Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Kuzu 1i gerçekten geç ben o kadar beklemezdim ama sen bilirsin karışamam🤷🏻‍♀️ Doktorlar garanti olsun diye 12-14 gün veriyorlar ama daha önceden de belli oluyor. 5 dediysem 5 de yapma ama 7 den sonra yapabilirsin😁 çok da önce yapma çıkmazsa üzülürsün bazılarının kana geç karışıyor
Sen oyle diyince internetten bur baktim 5. Gun embroysu olunca 10. Gunde yapilabiliyormus bende o kadar dayanamam zaten 29 unda yaparim 10 gun olmus olur en azindan 😇☺ yahu bu heyecan cok baskaymis daha cok var ama icim icime sigmiyor 💃💃

Doktor da full yat dememiştir sanırım değil mi? Pek önerilmiyor diye biliyorum. İlk 2-3 gün kendini kolla sonra normal yaşama dön canım,Rahime kan akışı sağlansın iyi olur 👍🏼
Yok ilk 2 gun dikkat et egir kaldirma yuksek yerlere erismek icin yukari ardılma dedi o kadar simdi ilk ya esim o yuzden bir sey yaptirmiyor zaten bugunden sonra ise baslayacagim hem vakit oyle daha cabuk gececek sanirim boyle vakit gecmek bilmiyor😄

Arkadaşlar merhaba 5buçuk senelik evliyim eşim azospermi. Daha önce 2 tedavi oldum eşim tese oldu sperm bulundu ilk tedavimde taze transfer yapıldı düşük yaptım ikinci transferde dondurulmuş spermle yine aynı merkezde denedik kimyasal oldu. İki tedavimde de 3.gün embriyosu 2tane transfer edildi. Dondurulmuşum yok. Sıfırdan başlayacağız eşim yine tese olacak. Geçen sene Mehmet Aral Atalay la ön görüşme yapmıştık jimer de. Hastane hakkında Labaratuvaar ve embriyolog konusunda bilginiz varmı? Erkek kaynaklı olduğu için gitmeye değer mi sonuç ne olur bilemiyorum eşim burayı araştır diyor
Canım merhaba kimyasal gebelik süreci nasıl oluyor betahcg artışın olmuş muydu. Bence acıbademde azospermi konusunda başarılı bir hastane

Çok sevindim canım sağlıcakla al kucağına acıbademin labaratuvarı nasıl acaba erkek kaynaklı olunca öncelik değişiyor biliyorsun
Benim eşimin sonuçları kötüydü hatta doktorumuz tese olabilir demişti mikro tese fakat bizde eşimin verdiği sperm örneklerinde canlı sperme ulasıldığı için gerek kalmadıı tese ameliyatına birde eşim sperm kalitesi için takviye vitamin kullandı.

Benim eşimin sonuçları kötüydü hatta doktorumuz tese olabilir demişti mikro tese fakat bizde eşimin verdiği sperm örneklerinde canlı sperme ulasıldığı için gerek kalmadıı tese ameliyatına birde eşim sperm kalitesi için takviye vitamin kullandı.
Benim eşimde kullanıyor şuan. Siz ne kullandınız

Çok sevindim canım sağlıcakla al kucağına acıbademin labaratuvarı nasıl acaba erkek kaynaklı olunca öncelik değişiyor biliyorsun
Birde Şahin bey başarı odaklı bir doktor benim ilk transferim tutmadığın doktor bey ile gşrüşememiştim ağlamaktan akşamına doktor bey beni aramıştı Çook şaşırmıştım bunlar bile çok önemli benim için benim üzüntümü paylasmıstı.
Benim eşimde kullanıyor şuan. Siz ne kullandınız
Supralife Man kullandık biz sabah 1 akşam 1 tok karna.

Birde Şahin bey başarı odaklı bir doktor benim ilk transferim tutmadığın doktor bey ile gşrüşememiştim ağlamaktan akşamına doktor bey beni aramıştı Çook şaşırmıştım bunlar bile çok önemli benim için benim üzüntümü paylasmıstı.

Supralife Man kullandık biz sabah 1 akşam 1 tok karna.
Sizde kullandınız mı

X