BURUN ESTETİĞİ SONRASI YOĞUN KANAMA

Ne kadar oldu ameliyat olalı ? Şuan şekli nasıl?

Canm ben kbb hemsireyim okdr çok hasta varki byle olan siz evdeyksn sanıyorsunuz ki sadece sizin başınıza geliyor bende hemsire olarak ilk gördüğüm zaman çok sasirmistm mesleğe basladigim zaman hatta o an basım.dondu çünkü kötü kanıyor. Geçmiş olsun ama geçiyor biraz değerlerin düştü kanama oldu o yüzden o insanda korkuda yapiyor korkma havalar sıcak ya oda etkiliyor. Serin bir yerde ol başına yastık koy uyurken çok geçmiş olsun

Neler yaşadığımı kendi yaşadıklarınızdan yola çıkarak çok iyi tarif etmişsiniz. Aynen öyle o an burnumun şeklini falan hiç düşünmedim. Tek istediğim kanın durdurulmasıydı .Üstelik yapılan işlemlerin bozulma ihtimali de vardı . Neyse ki sadece sol burun kanadımın dikişleri açılmış tekrar diktim dedi doktor . Size de çok geçmiş olsun .Benim hissettiklerimi hissetmişsiniz. Şimdi burnuma hiç dokunmuyorum. Kendi doğal sürecine bıraktım iyileşmesini . Ama psikolojik olarak mı bilmiyorum kanama yapan bölgede bir sızı hissediyorum bazen

Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. İllaki her burun ameliyatının komplikasyonları ya da kanaması olabilir . Ama arka burun kanaması ve atar damar olması sanırım beni çok korkuttu. Bir de ameliyatla durduracağız deyince tamam herhalde ölüyorum dedim.

Şuan dikkat ediyorum aynen dediğiniz gibi güneşe çıkmıyorum , 3 yastıkla uyuyorum. Çok sağolun

Ne kadar oldu ameliyat olalı ? Şuan şekli nasıl?

Bugün 10.gün. Şuan burnumun üstünde bantlar var şeklini tam anlayamıyorum ama eski burnumdan iyi görünüyor. Benim burnumun ucu çok basıktı . Doktor epey çalışmış sanırım daha sivri bir burun ucum var. Kanatlardan da daraltmış . Daha iyi görünüyor . Tabi kalın derili olmanın dezavantajlarını yaşıyorum. Çok fazla küçülmedi Siz nasıl alışabildiniz mi değişikliklere

Anlıyorum eminim çok daha güzelleşecektir. İstediğiniz gibi bir sonuç olması için size dua ediyorum. Çünkü çok zahmet çektiniz. Ben önden hiç değişmedim aynıyım dediğim gibi sadece kemeri düzelttirdim yine de bazen bakıyorum iyi bazen bakıyorum eski halim daha iyiydi bana daha çok yakışıyordu. O yüzden net bir şey söyleyemiyorum.

Çok naifsiniz . Dualarınızda olduğumu öğrenince çok mutlu oldum.
Eminim daha güzel olmuştur o kemerli görüntü gidince burnunuz. Kemerin kimseye yakıştığını görmedim daha :) Gözünüz alışınca iyi ki aldırmışım dersiniz. Şuan böyle hissetmeniz çok normal

Çok teşekkür ediyorum bende gözümün alışmasını bekliyorum bakalım. İlk başlarda kendimi çok üzdüm ve yıprattım. Artık geri dönüşü olmayan bir şey için bu kadar kadar kafaya takmaya değmez sanırım.

farklı farklı senelerde tam 3 kez burun amiliyatı geçirdim, her birinde de burnumu komple kırdırttıp yeniden yaptırdım. Ona ragmen en ufak agrı, en ufak kanamam olmadı. Sizinki tahlihsizlik olmuş geçmiş olsun

Benim de dün ameliyatımın 14.günüydü mutfakta uzun süre kek yapmakla uğraştım fırın sıcağının önünde oturdum kekin kabarmasını izledim.Ardından biraz dans ettim baya yoruldum.Öncesinde de kiraz sapı ve yeşilçayı karıştırarak her gün çay yapıp içiyordum sanırım damarları açıyormuş. Bugün yani 15.günümde sabah banyoya gidip burnuma su çektim ki içerisi yumuşasın sonra aynanın önünde peçeteyle burnumu zorlamadan temizlerken birden kan boşalmaya başladı o kadar fazlaydı ki artık hem burnumdan fışkırıyor hem yutuyorum fazlaca.Öleceğimi sandım vücudum uyuşmaya karıncalanmaya başladı. Burnumu öne eğdim sıktım ama nafile.Ambulansı ardından doktorumu arattırdım.Doktorum yanına çağırdı ama gidemezdim kanı nasıl durduracağımızı tarif etti bu sorada ambulans bize çok uzak bir yerden geliyordu eğer doktorum tarif etmeseydi kan kaybından ölecektim ambulansı beklerken. Aşağı kıkırdak kısmını sık dedi ve ben de öyle yaptım halbuki ben o kısma hiç dokumuyordum acıdığı için.Sonra ambulansı geri gönderdik çünkü hastanede bilemezler doktorunuza gitmeniz daha iyi dediler nasıl olsa kan durduğu için. Doktorum damarımın açıldığını söyledi sıcakta mı durdun yoruldun mu diye sordu hemen.İkisi de olmuştu. İğne yapıp uyuşturdu burnumu o da feci şekilde acıtan bir şeydi canım da tatlı değildir kendimi sıktım titremeye başladım hem yaşadığım korku hem de acıdan dolayı.Doktorum kanayan bütün yerleri bir aletle bildiğiniz yaktı o da çok acı vericiydi uyuşturmasına rağmen hissettim. Acıyı falan önemsemiyorum ama eve giremedim korkudan aşırı bir korku kaldı evin her yeri kan olmuştu cinayet işlenmiş gibi annemin ve yeğenlerimin ağlaması da cabası. Kendim de hala ağlayasım var aklımdan atamıyorum bir türlü. Burnum gıdıklansa kanıyor sanıyorum daha önce kullandığım solüsyonu bile kullanmayı bıraktım.Hatta doktor mikrop kapmasın diye krem verdi bu gittiğimde.Onu da kullanamıyorum dokununca kanayacak ve durmayacak sanıyorum. O yüzden sizi en iyi ben anlarım

Çok geçmiş olsun okurken korktum bende de ameliyat olalı 2 sene oldu bugğn azcık genzimden kan geldi buna benzer bir şey olmuş olabilir mi aradan 2 sene geçti ama çok korkuyorum evde panik halindeyim.

Benim de ameliyatımın 3. Haftasında şiddetli asla durmayan çok korkutucu kanamalar olmuştu. Bir sağ delik bi sol taraf bi genzimden aşağı kanıyordu. Sonrasında kendi kendine geçti 2 aydır iyi şükür

Merhaba aynı durumu ben de şuan yaşıyorum umarım mesajımı görüp geri dönersiniz 9 temmuzda ameliyat oldum 2. Defadır şiddetli kanamam oluyor atar damar çatlaması diyor doktor beklemediğimiz bir durum diyor tekrar operasyona alındım uyutuldum damarlarım yakıldı. Tampon var yarın çıkarmaya gideceğim. Yaşadığınız korkuları yaşıyorum ya yine kanarsa ya hep kanarsa diye 4 yıl geçmiş aradan ne durumdasınız acaba tekrar yaşadınız mı

Merhaba şuan nasılsınız inşallah iyisinizdir kanama genzinize boğazdan geliyor muydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…