Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Bnm kanamam var randevu aldım yarına
Hemen arasana doktoru diyecektim ama demişler. Bu durumlarda bi serum falan bişeyler yapılıyor ya doz arttırıyor geçiyor ama ben tam bilemiyorum canım doktoruna güven dinlen hiçbir şey yapma geçer inşallah

Hemen arasana doktoru diyecektim ama demişler. Bu durumlarda bi serum falan bişeyler yapılıyor ya doz arttırıyor geçiyor ama ben tam bilemiyorum canım doktoruna güven dinlen hiçbir şey yapma geçer inşallah
Inşallah blki bni kuruntu yapio sanıo bn çok sakin biriyim

Hahahabenim de 18.30 da bakalım kaçta girersin artık 14 mü olur 13.30 mu olur
Dediğimi mi duydular naptılar anlamadım benim randevuyu sarkıttılar çok sinirlendim acayip moralim bozuldu. Doktorun işi çıkmış 7 ye gelin diyor e ben müsait değilim misafirim gelecek il dışından yatılı. Araya falan koyamaz mısınız benim işim öyle uzun değil dedim randevuların hepsi zaten sarkıntılı gidiyor koyamam dedi. Kaldı öyle napcaz bilmiyorum

Aaaaa çok şaşırdım yaa valla çok bekledim hiç şikayetlenmedim ama böyle kötü olmuş ya yarın aynı saatlerde orda olcaz demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…