Burun estetiği sonrası kemer (resimli)

Dolgu ile toparlanır. Onun dışında güzel olmuş. Ben sizinkinin üç katı ücret ödedim. Burnum neredeyse aynı, yine büyük ve eğri. Beterin beteri var. Üzülmeyin.

Tabii ben fotoğraflarda burun dolgu işlemlerini görüyorum, işinde ehil biri yaparsa kaba durmaz. Mesela ben ameliyat oldum, yine eskisi gibi kaba duruyor. Önemli olan doktorun becerikli olması bence. Estetik dolgu fark ermez. İyice soruşturun, yetenekli bir doktor bulup sorun bakalım.

Çok para vermişsiniz. Tabi insan bu paranın hakkını almak ister. Ama bence göze çirkin gelen bi yanı yok. Estetiksiz doğal bi burun izlenimi veriyor.

HANGI DOKTORA YAPTIRDINIZ

Bende de aynı dırum söz konusuydu bir türlü kemerimdeki şiilik gitmedi 6. Ayımda dokto re azından hatasını kabul edip hemen törpüleme yapayım dedi

Bende de bu durum vardı ama ben 2 -3 ay arasında farketmiştim. Benim ki cok daha belliydi sol tarafımdaydı. Ama burun sol yan duvarıda oturmamıs gibi kemikliydi. Nasıl anlatayım bilemedim :/ Dediğin gibi carpraz bakınca kötü duruyordu. Seninki ne ki! Benim ki cok fenaydı:/ neyse revizyon oldum. acıkcası burnunu cok begendim :) 3 -4 ay bir bekle cnm o zman cıkıyor hatalar tamamen.Bu arada masajı doktora sormadan yapma. Yapcaksan da asla burnuna üstten bastırma. Burun catın acılmasın.

Meraba benimde 5.ayim aynı sorun var 5bine yaptırmıştım aşırı büyük deil sizinki gibi ama benimki daha ortalarda yandan biraz belli çaprazdan belli oluyor insanlar bunumu takıyorsun diyor gayet güzel olmuş diyor ama sizi anlıyorum para verip o acıyı çekip istediğimiz gibi olmaması insanı üzüyor şuan sizinki ne durumda odemler inince daha düzgün bir sekil almıştır ayni doktor arkadaşımı da yaptı onunki tam istediği gibi oldu bende şansızlık mi vardı anliyamadim dikkatsizlik de olabilir sonuçta kavisli bir burun istiyordum küçücük bile olsa kemer insanı deli ediyor ikinci bı ameliyati kaldiramam sanırım bu haliyle de güzel ama tam istediğim gibi oldu diyemeyeceğim malesef ister istemez aynada orası direk dikkatimi çekiyor iyi yani estetik gibi deil de doğal duruyor

Cok cok guzel bir burnun var. Detaylara cok takilma altin oran olacak diye bir sey yok.

burnunuzda degisiklik oldu mu bende ayni durumu yasiyorum da merak ettim

Birebir aynı sorunu yaşıyorum bir ay oldu ameliyat olalı bantları çıkardığımdan beri belli aynı sizinki gibi hatta bi tk daha fazla benimki doktora kemik var diyorum yoo yok diyo hiç kabul etmedi ama masaj verdi baya bastırarak masaj yapıyorum bi taraftan da korkuyorum ya geçmezse, bi çözüm buldunz mu şuan durumunuz nasıl lütfen bir bilgilendirme yapın aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, hergün ağlıyorum psikolojim bozuldu

Bence biraz daha beklemeniz gerekiyor çünkü benim de öyleydi ve masajla 40 45 gün sonra geçti. Halen var hatta. Fark edilmiyor ama dokununca hissediyorum onun da geçmesini bekliyorum. Inşallah sizin de ödemdir

Bence biraz daha beklemeniz gerekiyor çünkü benim de öyleydi ve masajla 40 45 gün sonra geçti. Halen var hatta. Fark edilmiyor ama dokununca hissediyorum onun da geçmesini bekliyorum. Inşallah sizin de ödemdir
Yani küçüldü mü zamanla, ne kadar küçüldü acaba, umut oldunuz bana, nasıl masaj yapıyorsunuz peki benim tam sağ yan tarafta göz hizasında aşagıdan yukarıya bastararak madaj yapıyorum ve burnumun ortasına da aynı şeklide masaj yapıyorum doktor öyle söyledi ama inşallah işe yarar günde beş defa falan masaj yap dedi, tamamen geçer inşallah, size de çok geçmiş olsun

Ben bastırıyordum her saat başı 20 saniye. Şimdi gerçi bıraktım kendiliğinden geçsin artık. Siz doktor ne dediyse onu yapin. Bastırınca sizin de iniyor mu yoksa aşırı sert mi

Ben bastırıyordum her saat başı 20 saniye. Şimdi gerçi bıraktım kendiliğinden geçsin artık. Siz doktor ne dediyse onu yapin. Bastırınca sizin de iniyor mu yoksa aşırı sert mi

Bende bastırıyorum arada size bastırmanızı doktor mu söyledi, bazen uzun bastırınca hafif iniyor gibi hissediyorum ama sert yani kemik bence, benimki hiç kendiliğinden geçecek gibi değil bugün götüntülü konuştuk doktorla türkiyeye geldiğinde gel mutlaka ve devam et masaja dedi ama ya o zamana kadar daha kötüye gidersd, geçer diye de bi cümle kurmadı yani o kadar kötüyüm ki (

Masaj yapa yapa yumuşayabilir. Siz devam edin masaja. Benim de ilkte sertti kemik sanmıştım. Eğer sizin kemikse de üzülmeyin basit bir işlemle geçiyormuş diye duymuştum. Umarım gerek kalmaz da geçer sizin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…