bursalılar toplanın toplanın buluşuyoruz:)

kızlar tabiki geliyorum ben çay getiririm şimdilik ne yapacağıma karar veremedim ama tuzlu birşey yaparım olurmu canlarım bu buluşmayada gelmemezlik etmeyin :eek:klava: :mymeka: haaa

kızlar tabiki geliyorum ben çay getiririm şimdilik ne yapacağıma karar veremedim ama tuzlu birşey yaparım olurmu canlarım bu buluşmayada gelmemezlik etmeyin :eek:klava: :mymeka: haaa

papulicim ozman çayı sen yap çunku rapunzel arkadaşımızın minik bebişi varya .. anlaştık çay senden vereliniortak

arkadaşlar bide herkes kendine göre çatalla tabak alsın kişi ve çocuk sayısına göre yani :))

kızlar benim küçük cimcimem biraz rahatsız,pazartesi doktora götürcem.
randevumuz 11,30 da inş işimiz fazla uzun sürmezde sizlerle tanışma fırsatım olur.
çünkü KBB götürcem röntgen falan çekilcek olursa işimiz uzun sürebilir.
fazla kalamasam bile yanınıza uğramak sizleri görmek istiyorum.

randevumuz 11,30 da inş işimiz fazla uzun sürmezde sizlerle tanışma fırsatım olur.

geçmiş olsun tatlım.. işin bitince gel sende bi orda oluruz zati a.s
beşten nce dağılcağımızı sanmıorum hatta ben 8 e kadar ordayım hava kararana kadar :roflol:

gelmeyenler ve gelemeynler sanırım bu buluşmada size çok hava atıcazz :dilcikar:
:roflol:

ayçacım ben cancuya ulaşamıyorum girmiyor nete ne zamandır pikniği nerde yapacaksınbız hayatım yarın ben direk oraya gelecem de

geçmiş olsun canım imkanı olan bütün arkadaşları bekliyoruz

kızlar ben geldiiim.rabunzelcim doğru tahmin canım sınavlardan dolayı 3 gündür doğru düzgün giremedim.çok şükü bugün atlattım sınavları.inşallah sonuçta iyi olur.ya kızlar ben bişeyler yapamıcam.çünkü yarın öğleye kadar uyurum heralde:) çok yoruldum.onun için hazır alcam.ne alıyım kızlar ne istersiniz.özel istediğiniz bişey varsa onu alıyım...

kızlar ben geldiiim.rabunzelcim doğru tahmin canım sınavlardan dolayı 3 gündür doğru düzgün giremedim.çok şükü bugün atlattım sınavları.inşallah sonuçta iyi olur.ya kızlar ben bişeyler yapamıcam.çünkü yarın öğleye kadar uyurum heralde:) çok yoruldum.onun için hazır alcam.ne alıyım kızlar ne istersiniz.özel istediğiniz bişey varsa onu alıyım...

tatlım yaa gönlunden ne koparsa onu al :teselli:

kıslar istanbuldaydım bugün geldim daha yeni şimdi okudum saat 13.00de lunapark kapısındayız ölemi nası tanıces aceba birbirimizi :))kırmızı karanfil neyinmi taksak :)) ben bişiler yapmaya çalışıcam ama azcık dinleneyim kısçeler feci yorgunumm :KK43:(

gulum kırmızı karanfil olcek bende :roflol:
şakka len beni hemen bilirsin zati çizelgedeki resmime ii bak oğlumla beni tanırsın hemen ..
saat 13 de lunaparkın önunde öpuldun bacımmm

gulum kırmızı karanfil olcek bende :roflol:
şakka len beni hemen bilirsin zati çizelgedeki resmime ii bak oğlumla beni tanırsın hemen ..
saat 13 de lunaparkın önunde öpuldun bacımmm

tememmm anlaşıldı ozamannn arzucumaaa özelden yazayım şimdü telimide oda gelecekmiş bulamassa haberleşiris kuzumm hihoyyyt

X