Burun estetiği sonrası kemer (resimli)

OKURKEN SANKİ KENDİ YAŞADIĞIM ŞEYİ OKUDUM :KK43: arkadaşlar ameliyat olalım bir ay oldu sol tarafta hiçbişey yok sol tarafta bariz kemik var çok kötü duuryor bu geçermi doktorum asla ilgilenmiyo ödemdir diyo ama ödem değil kemik bildiğiniz burnum asimetik çok mutsuzum varmı böyle bişey yaşayan :KK43:

Geçene çok fazla rastlamadım moralinizi bozmak istemem ama :KK43: fotoğrafınız var mı genelde bir aylıkken çok belli olmaz çünkü ödemden

bu sorundan bende de vardı bu konuya mesaj yazdım mı hatırlamıyorum ama bu kızı hatırladım. Ameliyat olalı 4.5 ay oldu ama buna benzer kemik gibi şey geçmedi. Kemik kadar sertse geçmiyor galiba yada 1 2 sene de geçiyor sanırım emin değilim ama bir süre sonra oraya bakmayı bırakıyorsunuz. Zaten konuyu açan kızda çok güzel ufacık sorunu dert etmiyordur şuan eminim.

Geçmiş olsun allah bu doktorları bildiği gibi yapsın, dolgu bir de burnu biraz büyüten bişey hem de dediğiniz gibi geçici çözüm, kime ameliyat olmuşsunuz? Allah başla dert vermesin ama insan takıyor üç aydır her gün kafamda sürekli o zor bir psikoloji. Benimki de altı ay bir yıl sonra kapalı girip törpüleyebiriz demişti ama neden ben tekrar tekrar bunlarla uğraşıyorum ya düzgünce yapaydın olmamıydı ah ahh
İnan çok mutsuzum.Baktıkça canım sıkılıyor. Dolgu yapıp olayı kapatacak.Sonra nolcak peki. Mayısta gidicem yanına neler dicek bakalım.Antalyada yaşıyorum ben burda bi doktora oldum ama çok pişmanım 😌

OKURKEN SANKİ KENDİ YAŞADIĞIM ŞEYİ OKUDUM :KK43: arkadaşlar ameliyat olalım bir ay oldu sol tarafta hiçbişey yok sol tarafta bariz kemik var çok kötü duuryor bu geçermi doktorum asla ilgilenmiyo ödemdir diyo ama ödem değil kemik bildiğiniz burnum asimetik çok mutsuzum varmı böyle bişey yaşayan :KK43:
Merhaba acaba burnunuzdaki asimetri düzeldi mi bende aynı şeyi yaşıyorum

Ben de 7 hafta once ameliyat oldum. Burnumun sag tarafinda bi sislik var gibi gittikce daha da belirginlesiyor. Doktor odem dedi ama bilmiyorum insallah gecer

Eklentiler

• B1FBEFFA-3B2C-4C8D-8200-A45AD80DCFC4.jpeg
    B1FBEFFA-3B2C-4C8D-8200-A45AD80DCFC4.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 322
Bana doktorum daha ilk gün bazı burun ameliyatları sonrası kemik oluşabileceğini söylemişti. Ancak şunu da söyleyeyim, burun üstünüzdeki ve yanlardaki ödemler gerçekten oldukça sert oluyor, ben de kemik sanmıştım ama değil. Hatta üstüne bastırdığınızda acımasından anlayabilirsiniz. Ayrıca burnunuz çok iyi olmuş lütfen dokundurtmayın🙏🏻

Ben de 7 hafta once ameliyat oldum. Burnumun sag tarafinda bi sislik var gibi gittikce daha da belirginlesiyor. Doktor odem dedi ama bilmiyorum insallah gecer
Benim de 2 hafta oldu yan tarafında çok sert bir şişlik var, gözüme yakın...Geçer diye düşünüyorum :))

Öncelikle burnum 38 günlük ve bugun doktorun yanına gıttım kontrol için. Sorunu görüyorsunuzdur kemık eğriliği var ve orantısız bır biçimde törpüleme işlemi yapıldığı aşikar. Sol tarafımda burun sırtını ellediğimde dümdüz bir şekilde burun ucuna doğru ınıyor fakat sağ tarafıma elimi attığımda boyle bır çıkıntı ile aşağı iniyor. Nasıl orantısınız törpüleme yapıldı bilmiyorum kör olması gerekıyor doktorumun resmen. Yandan gerçekten guzel duruyor hıc bır sorun yok önden de kötü durmuyor ama çapraz açıdan baktıgınızda bır yerı şişik gıbı duruyor ama şişlik değil orası bildiğiniz kemik elime sert sert kemık gelıyor sol tarafla kıyasladıgımda ise resmen yamuk bır görüntü. Kontrolde doktorun ne dedıgını soyleyım sıze aynı bu şekilde anlattım baktı ve dedıgı şey “ milimetrik hesap yapamıyoruz cetvelle çizmiyoruz o kadar kalabılır sen mükemmelı arıyorsun elımden gelen buydu” o kadar sinirlendım ki bu sozlere kemerı alın dıye geldım kemer bıraktınız dedım elımden gelen bu dıyıp köşeye çekılıyorsunuz falan dedım ama adam aynı sözlerı tekrarlayıp durdu. Zaten ne yapabılırım ki bu durumda hiç bişey ! Bakın aranızda bazıları emınım ki burda ne burunlar var senınki iyi fena değil diyecek bende farkındayım beter olmadıgının ama arkadaşlar bız amelıyat oluyoruz bıçak altına yatıyoruz 8 bin verıyoruz ve sonucunu eksıksız gormek hakkımız. Burda bır hata var ve masaj yoluyla geçer mı bılmıyorum masaj yapabılırsın falan dedı bıyık altından ama kemık masaj yoluyla falan gecmeyecek dıye düşünüyorum bır yandan henuz 38 gun oldugu için acaba elımle baskı yapsam zorlasam masaj yapsam acaba içe çöker mi duzelır mı dıye düşünüyorum ben masaj yapacagım yıne ama hıç umudum yok. Karalar bağladım resmen revizyon degıl ama törpüleme işlemi düşünüyorum ona da taa kaç ay bekleyecegım çunku cok yenı bır burun boyle törpüleme yapamazlar. Anlayacagınız takıntı haline getirdim ayna gördüğüm yerde çıkıntıya bakıyorum.
Burnunuzun son hali nasil oldu acaba, benim de boyle 2 ay oldu ameliyat olali

Bana doktorum daha ilk gün bazı burun ameliyatları sonrası kemik oluşabileceğini söylemişti. Ancak şunu da söyleyeyim, burun üstünüzdeki ve yanlardaki ödemler gerçekten oldukça sert oluyor, ben de kemik sanmıştım ama değil. Hatta üstüne bastırdığınızda acımasından anlayabilirsiniz. Ayrıca burnunuz çok iyi olmuş lütfen dokundurtmayın🙏🏻
Sizin gecti mi sisliginiz, varsa fotosunu ozelden atar misiniz sis ve gecmis halini

Merhabalar benim de 3.5 ayım doldu fakat aynı bahsettiğiniz yerde gayet elime gelen ve çaprazdan şiş dıran bir sertlik var. Malesef hiç geçme hareketi de yok

Bence gayet iyi olmuş son resimdeki açıdan gözüküyor bir süre daha bekleyin.

Başlarda burnuma dokunmuyordum cunku bır ay gectıkten sonra dokunayım dedım boyle elıme çıkıntı gelınce fıttırdım yanı... ay bilmiyorum ya şiş mi kemık mı masaj falan yapıcam artık o bölgeye umarım gecer gecmezse de bakılır bı çaresıne yoksa psikopat olucam düşüne düşüne baka baka...
Merhaba sizin o çıkıntı geçti mi acaba

Merhabalar benim de 3.5 ayım doldu fakat aynı bahsettiğiniz yerde gayet elime gelen ve çaprazdan şiş dıran bir sertlik var. Malesef hiç geçme hareketi de yok
Merhaba, burnunuz nasıl görüntüden ve sağlık açısından mutlulumusunuz. Doktoru tavsiye edermisiniz

X