun..kbbcıye oldum...

doktorun adı ne?

Hastanede oldun ve biraz fazla ücret aldı senden gibime geldii.. 6 ay sonra kesin birşeyler bellii olur..
Dilerim memnun olursun ..

Son düzenleme:
4 milyar pahali diyorsunuz ama ucuz diye bilinmedik doktorlara ameliyat olanlarida goruyoruz:) benim odedigim ucret normalde bilmiyorum 300e nasil bi ameliyat yaparlar ama arastirirsaniz genelde doktorlarin verdigi fiyat 3000-5000 arasi

Arkadaşlar benim tanıdığım bir bayan arkadaşım var ve burnundan ameliyat oldu bi kaç yıl önce ve burnu dağıldı ve estetikçi ameliyatına girmiş.. ağır bir ameliyat geçirdiğini söylüyorlar görenler amaa mükemmelll!!! Sonuç;mükkemmel ve 300 ytl almış estetikçi hastanede oldu..

inanın ki, demezsiniz 300 ytlye mi bu muhteşem burunu yaptılar.. o kadar fazla ücret ödemeyin diyorum sizee.. ben buqün doktora gideceğim eğer onunla anlaşamazsak bu arkadaşın evide gidip hekimini öğreneceğim ...
gözünüz kapaalıı girebileceğiniz ameliyat, arkadaşın yüzüne bakıyorum hiç estetik belirtisi yokkk.. burun kemiği eğriydi burnu diğer tarafa kayıyordu ..

cnm arkadasın nerde hangı ---sehirde amelıyat oldu.ne sans yaaa bn de cook ıstıyorum ama param yok

canım kaza durumu varsa ondandr bu düşük ücret sigorta karşılar

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun...arkadaslık isteği yolladım umarım kabul edersin..bahsettiğin fiyat gitmeyi düşündüğüm doktorun fiyatlarına cok yakın..ismine güvenerek gittim demişssin...bende risk almiyim diye iyi bir doktor olsun istiyorum fakat,yazdığını okuyunca tedirgin oldum..acaba aynı doktor mu diye...özelden bana doktoru yazarsan cok sevinirim..

Ameliyatı kötü geçenler hangi doktorda ameliyat olduğunu belirtirse herkese faydalı olur.

Burası sadece doktorları pohpohlama yeri değil kötü ameliyatlarıda bilelim.

bende ızmirde oldum amelıyat 3,5 ay önce 3500 tl.
2 yıl oncede meme buyutme oldum aynı doktora ondan memnun oldugum için burunada gözü kapalı girdi.
umarım isteyen tum arkadaslarım sorunsuz kavusur yenı goruntulerıne

ufuk bilkay için iki kişi de 3000 TL yazmış. acaba bu fiyat neye göre belirleniyor, sabit mi? mesela ben kemiğimdeki çıkıntıyı düzelttireceğim ve aynı ameliyatla sağlık sorunlarımı (kıkırdak eğrilmesi ve et büyümesi) gidereceğim. bu durumda fiyat artar mı, sağlık sorunu olmasıyla sigorta karşılar mı bilemedim.. üniversite hastanesi olması neleri değiştirir, yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

cnm arkadasın nerde hangı ---sehirde amelıyat oldu.ne sans yaaa bn de cook ıstıyorum ama param yok

arkadaşım trabzon'da.. karadenizliyiz biz da =) bu bayram inşallah kendisini görebilirim .... yenqeside bi kac hafta önce ameliyat olmuş çok iyi olmuş diye duydu annemm.. bende olacağım için araştırıyoruz 1.500 milyar gibi oldu yenqesii qaliba zaten imm, trabzon'da estetik en fazla 2.000 milyara yapılıyo benim maddii sıkıntılaaım var o yüzden 1.500 beni mutlu ediyoo şimdi tek sorun doktora karar vermek.

görüşürsem ben yazarım sizee..
bu ameliyat çok önemli bi ameliyat fakat yinede fazla ücret ödemeye karşıyım ..
umarım herşey yolunda qider .

doç dr hakan ağır 1250 tl ye oldum bende :) fotoğraflarım herkese açık , görebilirsiniz

bende en fazla 1,50o tl verebilirim senin burnunu beğendim , çok fazla ücret ödeyenlerden farksız bence :)

ama revizyonsuz da qayet güzeldi :)

Ben geçen hafta dr emre ilhan'la görüştüm. Herşey içinde 6000 tl fiyat verdi herkez çok memnun ve çok ilgili bir doktor...

kızlar ben geçen hafta naci çelik e gittim 8.500 tl fiyat çıkardı bana açıkcası çok pahalı geldi!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…