Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Merhaba Rabbim hyrlisini nasip etsin ilk denemeniz mi hmn olcakmisiniz transferi Bnde soranusdeyim
Amin canim cumlesinede isteyen herkese☺ evet ilk denememiz ama pcosum oldugu icin 1 ay dinlenme yapacagiz dedi doktorum bekliyorum ayni ay icinde ikinci kez adet gordum yarin muayne olacagim insallah bir sorun yoktur

Amin canim cumlesinede isteyen herkese☺ evet ilk denememiz ama pcosum oldugu icin 1 ay dinlenme yapacagiz dedi doktorum bekliyorum ayni ay icinde ikinci kez adet gordum yarin muayne olacagim insallah bir sorun yoktur
Bnde ara verdiydim yumurta çok cıktı die

Evet bende 36 tane toplanmiati 4 tanesi dollenmis sende kac tane toplanmisti canim
Oooo maşallah yaşınız kaç Bnde 29 yumurta çıktı 8 tane döllendi
1133 olmak üzere 4 grup dondurdum ilk 2 si 1. Denemede çözüldü 1 nı koymuşlar
Bundada 3 lu çözüldü 1 tane koydular 2 tane için aricaklardi ama gelişmedi demekki. Inşallah tutar tutmazsa geride 1 grup 3 yumurta kalıyor 3. Deneme olcak. Yaşım 27. Tekli denemeleri atlatmış olcam

23 yasindayim ben canim benimde 1 1 2 seklinde donduruldu ilki transfer edilecek iste bekliyorum cok heycanliyim transferden sonra ne ilaclar verdi doktorun acaba

Bunlar fiyat olarak ortalama ne kadar tuttu bende ona gore ayarlayayim bari kendimi
Estrofem tuttu tutmadı da 3 kutu filan gdio 19 tl
Prolutex iğne 1 kutuda 7 tane var transfere kadar 2 veya 3 kutu gdio tuttu tutmadı arası da 3 kutu gdio kutusu 178 filan
Progestan 2 kutu gdio fitil günde 3 onunda kutusu 60 tl
Dcavid Bnm basından beri kullandigim vitamin 60 li aldım bu sefer 34 verdim

Iğne zorluyo 1500 filan ayarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…