Burun estetiği olmak istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Sizin yanınızdayım.
Dünya tozpembe doktorlar harika biz de polyanna yiz gibi yorumlar , ameliyat olduktan sonra fikri değişecektir eminim, insanın psikolojisi bozuluyor hayatını etkiliyor yani empati yapmak bu kadar zor olmamalı . Hele unlenmis sosyetik doktorlar egodan ameliyat yapamıyorlar keza hastayı ciddiye almıyorlar statuye göre davranıyorlar bunlar bilinen gerçekler

Ben size şunu söyleyeyim bence bu üyeye cevap yazmayın .yorumlarinda hastayi suçlayıp doktoru savunan tarzi zaten herkese ayni şeyleri düşündürüyor.

Fikrim neden değişecekmiş? Açıkça kötü temennide bulunuyorsunuz..Allah herkesin kalbine göre versin,veriyor da!..
Son kere yazıyım komik misiniz ? Bir sorunum yok çok şükür burnumda asıl temennide bulunan sizsiniz, ameliyat olmadan yorum yapmayın bir daha kimseye ders olsun size bu, ameliyat sonrası her şey göze batıyor burunda ve insanın sabrını zorlayan sürece giriliyor bunu kastettim de siz ne anlarsınız Allah akıl fikir versin

İstediğim forumda istediğim yorumu yaparım,sana soracak değilim.Önce sen insan hak ve hürriyetleri dersi al,tabi anlayabilirsen,sonra millete akıl ver,varsa..

Çok üzüldüm canım Allah yardımcın olsun. Üzülme kendini yıptiratma, herşeyin bir cözümü vardır elbet. Önemli olan sağlık. Allaha havale et. Allah yanına bırakmaz o gibilerinin. İnşallah hakkında hayırlısı olur.

Doktor maddi olarak elimden geleni yaparım dediyse bence dava açmadan amacınıza ulaşmış gibi görünüyorsunuz. Neden o zaman doktorun revizyon için maddi tazminat talebini kabul etmediniz yada kendisine tekrar yaptırmadınız acaba? Ayrıca burnunuzdan memnun değilseniz fotoğraflarını paylaşıp doktorunuzun kim olduğunu yazabilirsiniz, burda hukuka aykırı bir durum da yok.
Siz burnunuzun fotoğrafını ısrarla paylaşmadığınız için bariz kusur var mı yok mu adli tıp ve üniversite hastanesinin doktorları haklı mı değil mi bunu bilemiyoruz. Paylaşırsanız ancak inanıp yorum yapabiliriz. Aksi halde hukuki bir konuda afaki konuşup insanları yanıltıp yanıltmadığınızı bilemiyoruz.

Burnunuzun fotoğraflarını paylaşın, biz de görelim bariz kusur var mı ve size hak verelim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…