Burun estetiği olmak istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Benim maalesef 3. Olucam Süleyman bey kapalı yapiyomus istesem de tercih edemicem.sizin adınıza her şeyin yolunda gitmesine sevindim aksi durumda başıma gelenler insani nekr yıpratıyor yaşatalım öğrendim

Dava açtınız mi?

Benim maalesef 3. Olucam Süleyman bey kapalı yapiyomus istesem de tercih edemicem.sizin adınıza her şeyin yolunda gitmesine sevindim aksi durumda başıma gelenler insani nekr yıpratıyor yaşatalım öğrendim
Cok tesekkur ederim siz açık mi istiyorsunuz?? Benim acik ua da kapali fikrim yoktu fakat bzi arkadaslaeimda dikis izi kalmasi ve burun deliklerinde sonradan şişlik olmasi yuzunden açık istemedim hiç ama herkes ayni sekilde yaşamaz tabi

Çok geçmiş olsun.insallah davayi kazanırsınız.bende başka doktorun yaptığı hatali ameliyatindan yüzünden çok mutsuzluk yaşadım o yüzden sizi çok iyi anlıyorum. Dava süreciyle ilgili bizi de bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Çok tesekkur ederim.gulumsemyi unuttuğum 13 ay..dilerim iyi bı doktorla son bulur.

Fotoğraf tasarım için çekiliyor,sizin olay rekonstrüksiyona girdiği için operasyonu öncesi fotoğraf çekmeye gerek görmemiş olabilir.Yanlış anlamayın,olaya birebir şahit değilim,ihmali vardır yoktur yorum yapamam,sadece fotoğraf konusuna takılıp tekrar tekrar bunu düşünerek kendinizi yıpratmayın diye düşüncemi paylaşmak istedim.

Sizi anliyorum ama burun kaymısti burun ucuyla beraber.minor revizyonluk değildi kesinlikle fotoğraf çekip üstüne çalışılması gerekilen bı burundu.ben dediğim gibi amleyt öncesi son görüşmede ogrendim minör revizyon olduğunu.esit olan burun deliklerim bile bozacak bı duzeltmeyi aklım mantığım almiyo.kesinlkle umursadan oldubittiye getirdiğini düşünüyorum.olmaz yapamam desydi ya da revizyonluk ver 34 bin deseydi ama insan içine cikamaz hale getirmesydi.burun belki düzelir belki dyrm başıma gelenlerden sonra üstüne bide göz etrafımda kalıcı morluga sebep oldu.bunca şeyden sonra hakart iyi niyet arayamiyorum kusurabakmayin

Fotoğraf hasta için çekiliyor,tasarım yapıp ameliyat sonrası az biraz fikir versin diye.dijital tasarım yapmayı kabul etmeyen doktorlar da var,yani bana bırak diyenler.Fotoğraf çekmemesinin sizin operasyon sonucuna olumsuz bir katkısı olmayacağını düşünüyorum,çünkü iki boyutlu fotoğraf yerine kendisi operasyon sırasında 3 boyutlu olarak herşeyi görüyor zaten.

Görüp bu hale getirmis yani için rahatladı suan teşekkür ederim.

Ameliyat tasarımı yapmak için de çekiliyor yani önceki hâli gibi düşünün . Benim doktorum simülasyon tasarım falan yapmıyor ama burnumu farklı açılardan çekti ki kendisi nasıl yapacağını tasarlasin, yöntemi şekli neler yapılacağı vs

Yani cerrahın insiyatifine kalmış,ikinci operasyonda gerek görmemiş de olabilir.Foto çekti diye illa güzel olacak ya da kötü olacak diye bişey yok.

Yani cerrahın insiyatifine kalmış,ikinci operasyonda gerek görmemiş de olabilir.Foto çekti diye illa güzel olacak ya da kötü olacak diye bişey yok.
Neden savunma yapıyorsunuz anlamadım yani fotoğraf çekmek zor bir şey değil , çekmedi diye kötü oldu veya olmadı bilmiyoruz ancak çekmeli ve ameliyat planlamasi yapmalıydı . Kötü bir tecrübe yaşanmış bir çok sebebi var , aklamaya çalışmayın durumu veya doktoru

Kesinlikle katiliyorum size nedense hep bir savunma durumunda.

bende bu ara olmayı düşünüyorum. Ayaz ASLAN 1. tercihim. Benim bir arkadaşımın burnunu çok güzel yaptı.2.seçenek Hakan ŞİRİNOĞLU. Ben sanırım Ayaz ASLAN'a olucam. O doktora çok güveniyorum.Şimdiye kadar hangi doktoruma güvendiysem hislerimde hiç yanılmadım.

Eee o zaman kendisi muayene sırasında söyleseymiş fotoğraf çekin diye? Sonuçtan memnun kalsaydı,vay benim fotomu çekmedi demicekti.Savunma falan yok akıl var mantık var,söylediği sözler doğruysa zaten savunulacak bir tarafı yok.

Basbayaa savunuyorsuniz utanmasan hastanın suçu diyeceksin yani !!

Kesinlikle katiliyorum size nedense hep bir savunma durumunda.
Reklamlar muhtemelen

Ameliyatı nasıl yapacağını da anlatsaydı doktora tüh nasıl atladık bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…