Burun estetik fiyatları !

varsa eger lutfen msj yazzın bana şimdi kafam çook karıstı tutup 6 milyar vermem imkansız barış çakıra neden bilmiyorum ama ona amliyat olmak istiyorum ama çok pahalı yapıo adam ya bu nee fakir fukara yapamıcakmı ille zenginleremi çalışıyolar ben ev hanımıyım belki çalışsam birktircem o parayı ama 2 sende 3 sende ne yapıcam eşimden o kadar alamıyorum para offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff birazda bütçe meselesi dotorun iyisi varsada bütçe yarı yolda bıraktımı kalıyosun işte aynen ucuz yapana böle güvenemiyorum hep bi acaba oluo içimde ben bebek düşünmeden bu sorunumu halletmek istiyorum ama ne zaman.............................. bu fiyat pahalılıgı ne zaman iner sizce........

varsa eger lutfen msj yazzın bana şimdi kafam çook karıstı tutup 6 milyar vermem imkansız barış çakıra neden bilmiyorum ama ona amliyat olmak istiyorum ama çok pahalı yapıo adam ya bu nee fakir fukara yapamıcakmı ille zenginleremi çalışıyolar ben ev hanımıyım belki çalışsam birktircem o parayı ama 2 sende 3 sende ne yapıcam eşimden o kadar alamıyorum para offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff birazda bütçe meselesi dotorun iyisi varsada bütçe yarı yolda bıraktımı kalıyosun işte aynen ucuz yapana böle güvenemiyorum hep bi acaba oluo içimde ben bebek düşünmeden bu sorunumu halletmek istiyorum ama ne zaman.............................. bu fiyat pahalılıgı ne zaman iner sizce........

Devlet kurumlarında da çok iyi doktorlar var canım onları da düşünebilirsin. Sen istanbuldasın galiba ama mesela Malatya'da Bilge bey var mesela sitede ona ameliyat olan birkaç arkadaşı gördüm çok da başarılı

Selam arkadaslar,gecen cuma ameliyat oldum.Suan bandajlar var ve bi hafta sonrada onlar alinicak,simdiden sonctan cok memnunum.
Bursa - Esteticare Prf.Doktor Mesut Ozcan 4.500 TL.

sen oldunmu resimlerine bakabilirmiyim varsa sonuc suanda memnunmusundur bı arastırayım dedigin doktoru devlettemi kendisi acaba fiayt olarak kaca yapaıo yapan arkadaslar yazabilirmi :KK70::KK4:

sen oldunmu resimlerine bakabilirmiyim varsa sonuc suanda memnunmusundur bı arastırayım dedigin doktoru devlettemi kendisi acaba fiayt olarak kaca yapaıo yapan arkadaslar yazabilirmi :KK70::KK4:

Suan resmim yok istanbuldan baris cakar ve emre soy adini suan animsayamadim bi dr daha var onlari cok ovuyorlar ama onlarda sanirim 5.500 den basliyor.

Bursada 1.000 Tl ye 2 arkadasim kbb'dan ameliyat oldu ama sonucta bu guzel gorunmek icin.Az para veripte goruntumuzu iyice bozmaya gerek yok diye dsunuyorum.Tabi herkeste ucuk fiyatlari karsilayacak diye birseyde yok.Ama genede ortasi bulunur elbet,iyi arastirmak lazim.

ben malatyaya gidebilirim ama dedigim gibi arastırmam gerek sigortam var faydalansam ii olur :) bilge beyin sayadını yazarmısın canım
:KK69:

ben malatyaya gidebilirim ama dedigim gibi arastırmam gerek sigortam var faydalansam ii olur :) bilge beyin sayadını yazarmısın canım
:KK69:

Barış çakır,Emre ilhan.
Ama ben bu doktor isimlerini burdan ogrendim.Ve bu doktorlarla epey kisi bu sitede ameliyat olmus,cok güzel sonuclar var.
Bu arada yukarıda menulerin oldugu yer var ya,orda Album var.destina08 de mesut beyden ameliyat olmus ve diger sitedeki arkadaslarinda paylastigi resimler var.ordanda resimlere bakip istanbuldan birilerinle iletisime gecebilirsin yada kendine ayri bi konu ac o sekilde arkadaslarin fikirlerini iste.

barış çakır benden 6000 istedi benim butcem o kadarına yetmıo yani ona para dayanmaz
:) ben malatyada bilge bey varmış onu arastıryorum malatyaya gidebilirim çünkü avantajım malatyalıyım :)
ya önemli içime sinen biri olsun bakalım bilge beye mail attım acaba sitede bilge beye amlıyat olan varmı varsa msj atsın kızlarr :KK52:

barış çakır benden 6000 istedi benim butcem o kadarına yetmıo yani ona para dayanmaz
:) ben malatyada bilge bey varmış onu arastıryorum malatyaya gidebilirim çünkü avantajım malatyalıyım :)
ya önemli içime sinen biri olsun bakalım bilge beye mail attım acaba sitede bilge beye amlıyat olan varmı varsa msj atsın kızlarr :KK52:

senin icin hayirlisi olsun canim.:)

" Dr.Bilge Türk Bilen hasta yorumları" başlığındaki arkadaşlarla görüşebilirsin tatlım.

kızlar ben ankara gazı hastanesınde oldum ve hıc para odemedım.bosuna özel hastanelere gıtmeyın.burnum cok cok guzel oldu ve doktorum ankaranın en ıyı doktoruydu.

kızlar ben ankara gazı hastanesınde oldum ve hıc para odemedım.bosuna özel hastanelere gıtmeyın.burnum cok cok guzel oldu ve doktorum ankaranın en ıyı doktoruydu.

4 milyar pahali diyorsunuz ama ucuz diye bilinmedik doktorlara ameliyat olanlarida goruyoruz:) benim odedigim ucret normalde bilmiyorum 300e nasil bi ameliyat yaparlar ama arastirirsaniz genelde doktorlarin verdigi fiyat 3000-5000 arasi
dr kim acaba yardımcı olabilir misiniz

ve burnunun son hali resimlerdekimi oluyo son halını resmini koyarmısın canım fiyat olarak ne kadar ödedin amlıyat kac saat surdu ?

tam abdülkadir beyden randevu alıcaktım ki şimdi de Erdinç Ak diye bi doktor ismi duyuyorum... hepiniz gibi kafayı yememe az kaldı, muhtemelen kleopatrada böyle güselmiş diyip vazgeçicem..:))) ben öle minnacık kavisli ucu kalkık bi burun asla istemiyorum, zaten tarzım da değil, bence burun estetikten sonra da doğal olup yüze karakter vermeli... Erdinç Ak'la ilgili doğal burun yaptığını söylüolar,hatta tasarım bile yapmıomuş... gerçi biçok doktor biliyorum yaptığı burnun tasarımdaki haline hiç benzemediği... şansssssss...:KK43:(

nası hiç para ödemedin?? fark fln almadılarmı hiç?? ilk defa duyuyorum böyle bişeyi :) doktorun kimdi? :21:

X