Burun Estetiği Öncesi Bir Daha Düşünün

Doktorunuz kim nerede ameliyat oldunyz

Revizyon oldun mu tanıdığım doktor var çok iyi revizyonlar da yapar parası da uygun bnce

Merhaba. Ben de doğal burun istemiştim.Şu an 4.5 ay oldu benim de. Sizin nasıl duruyor acaba .Kaç ay oldu ve şu anki halinden memnun musunuz. Görsel atmanız mümkün mü?

ilk ameliyatınızı kime olmuştunuz? revizyon için karar verebildiniz mi? Kime oldunuz veya olacaksınız.

Doktoru hic duymamıştım, sayfasina simdi goz attim. Aman Tanrim, kapisinin onunden gecmem. Dusunmeyin bence

Doktoru hic duymamıştım, sayfasina simdi goz attim. Aman Tanrim, kapisinin onunden gecmem. Dusunmeyin bence
Yorumunuza çok güldüm haklısınız. Ama şunu da es geçmemek gerek instagramda iyi fotolar koyan doktorların bir çoğunda shop var ve ödemsiz hallerini koyuyorlar. Bu adam prof olmayan doğal kötü ışıkta fotolar çekmiş ve hemen ameliyat sonrası. Bir hastasını görmüştüm yorumlarında 2 yıl olmuştu ameliyat olalı çok iyi duruyordu burnu. O yüzden kararsız kalmıştım ben de acaba bu diğer doktorlar fotoğraf hileleriyle bizi mi kandırıyorlar diye. Çünkü bu sektörde olan tanıdıklarımla da konuştuğum zaman söyledikleri hep genelde hocaların öğrencilerine yaptırdığı ve sadece isme para verdiğimizi o yüzden devlet hastanesinde bile iyi olabilirsin şeklindeydi.

Asil devlette asistan girebilir, kimin girdigi belirsizdir. Tecrube edinen doktor, kendi yerini aciyor. Filtre olayi dogru, filtreyi ayirt edecek kapasitedeyiz zaten :) ben bu doktorun burunlari begenirsem, kendi doktoruma haksizlik etmis olurum. Kendi doktoru mu begenmiyorum bu arada

kime olmuştunuz? revizyon mu olacaksınız siz de. Ben de ilk ameliyat olacağım erhan çoşkunu düşünüyordum ama fiyatları 150bin bandına çıkmış sanırım onun da.

Ameliyathane fotolarınızı gösterdiyse ameliyat bittikten sonra burnun asıl hali odur 4 ay erken 1 yılı bekle derim ucu düşer.Bu arada bem 3. Ameliyatımı oldum 9 unda birinci ayım dolacak doktorum gibisi bence yok

Merhaba ben burun ameliyatı olalı 3 aya yaklaştı burnum aşırı sert konuşurken falan çok rahatsız oluyorum içi çok kuru sizde de aynı durum var mı ? Çok korkuyorum

sürekli instagramda google da orada burada reklam yapan doktorlara asla ama asla olmayın. dogru doktorun reklama ihtiyacı olmaz namı yürür çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…