Burun estetiği sonrası kemer (resimli)

Gokyuzurengi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
84
23
26
Öncelikle burnum 38 günlük ve bugun doktorun yanına gıttım kontrol için. Sorunu görüyorsunuzdur kemık eğriliği var ve orantısız bır biçimde törpüleme işlemi yapıldığı aşikar. Sol tarafımda burun sırtını ellediğimde dümdüz bir şekilde burun ucuna doğru ınıyor fakat sağ tarafıma elimi attığımda boyle bır çıkıntı ile aşağı iniyor. Nasıl orantısınız törpüleme yapıldı bilmiyorum kör olması gerekıyor doktorumun resmen. Yandan gerçekten guzel duruyor hıc bır sorun yok önden de kötü durmuyor ama çapraz açıdan baktıgınızda bır yerı şişik gıbı duruyor ama şişlik değil orası bildiğiniz kemik elime sert sert kemık gelıyor sol tarafla kıyasladıgımda ise resmen yamuk bır görüntü. Kontrolde doktorun ne dedıgını soyleyım sıze aynı bu şekilde anlattım baktı ve dedıgı şey “ milimetrik hesap yapamıyoruz cetvelle çizmiyoruz o kadar kalabılır sen mükemmelı arıyorsun elımden gelen buydu” o kadar sinirlendım ki bu sozlere kemerı alın dıye geldım kemer bıraktınız dedım elımden gelen bu dıyıp köşeye çekılıyorsunuz falan dedım ama adam aynı sözlerı tekrarlayıp durdu. Zaten ne yapabılırım ki bu durumda hiç bişey ! Bakın aranızda bazıları emınım ki burda ne burunlar var senınki iyi fena değil diyecek bende farkındayım beter olmadıgının ama arkadaşlar bız amelıyat oluyoruz bıçak altına yatıyoruz 8 bin verıyoruz ve sonucunu eksıksız gormek hakkımız. Burda bır hata var ve masaj yoluyla geçer mı bılmıyorum masaj yapabılırsın falan dedı bıyık altından ama kemık masaj yoluyla falan gecmeyecek dıye düşünüyorum bır yandan henuz 38 gun oldugu için acaba elımle baskı yapsam zorlasam masaj yapsam acaba içe çöker mi duzelır mı dıye düşünüyorum ben masaj yapacagım yıne ama hıç umudum yok. Karalar bağladım resmen revizyon degıl ama törpüleme işlemi düşünüyorum ona da taa kaç ay bekleyecegım çunku cok yenı bır burun boyle törpüleme yapamazlar. Anlayacagınız takıntı haline getirdim ayna gördüğüm yerde çıkıntıya bakıyorum.

Eklentiler

• C3EFCEE9-7F4B-4973-B752-1BF7FF91CB59.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 5.879
  • 26D87A51-3FD5-40CF-B686-BDBBC8C5C232.jpeg
    100,2 KB · Görüntüleme: 8.281
  • 990282CC-4771-469F-B576-92C1AD976C48.jpeg
    88,6 KB · Görüntüleme: 6.362
İnan ben aman aman bir sorun göremedim. Hala çok şiş olduğu bariz belli. Bence sakince bir kaç ay daha geçmesini ve ödemlerinin biraz daha inmesini sabırla bekle. Valla bu durumda asıl benim karalar bağlayıp gezmem gerekiyor çünkü benim kemer herkes tarafından görünüyor ama en rahat benim.

Burnunuz çok hoş olmuş üstelik çok yeni olmasina rağmen buru ucunuza bayıldım.top gibi bir görüntü yok tam istedigim gibi keske benimki de böyle olsaydı Bende açıkçası fotoğrafı incelememe rağmen çıkıntı tarzi bir kemik göremedim. Bence ufak tefek seyleri kafanıza takmayın ve burnunuzun kıymetini bilin :)

Ben cidden göremedim işaretleyip o yeri öyle paylaşabilir misiniz bir de merak ettim..

Bekleyecegım başka çarem yok gibi şuan sizin burnunuza da baktım bence sızınkı de aman aman belırgın değil çoğu ınsan fark etmıyor da bız takıyor kendı kendımızı yiyoruz ışte.. bakalım ..

Teşekkür ederım ama aynaya baktıgımda yada bır kaç açıdan cektıgımde bellı oluyor dıger taraf dümdüz inerken dıger taraf çıkıntılı iniyor rahatsız edıcı ama elden ne gelir.. bekleyecegım en kötü törpüleme yaptırırım artık ne yapayım ..

Eklentiler

• CF31CED7-AE82-4802-9C1A-553ABE26B8B3.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 6.053
Bakın bariz şişlik gibi duran yer kemik ..
Cnm slm çok iyiydi memnund un ne oldu böyle bana sis ve ödem gibi geliyor farkettim orayı sonradan kemik mi çıkar ki zaten inmesi gereken bi yer derler ya ödem dolaşır bi süre bekle bakalım bu arada törpü vs hepsi revizyona girer her halükarda açılıyor burun bi sekilde

Başlarda burnuma dokunmuyordum cunku bır ay gectıkten sonra dokunayım dedım boyle elıme çıkıntı gelınce fıttırdım yanı... ay bilmiyorum ya şiş mi kemık mı masaj falan yapıcam artık o bölgeye umarım gecer gecmezse de bakılır bı çaresıne yoksa psikopat olucam düşüne düşüne baka baka...

Bak masajla daha kötü olmasında dr una iyice sor zarar verdin der ihale sana kalır ,bence şiş kemik buyurmu öyle düzdü orasi biliyorum

Bakın bariz şişlik gibi duran yer kemik ..
Anladım canım geçmiş olsun. 4 fotoğraf tan 2ikisinde farkedebildim. Yandan belli olmuyo çok dediğin gibi. Doktoruna danış inşallah ödemdir de uğraşmazsin veya Bazen sekli değişip sonra düzeliyor diye okudum forumda çoğu kişi yazmış

Pardon ya kafam karıştı doktora göstermişsim zaten... Ben düzelir diye düşünüyorum insanlar evrim geçiriyor ilk ay ile 7.ay çok farkediyor misal

Yok, benim kemeri arkadaşlarım da fark ediyor. Hafif kemerin duruyor diyorlar ama aynı kişiler her hafta bu hafta biraz daha düzleşmiş diye de yorum yapıyor. Demek ki yavaş yavaş da olsa değişiklikler oluyor ve olmaya da devam edecek. Sadece inşallah değişiklikler hep olumlu olur. :)

Merhabalar, bi arkadaşımda da bu sorun mevcut. Doktor kemiklerde toplanma olmuş demiş. Oldukça sık görülen bi durum. Biraz vakit ilerleyince lokelle düzeltecekmiş doktor.

Her şey gönlünüzce olur umarım :)

Yavrucum odemler ındı ılk hali baya şişti zaten sen orda gordun onu dıyorsun ama o hali baya şişti yanı
Hii öyleyse tabii inince kusurlar çıktı diyorsun ya inş böyle bisey değildir ve düzelir hadi iyiyi çağır tamammi seninde çok yolun var daha ne oldu yeni sayılır

Merhaba bnde de aynı sorun var bnde olalı 6 ay oldu ama bsy dıcem o kemık sıslık gecmıo anca doktorlar oyalıo ınsanları cok bekledm hergn 5 ay boyunca masaj yaptm dengen bolsuldu ama gene gecmedi cok pahalıya yaptrmıssn ya bn 3 mılyr verdımde doktorun burnundan getrrm kemık cıktı dıe. Kadın ılallah ettı 1 yıl gcsn düzeltcm dedş km bdha o rıske gırer bılemem genel olrk burnun seklı gğzel olms bnce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…