Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Bahçeciyi eledim canım orayla ilgili çok olumsuz yorum okudum acıbadem ile görüşmeyi düşünüyoruz zaten ama sorun erkek kaynaklı olunca her merkeze güvenemiyorum artık
Yerinizde olsam ben İstanbuldaki merkezleri düşünürdüm aslında. Onlar erkek sorunlarında daha ön plandalar buradakiler orayla kapışamaz ,aynı ayarda olduklarını düşünmüyorum.

kesinlikle tüp bebek yaptirannherkesin öncesinde rahim film çekilmesi sartİnşallah canım hepimiz güzel haberlerle paylaşımlarda bulunuruz.Acibadem oneririm

Bahçeciyi eledim canım orayla ilgili çok olumsuz yorum okudum acıbadem ile görüşmeyi düşünüyoruz zaten ama sorun erkek kaynaklı olunca her merkeze güvenemiyorum artık
Bir arkadasta yazmış canım,İstanbul'daki tüp bebek merkezleri erkek kaynaklı problemleri çözmede daha iyi...İstanbul tüp bebek merkezini duydum bende araştır istersen...

Yerinizde olsam ben İstanbuldaki merkezleri düşünürdüm aslında. Onlar erkek sorunlarında daha ön plandalar buradakiler orayla kapışamaz ,aynı ayarda olduklarını düşünmüyorum.
Doğru söylüyorsun canım İstanbul daha iyi. Ama eşim ısrarla jimeri araştır diyor. Onun ısrarıyla yine kayseride onun istediği merkezle başladık ikiside negatif oldu. Üstelik doktorumuz tarafından insan yerine koyulmadık. Şimdi yine ısrarla burayı araştır diyor ne yapacağımı şaşırmış duruumdayım

kesinlikle tüp bebek yaptirannherkesin öncesinde rahim film çekilmesi sartİnşallah canım hepimiz güzel haberlerle paylaşımlarda bulunuruz.Acibadem oneririm
Rahim kaynaklı tutunamama düşünülmediği için gerek duyulmadı sanırım çekilmeye ama ben çektireceğim artık.
Bir arkadasta yazmış canım,İstanbul'daki tüp bebek merkezleri erkek kaynaklı problemleri çözmede daha iyi...İstanbul tüp bebek merkezini duydum bende araştır istersen...
İstanbul'da başlayacak Biriyle konuşuyorum o memnun kalırsa düşünebilirim onun başladığı yeri. Erkek kaynaklı infertilitede embriyolog ve laboratuvarı iyi olan Bi yermiş onu takipteyim zaten

Yinede jimeri tercih eden yok ki çoğu acıbadem e gdio. Bahçeci yeni Bnde soranüs ama şansım vardı tuttu die düşünüyorum çünkü Bnm doktor da konuşan anlatan deil memnun kalmazsin

Yinede jimeri tercih eden yok ki çoğu acıbadem e gdio. Bahçeci yeni Bnde soranüs ama şansım vardı tuttu die düşünüyorum çünkü Bnm doktor da konuşan anlatan deil memnun kalmazsin
Bursa ve Ankara bahçeci de üroloji yok araştırdık İstanbul'da tese olup spermler taşınacakmış yani hem tese ücreti hem taşıma ücreti istiyorlar saçma Bi şekilde. Soranusla da görüşmüştük fiyatları çok pahalı gelmişti bize

Hyrlisi neyse orası olsun bakalım acibademle de görüşün olmadı

1 Şubat çok geç kız durabilecek misin o kadar 5. Gün embriyoları transferden sonraki 5. Günde bile belli oluyor haftaya bugün kesin belli olur bence
Kız oyle deme zaten dayanamayacagimi biliyorum gider 5. Gun test yaparim 12. Gun test yaptir dediler pazar gunune denk geldigi icin 1 subat gunu yaptiricam. Oyle diyorsan beklemem bak

Kız oyle deme zaten dayanamayacagimi biliyorum gider 5. Gun test yaparim 12. Gun test yaptir dediler pazar gunune denk geldigi icin 1 subat gunu yaptiricam. Oyle diyorsan beklemem bak
Kuzu 1i gerçekten geç ben o kadar beklemezdim ama sen bilirsin karışamam Doktorlar garanti olsun diye 12-14 gün veriyorlar ama daha önceden de belli oluyor. 5 dediysem 5 de yapma ama 7 den sonra yapabilirsin çok da önce yapma çıkmazsa üzülürsün bazılarının kana geç karışıyor

Ayy evet :)) sagolsun esim yerimden kaldirmiyor ama yarindan sonra ise baslayacagim mecbur bekleyip gorucez bakalim hakkimizda hayirlisi olsun insallah
Doktor da full yat dememiştir sanırım değil mi? Pek önerilmiyor diye biliyorum. İlk 2-3 gün kendini kolla sonra normal yaşama dön canım,Rahime kan akışı sağlansın iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…