Burun estetiği olmak istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Reklamlar muhtemelen :işsiz:
Profilinde doktor olduğu yazıyordu başka bir konuda da sürekli hastayi suçlayıcı tarzda konuşmuş bende soyledim doktor oldugunuz için mi bu kadar savunuyordunuz diye cevap yazmadi.sonrada profilinin görüntülenmesine sınır getirdi.site yöneticileri reklam mi degil mi diye bir baksinlar lütfen...

Ben doktordan daha muayene için randevu alamıyorum, 6 ay sonraya muayene randevusu diyor,muayene sonrası da en erken 1 yıl sonraya ameliyat randevusu veriyormuş.Hastalarının %80 den fazlası yurtdışından gelen yabancı hastalar,burdaki reklama hiç ihtiyacı yok gibi görünüyor.Başka hangi doktoru savunmuşum çıkar forumu ortaya görelim bakalım.Beyin bedava...

Ben doktordan daha muayene için randevu alamıyorum, 6 ay sonraya muayene randevusu diyor,muayene sonrası da en erken 1 yıl sonraya ameliyat randevusu veriyormuş.Hastalarının %80 den fazlası yurtdışından gelen yabancı hastalar,burdaki reklama hiç ihtiyacı yok gibi görünüyor.Başka hangi doktoru savunmuşum çıkar forumu ortaya görelim bakalım.Beyin bedava...
Reklam ihtiyacı yok derken reklam yapmak :oha::KK48:

Profilinde doktor olduğu yazıyordu başka bir konuda da sürekli hastayi suçlayıcı tarzda konuşmuş bende soyledim doktor oldugunuz için mi bu kadar savunuyordunuz diye cevap yazmadi.sonrada profilinin görüntülenmesine sınır getirdi.site yöneticileri reklam mi degil mi diye bir baksinlar lütfen...
Garip yani ameliyat bile olmamış neyin savunması bu cidden , Hani ameliyat olup mükemmel sonuç alsa , süreçte de ilgi alaka görmüş olsa doktora vicdanen yükümlü hissedip savunmuştur diye düşündüm o da değilmiş :işsiz: :ukala:

İspatlayın o zaman,forumu boş laflarla meşgul etmeyin.
Bildirdim inceleyip bakarlar görürüz Biz de :KK8: hayır reklam değilse de gulucem yani yaptığınız şeyin elle tutulur yanı yok çünkü buraya moral bulmak cevap aramak için yaziyor herkes sizin yaptığınız ayrı bişey açıklanamaz :confused:

Bildirdim inceleyip bakarlar görürüz Biz de :KK8: hayır reklam değilse de gulucem yani yaptığınız şeyin elle tutulur yanı yok çünkü buraya moral bulmak cevap aramak için yaziyor herkes sizin yaptığınız ayrı bişey açıklanamaz :confused:
Herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil,farklı düşüncelere saygılı olmayı öğrenmelisiniz.Zaten ülkemizin en büyük sorunu bu.Forumlar toplu halde şakşak yapma yeri ya da toplu halde tukaka etme yeri değil.Herkesin fikirlerini özgürce ifade edebileceği bir ortam yoksa zaten forumlarda yazmanın gereği de yok..

Herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil,farklı düşüncelere saygılı olmayı öğrenmelisiniz.Zaten ülkemizin en büyük sorunu bu.Forumlar toplu halde şakşak yapma yeri ya da toplu halde tukaka etme yeri değil.Herkesin fikirlerini özgürce ifade edebileceği bir ortam yoksa zaten forumlarda yazmanın gereği de yok..
Forumlar reklam yapma doktor savunma yeri de değil . Empati duygusundan yoksun bir şekilde yorum yapıyorsanız taraflica, müdahalemi de ederim .

Garip yani ameliyat bile olmamış neyin savunması bu cidden , Hani ameliyat olup mükemmel sonuç alsa , süreçte de ilgi alaka görmüş olsa doktora vicdanen yükümlü hissedip savunmuştur diye düşündüm o da değilmiş :işsiz: :ukala:
Muayene ya da ameliyat olmuş olup olmamamla ne alakası var? Kendisi yaşadıklarını yazmış,ben de yazdıklarına istinaden fikirlerimi belirttim.Daha ortada fotoğraflar yok.Haklıdır haksızdır zaten kesin hükümü ancak adli tıp bilirkişi heyeti verebilir.Dayanaksız subjektif yorum yapan sizsiniz.Sizin de kendisiyle olumsuz bir deneyiminiz varsa paylaşın bilelim ki,benim gibi ameliyat olmayı düşünenlere ışık tutsun.Gereksiz kavganızın size de forumu takip edenlere de bir faydası yok malesef.

Muayene ya da ameliyat olmuş olup olmamamla ne alakası var? Kendisi yaşadıklarını yazmış,ben de yazdıklarına istinaden fikirlerimi belirttim.Daha ortada fotoğraflar yok.Haklıdır haksızdır zaten kesin hükümü ancak adli tıp bilirkişi heyeti verebilir.Dayanaksız subjektif yorum yapan sizsiniz.Sizin de kendisiyle olumsuz bir deneyiminiz varsa paylaşın bilelim ki,benim gibi ameliyat olmayı düşünenlere ışık tutsun.Gereksiz kavganızın size de forumu takip edenlere de bir faydası yok malesef.
Doktor aleyhine rapor verilmiyor bu yonden haklı haksız olduğunu anlamak imkansız genelde . Zaten doktor da bu yüzden rahatça sallamış dava aç diye

Şimdi de adli tıp hekimlerine iftira atıyorsunuz.Bu konular o kadar basit değil.
Gerçek dünyaya dönünce, forumu biraz okumanızı tavsiye ederim. o zaman nasıl basit olduğunu ,mahvedilmis burunlara komplikasyon diye raporır verildiğini dolayısıyla doktora dava acilamadigini sonuc alinamadigini ve doktorların birbirini kolladigini görürsünüz

:duduk:Biraz baktım da benim dışımda kişilerle de bu tutumunuz yüzünden konuşmalarıniz olmuş herkes şüphe etmiş sorunu kendinizde arayın

Gerçek dünyaya dönünce, forumu biraz okumanızı tavsiye ederim. o zaman nasıl basit olduğunu ,mahvedilmis burunlara komplikasyon diye raporır verildiğini dolayısıyla doktora dava acilamadigini sonuc alinamadigini ve doktorların birbirini kolladigini görürsünüz
Komplikasyon olayının doktorların birbirini kollamasıyla alakası yok.Sonuçta estetik amaçlı bir cerrahi işleme girişerek o riski baştan kabul ederek zaten alıyoruz.Hekim ne kadar tecrübeli,yetenekli ve çok sayıda hasta ameliyat etmişse matematik olarak komplikasyon riski azalıyor ama sıfırlanamıyor.Biz de hasta olarak kötü sonuçlarla karşılaşma olasılığımızı minimalize etmek için hekim araştırması yapıyoruz.Benim Emre beye muayene olmak istememin nedeni de spesifik olarak sadece burun operasyonu yapıyor olması ve uzun yıllardır çokça hasta tecrübesi olması.4 doktorla görüştüm ve Emre bey dışında görüşmeyi düşündüğüm iki doktor daha var.Yakup Avşar ve Barış Çakır.İnce eleyip sık dokuyup kararımı vereceğim.Gerisi artık kısmet olayı.

Bunun en canli örneklerinden biri benim.çok kötü yapılmış bir burna doktor hatasi yok komplikasyon yazdilar bu yuzden dava açamadık.savcılık karari olmasina ragmen adli tip üniversite hastanesine gönderdi ve oradaki doktor ben doktoru tanıyorum mesai arkadaşım tarafsiz olamam doktor doktoru korur dedi rapor bile yazmadı.herkes diyor bunu avukatlarda söylüyor doktorlar birbirini koruyor o yüzden adli tip raporlarindan komplikasyon yazıldığını görüyoruz.toplumda herkes doktorlarin taraf tuttuğunu biliyor hakim de savcida avukatta.benim cocuklugumda bile konuşuluyordu ben ozmnlar ne denildigini anlayamıyordum tabi kendi basima geldi artık ne demek olduğunu biliyorum. adli tip raporunun magdur ettiği en canli orneklerden biriyim ben.üniversitedeki doktor hemen gitmiş ameliyat olduğum doktora anlatmış aylardır hiç birşey söylemeyen doktor o gün bana mesaj yazdi maddi yönden de elimden geleni yaparim dedi sonra telefon de konuşurken de mahkemeye gidip birbimizi rezil etmeyelim dedi sonra bütün soylediklerini inkar etti bende hepsi ispatli duruyor..üniversitedeki doktor da bana dedi ki mahkemeye gidip sürünürsün bildigin boyle diyerek beni davadan vazgeçirmeye çalıştı.bir kez daha bu yorum ile hakkımı helal etmedigimi belirtmek istiyorum.

X